A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 604 Tourisms and hotel economy > Plan 2011"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: А | Б | В | Д | К | Л | О | П | Р | С | Т | У
Number of items at this level: 63.

А

Абрамов, В.В. and Тонкошкур, М.В. (2010) Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни «СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ» для студентів 4 курсу заочної форми навчання напряму підготовки „Туризм”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Абрамов, В.В. and Тонкошкур, М.В. (2010) Методичні вказівки до практичних занять, самостійної роботи та виконання контрольної роботи з дисципліни “Історія туризму” для студентів 2 курсу заочної форм навчання напряму підготовки 6.020107 "Туризм". [Teaching Resource] (Unpublished)

Абрамов, В.В. and Тонкошкур, М.В. (2010) Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни “Планування і організація туристських маршрутів” для студентів 4 курсу денної та 5 курсу заочної форм навчання напряму підготовки 0502 (6.030601) "Менеджмент". [Teaching Resource] (Unpublished)

Абрамов, В.В. and Тонкошкур, М.В. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни “ПЛАНУВАННЯ І ОРГАНІЗАЦІЯ ТУРИСТСЬКИХ МАРШРУТІВ” для студентів 5 курсу заочної форми навчання напряму підготовки 0502 (6.030601) "Менеджмент". [Teaching Resource] (Unpublished)

Абрамов, В.В. and Тонкошкур, М.В. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни “СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ” для студентів 4 курсу заочної форм навчання напряму підготовки "Туризм". [Teaching Resource] (Unpublished)

Александрова, С.А. (2010) Методичні вказівки до виконання РГР з дисципліни «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ» для студентів 5 курсу денної форми навчання напряму підготовки „Туризм”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Александрова, С.А. (2010) Методичні вказівки до виконання РГР з дисципліни «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА» для студентів 3 курсу заочної форми навчання напряму підготовки - „Туризм” і для студентів 4 курсу аочної форми навчання напрямку підготовки „Готельно – ресторанна справа”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Александрова, С.А. (2010) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА» для студентів. 3 курсу заочної форми навчання напряму підготовки - „Туризм” і для студентів 4 курсу заочної форми навчання напрямку підготовки „Готельно – ресторанна справа”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Андренко, І.Б. and Полчанінова, І.Л. (2010) Методичні вказівки до виконання РГР з дисципліни «ОРГАНІЗАЦІЯ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» для студентів 3 курсу заочної форми навчання напряму підготовки „Готельно-ресторанна справа”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Андренко, І.Б. and Полчанінова, І.Л. (2010) Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «ОРГАНІЗАЦІЯ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» для студентів 3 курсу денної та 4 курсу заочної форм навчання напряму підготовки „Готельно-ресторанна справа”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Андренко, І.Б. (2010) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни “МЕНЕДЖМЕНТ ТУРИЗМУ” (для студентів 3 курсу денної та 5 курсу заочної форм навчання напряму підготовки 6.020107 “Туризм”). [Teaching Resource] (Unpublished)

Андренко, І.Б. (2010) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни “АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ТУРИЗМУ” (для студентів 4 курсу денної та 5 курсу заочної форм навчання напряму підготовки «Туризм»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Андренко, І.Б. (2010) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до практичних занять з дисципліни “АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ТУРИЗМУ” (для студентів 4 курсу денної та 5 курсу заочної форм навчання напряму підготовки «Туризм»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Андренко, І.Б. (2010) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до самостійної роботи з дисципліни “АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ТУРИЗМУ”(для студентів 4 курсу денної та 5 курсу заочної форм навчання напряму підготовки «Туризм»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Андренко, І.Б. (2010) ПРОГРАМА І РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ТУРИЗМУ”(для студентів 4 курсу денної та 5 курсу заочної форм навчання напряму підготовки «Туризм»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Андрєєва, В.М. and Лук’яненко, О.І. (2010) Методичні вказівки до виконання РГР з дисципліни «ІНВЕСТИЦІЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» для студентів 5 курсу денної форми навчання напряму підготовки „Менеджмент”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Андрєєва, В.М. and Лук’яненко, О.І. (2010) Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни “ОСНОВИ МАРКЕТИНГУ” для студентів 4 курсу заочної форми навчання напряму підготовки "Туризм". [Teaching Resource] (Unpublished)

Б

Байлік, С.І. and Писаревський, І.М. and Леонов, Я.В. (2010) ОРГАНІЗАЦІЯ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА. Підручник. [Teaching Resource] (Unpublished)

В

Влащенко, Н.М. (2010) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «ЕКОНОМІКА ЦІНОУТВОРЕННЯ В ГАЛУЗІ ТУРИЗМУ» для студ. 3 курсу денної форми навчання напряму підготовки – «Туризм». [Teaching Resource] (Unpublished)

Влащенко, Н.М. (2010) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «ЕКОНОМІКА ЦІНОУТВОРЕННЯ В ГАЛУЗІ ТУРИЗМУ» для студентів 4 курсу заочної форми навчання напряму підготовки – «Туризм». [Teaching Resource] (Unpublished)

Влащенко, Н.М. and Ладиженська, Р.С. (2010) Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «ЕКОНОМІКА ЦІНОУТВОРЕННЯ В ГАЛУЗІ ТУРИЗМУ» для студентів 3 курсу денної і 4 курсу заочної форми навчання напряму підготовки – «Туризм». [Teaching Resource] (Unpublished)

Д

Давидова, О.Ю. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни “ОРГАНІЗАЦІЯ РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА” для студентів 3 курсу денної форми навчання напряму підготовки "Готельно - ресторанна справа". [Teaching Resource] (Unpublished)

Давидова, О.Ю. (2010) Програмв та робоча програма навчальної дисципліни “ОРГАНІЗАЦІЯ РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА” для студентів 4 курсу заочної форми навчання напряму підготовки "Готельно - ресторанна справа". [Teaching Resource] (Unpublished)

Давидова, О.Ю. and Баландіна, І.С. (2010) Методичні вказівки до виконання РГР з дисципліни «РЕСТОРАННИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» для студентів 6 курсу заочної форми навчання напряму підготовки „Менеджмент”. [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Колесников, О.М. (2010) Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «МАРКЕТИНГ ГОТЕЛЬНОГО І РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА» для студентів 4 курсу денної та заочної форм навчання напряму підготовки „Готельно – ресторанна справа”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Колесников, О.М. (2010) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «МАРКЕТИНГ ГОТЕЛЬНОГО І РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА» для студентів 4 курсу денної та заочної форм навчання напряму підготовки „Готельно – ресторанна справа”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Колесников, О.М. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни “МАРКЕТИНГ ГОТЕЛЬНОГО І РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА” для студентів 4 курсу денної форми навчання напряму підготовки "Готельно - ресторанна справа". [Teaching Resource] (Unpublished)

Колесников, О.М. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни “МАРКЕТИНГ ГОТЕЛЬНОГО І РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА” для студентів 4 курсу заочної форми навчання напряму підготовки "Готельно - ресторанна справа". [Teaching Resource] (Unpublished)

Колесников , О.М. (2010) Конспект лекцій з дисципліни «МАРКЕТИНГ ГОТЕЛЬНО РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА» для студентів 4 курсу денної та заочної форми навчання напряму підготовки – «Готельно-ресторанна справа». [Teaching Resource] (Unpublished)

Кравець, О. М. (2010) Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «ОРГАНІЗАЦІЯ АНІМАЦІЙНИХ ПОСЛУГ В ТУРИЗМІ» для студ. 3 курсу денної форми навчання напряму підготовки – «Туризм». [Teaching Resource] (Unpublished)

Кравець, О. М. (2010) Методичні вказівки з дидактичним забезпеченням до практичних занять, самостійної роботи та виконання РГР з дисципліни «КУРОРТОЛОГІЯ» для студентів. 3 курсу заочної форми навчання напряму підготовки „Менеджмент ”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Кравець, О. М. (2010) Методичні вказівки з дидактичним забезпеченням до самостійної роботи, виконання контрольної роботи та практичних занять з дисципліни «ВСТУП ДО ФАХУ» для студентів. І курсу заочної форми навчання напрямів підготовки 6.020107 „Туризм”, 6.030601 „Менеджмент ”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Кравець, О. М. (2010) Методичні вказівки з дидактичним забезпеченням до самостійної роботи, виконання контрольної роботи та практичних занять з дисципліни «ОРГАНІЗАЦІЯ АНІМАЦІЙНИХ ПОСЛУГ В ТУРИЗМІ» для студ. 3 курсу заочної форми навчання напряму підготовки 6.020107 „Туризм”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Кравець, О. М. and Степанов, А.Є. and Рябєв, А.А. (2010) Конспект лекцій з дисципліни „Курортологія” (для студентів 3-4 курсу денної та заочної форм навчання напрямів підготовки „Менеджмент”, "Туризм", "Готельно-ресторанна справа"). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кравець, О.М. (2010) ПРОГРАМА ТА РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “КУРОРТОЛОГІЯ” для студентів 3 курсу заочної форми навчання напряму підготовки "Менеджмент". [Teaching Resource] (Unpublished)

Л

Леонов, Я.В. (2010) Методичні вказівки до виконання РГР з дисципліни «РЕКРЕОЛОГІЯ» для студентів 1 курсу денної та 2 курсу заочної форм навчання напряму підготовки „Туризм”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Леонов, Я.В. (2010) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «РЕКРЕОЛОГІЯ» для студентів 2 курсу заочної форми навчання напряму підготовки „Туризм”. [Teaching Resource] (Unpublished)

О

Оболенцева, Л.В. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни "МАРКЕТИНГ” для студентів 3 курсу денної форми навчання напряму підготовки "Менеджмент". [Teaching Resource] (Unpublished)

Оболенцева, Л.В. and Леонт’єва, Ю.Ю. (2010) Методичні вказівки та завдання до лабораторних робіт з дисципліни «КОН`ЮКТУРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ГАЛУЗЕВОГО РИНКУ» для студентів 5 курсу денної форми навчання напряму підготовки „Туризм”. [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Петрова, Н.Б. and Леонт’єва, Ю.Ю. (2010) Методичні вказівки до виконання РГР з дисципліни «ОСНОВИ МЕНЕДЖМЕНТУ» для студентів 4 курсу заочної форми навчання напряму підготовки „Туризм”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Петрова, Н.Б. and Леонт’єва, Ю.Ю. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни “ОСНОВИ МЕНЕДЖМЕНТУ” для студентів 3 курсу денної форми навчання напряму підготовки "Туризм". [Teaching Resource] (Unpublished)

Петрова, Н.Б. and Леонт’єва, Ю.Ю. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни “ОСНОВИ МЕНЕДЖМЕНТУ” для студентів 4 курсу заочної форми навчання напряму підготовки "Туризм". [Teaching Resource] (Unpublished)

Писаревський, І.М. (2010) План видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри туризму і готельного господарствап на 2011. [Teaching Resource] (Unpublished)

Писаревський І.М., і колектив авторів (2010) Туризм і місто: аналіз проблем, тенденцій та моделювання розвитку. Колективна монографія. //І.М. Писаревський, Л.В. Оболенцева, Н.Б. Петрова та інш. [Teaching Resource] (Unpublished)

Погасій, С.О. (2010) Конспект лекцій з дисципліни «Технологія туристської діяльностії» для студентів 2 курсу денної і 3 курсу заочної форм навчання напряму підготовки „Туризм”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Погасій, С.О. and Краснокутська, Ю.В. (2010) Методичні вказівки до виконання РГР з дисципліни «ІНВЕСТИЦІЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» для студентів 5 курсу денної та заочної форми навчання напряму підготовки „Туризм”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Погасій, С.О. and Нохріна, Л.А. and Матвєєва, Н.М. (2010) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «ЕКОНОМІКА І ЦІНОУТВОРЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ТУРИСТСЬКОЇ ІНДУСТРІЇ» для студентів 4 курсу денної та заочної форми навчання напряму підготовки –«Менеджмент». [Teaching Resource] (Unpublished)

Погасій, С.О. and Поколодна, М.М. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни “ОРГАНІЗАЦІЯ ТУРИЗМУ” для студентів 1 курсу денної форми навчання напряму підготовки "Туризм". [Teaching Resource] (Unpublished)

Поколодна, М.М. (2010) Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни «ТУРИСТСЬКІ РЕСУРСИ УКРАЇНИ» для студентів 3 курсу денної та 4 курсу заочної форми навчання напряму підготовки „Туризм”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Поколодна, М.М. (2010) Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни «Організація екскурсійних послуг» для студентів 4 курсу денної та 5 курсу заочної форм навчання напряму підготовки „Туризм”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Р

Рябєв, А.А. (2010) Конспект лекцій з дисципліни «УСТАТКУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ГОТЕЛЬНО – РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА» для студентів 3 курсу денної і 4 курсу заочної форми навчання напряму підготовки – «Готельно - ресторанна справа». [Teaching Resource] (Unpublished)

Рябєв, А.А. (2010) Методичні вказівки до виконання РГР з дисципліни «УСТАТКУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ГОТЕЛЬНО – РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА» для студентів 3 курсу денної і 4 курсу заочної форм навчання напряму підготовки „Готельно-ресторанна справа”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Рябєв, А.А. (2010) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «УСТАТКУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ГОТЕЛЬНО – РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА» для студентів 3 курсу денної і 4 курсу заочної форм навчання напряму підготовки „Готельно-ресторанна справа”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Рябєв, А.А. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни “УСТАТКУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ГОТЕЛЬНО – РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА” для студентів 4 курсу заочної форми навчання напряму підготовки "Готельно – ресторанна справа". [Teaching Resource] (Unpublished)

Рябєв, А.А. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни “УСТАТКУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ГОТЕЛЬНО – РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА” для студентів 3 курсу денної форми навчання напряму підготовки "Готельно – ресторанна справа". [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Стешенко, О.Д. (2010) Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Технологія готельної справи» для студентів 3 курсу денної форми навчання напряму підготовки - „Туризм”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Т

Тонкошкур, М.В. (2010) Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «ТЕХНОЛОГІЯ ТУРИСТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» для студентів 2 курсу денної та 3 курсу заочної форм навчання напряму підготовки „Туризм”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Тонкошкур, М.В. (2010) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «ТЕХНОЛОГІЯ ТУРИСТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» для студентів 2 курсу денної та 3 курсу заочної форми навчання напряму підготовки „Туризм”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Тонкошкур, М.В. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни ТЕХНОЛОГІЯ ТУРИСТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ” для студентів 3 курсу заочної форми навчання напряму підготовки "Туризм". [Teaching Resource] (Unpublished)

У

Усіна, А.І. and Баландіна, І.С. (2010) Конспект лекцій з дисципліни «ТОВАРОЗНАВСТВО» для студентів 3 курсу денної і 4 курсу заочної форми навчання напряму підготовки «Готельно - ресторанна справа». [Teaching Resource] (Unpublished)

Усіна, А.І. and Баландіна, І.С. (2010) Методичні вказівки до виробничої практики в закладах ресторанногоо господарства для студентів 2 курсу денної форми навчання напряму підготовки «Готельно-ресторанна справава». [Teaching Resource] (Unpublished)

Усіна, А.І. and Баландіна, І.С. (2010) Методичні вказівки до лабораторного заняття «Моделювання організаційно-обслуговуючих систем в закладах ресторанного господарства готельних, курортних і туристських комплексів. Технологія повсякденного обслуговування» з дисципліни «Технологія ресторанної справи» для студентів 3 курсу денної та заочної форм навчання напряму підготовки «Туризм». [Teaching Resource] (Unpublished)

Усіна, А.І. and Баландіна, І.С. (2010) ПРОГРАМА ТА РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни «ОРГАНІЗАЦІЯ ПОСЛУГ ХАРЧУВАННЯ» для студентів 3 курсу заочної форми навчання напряму підготовки «Туризм». [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Sat Apr 20 17:08:01 2024 EEST.