A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 401 Systems of Urban of Electricity Supply and Power Consumption > Plan 2020"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Д | К | О | Р | С | Х
Number of items at this level: 11.

Д

Дьяков, Є.Д. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Електротехнічні матеріали» для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітні програми: “Електротехнічні системи електроспоживання”, “Електротехнічні системи електроспоживання” (на базі ОКР МС), “Світлотехніка і джерела світла”, “Світлотехніка і джерела світла на базі ОКР МС)”, “Нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії”, “Нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії” (на базі ОКР МС))). ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

Дьяков, Є.Д. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Кабельні та повітряні лінії електропередачі» для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітні програми: “Електротехнічні системи електроспоживання”, “Електротехнічні системи електроспоживання” (на базі ОКР МС)). ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

К

Коробка, В.О. (2019) Методичні рекомендації та завдання до виконання контрольної роботи з навчальної дисципліни «Монтаж, наладка та експлуатація електрообладнання» для студентів 4 курсу заочної форми навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фахове спрямування «Електротехнічні системи електроспоживання». ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

Коробка, В.О. (2019) Методичні рекомендації та завдання до виконання курсової роботи на тему «Розробка релейного захисту елементів систем електропостачання» з курсу «Основи релейного захисту та автоматизації енергосистем» для студентів 3 та 4 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фахове спрямування «Електротехнічні системи електроспоживання». ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

О

Охріменко, В.М. (2019) Методичні рекомендації до виконання контрольної роботи з дисципліни «Споживачі електричної енергії» (для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електротехнології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Охріменко, В.М. (2019) Методичні рекомендації до самостійного вивчення курсу з навчальної дисципліни "Споживачі електричної енергії" (для студентів усіх форм навчання освітнього рівня бакалавр спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електротехнології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Р

Рожков, П.П. and Рожкова, С.Е. (2019) Конспект лекцій з дисципліни «Надійність електричних мереж» для магістрів денної та заочної форм навчання за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньо-професійна програма: Магістральні електричні мережі: управління, експлуатація та розвиток. [Teaching Resource] (Unpublished)

Рожков, П.П. and Рожкова, С.Е. (2019) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи з навчальної дисципліни «Надійність електромагнітних та електромеханічних систем» для магістрів денної форми навчання за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньо-наукові програми: “Електротехнічні системи електроспоживання”, “Світлотехніка і джерела світла”, “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод”. ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

Рожков, П.П. and Рожкова, С.Е. (2019) Методичні рекомендації до проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Надійність електромагнітних та електромеханічних систем» для магістрів денної форми навчання за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньо-професійної програми: “Електротехнічні системи електроспоживання”, “Світлотехніка і джерела світла”, “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод”. ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

С

Сиромятнікова, Т.В. (2019) ПЛАН видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри систем електропостачання та електроспоживання міст на 2020 р. ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

Х

Харченко, В.Ф. and Воропай, В.Г. and Гаряжа, В.М. (2019) Методичні рекомендації до курсового проекту «Електропостачання району міста» з курсу «Електропостачання міст і промислових підприємств» для магістрів денної та заочної форм навчання за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньо-професійна програма: Електротехнічні системи електроспоживання. ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

This list was generated on Mon Jan 30 10:17:35 2023 EET.