A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 112а Landscape design and landscape art > Plan 2018"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: К | Л | М | Т
Number of items at this level: 21.

К

Колєнкіна, М.С. (2017) Конспект лекцій для студентів за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство» з дисципліни «Озеленення населених місць». [Teaching Resource] (Unpublished)

Колєнкіна, М.С. (2017) Методичні рекомендації до практичних та лабораторних занять з дисципліни «Ботаніка» для студентів за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство». [Teaching Resource] (Unpublished)

Колєнкіна, М.С. (2017) Методичні рекомендації до розрахункової графічної роботи з дисципліни «Екологічні проблеми лісового та садово-паркового господарства» для студентів за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство». [Teaching Resource] (Submitted)

Колєнкіна, М.С. (2017) Методичні рекомендації до самостійних занять з дисципліни «Ботаніка» для студентів за спеціальністю 206 Садово-паркове господарство. [Teaching Resource] (Unpublished)

Колєнкіна , М.С. (2017) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Інтродукція та адаптація декоративних рослин» для студентів за спеціальністю 206 Садово-паркове господарство. [Teaching Resource] (Unpublished)

Л

ЛЯЛІН , ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ (2017) Методичні рекомендації до виконання практичних робіт по лісовирощуванню з навчальної дисципліни «Лісові культури» для студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство». [Teaching Resource] (Unpublished)

ЛЯЛІН , ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ (2017) Методичні рекомендації до виконання практичних робіт по лісовому насінництву з навчальної дисципліни «Лісові культури» для студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство». [Teaching Resource] (Unpublished)

ЛЯЛІН , ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ (2017) Методичні рекомендації до курсового проектування по розсадництву з навчальної дисципліни «Лісові культури» для студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство». [Teaching Resource] (Unpublished)

ЛЯЛІН , ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ (2017) ПЛАН видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри лісового та садово-паркового господарства на 2018 р. [Teaching Resource] (Submitted)

ЛЯЛІН , ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ and Бондаренко, Віра Володимирівна (2017) Методичні рекомендації для виконання практичних робіт з навчальної дисципліни «Лісова таксація» (для студентів 3 курсу нормативного строку та 2 курсу скороченого строку денної форми навчання спеціальності 206 – Садово-паркове господарство). [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Мусієнко , С.І. (2017) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ ТА САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «Фітопатологія» (для студентів денної форми навчання за спеціальністю 206 Садово – паркове господарство). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мусієнко , С.І. (2017) Конспект лекцій з навчальної дисципліни «Лісова кліматологія» (для студентів денної форми навчання за спеціальністю 206 Садово – паркове господарство. [Teaching Resource] (Unpublished)

Мусієнко , С.І. (2017) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ ТА САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «Ентомологія» (для студентів денної форми навчання спеціальності 206 Садово – паркове господарство). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мусієнко , С.І. (2017) Методичні рекомендації до лабораторних занять розрахунково-графічної та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Лісовідновлення та лісорозведення» (для студентів денної форми за за спеціальністю 206 Садово – паркове господарство). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мусієнко , С.І. (2017) Методичні рекомендації до лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Ентомологія» для студентів денної форми навчання за спеціальністю 206 Садово – паркове господарство. [Teaching Resource] (Unpublished)

Мусієнко , С.І. (2017) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Лісова кліматологія» (для студентів денної форми навчання за спеціальністю 206 Садово – паркове господарство). [Teaching Resource] (Unpublished)

Т

Тарнопільська, О.М. (2017) Конспект лекцій з дисципліни «Гідротехнічні споруди садів» для студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство». [Teaching Resource] (Unpublished)

Тарнопільська, О.М. (2017) Конспект лекцій з дисципліни «Фізіологія рослин» для студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство». [Teaching Resource] (Unpublished)

Тарнопільська, О.М. (2017) Методичні рекомендації для виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «Фізіологія рослин» для студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство». [Teaching Resource] (Unpublished)

Тарнопільська, О.М. (2017) Методичні рекомендації та завдання для виконання практичних і самостійних робіт з навчальної дисципліни «Фізіологія рослин» для студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство». [Teaching Resource] (Unpublished)

Тарнопільська, О.М. and Солодовник, В.А. (2017) Методичні рекомендації та завдання для виконання практичних і самостійних робіт з навчальної дисципліни«Гідротехнічні споруди садів» для студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство». [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon Jan 30 11:19:25 2023 EET.