A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Методичні рекомендації до виконання практичних робіт по лісовирощуванню з навчальної дисципліни «Лісові культури» для студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство»

ЛЯЛІН , ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ (2017) Методичні рекомендації до виконання практичних робіт по лісовирощуванню з навчальної дисципліни «Лісові культури» для студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство». [Teaching Resource] (Unpublished)

[img] Microsoft Word - Registered users only
17kB

Abstract

Виконання практичних робіт сприяє отриманню студентами практичних навичок з проектування лісовирощування на різних лісокультурних площах, оволодінню методикою проведення інженерно-технічних розрахунків та здійсненню економічного обґрунтування запроектованих лісокультурних заходів. Методичні рекомендації до виконання практичних робіт по лісовирощування розроблено згідно з програмою навчальної дисципліни та бюджетом часу, передбаченого чинним навчальним планом. У процесі складання вказівок ураховано особливості лісокультурного виробництва в Україні та багаторічний досвід навчального лісокультурного проектування на кафедрі.

Item Type:Teaching Resource
Subjects:Our documents > Plan publication of instructional materials > 112 Forestry and Landscape Architecture > Plan 2018
ID Code:46695
Deposited By: доцент Олександр Лялін
Deposited On:14 Nov 2017 10:19
Last Modified:14 Nov 2017 10:19

Repository Staff Only: item control page