Цифровой репозиторий ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Розвиток інноваційного потенціалу регіонального господарського комплексу: монографія.

Єсіна, В.О. (2017) Розвиток інноваційного потенціалу регіонального господарського комплексу: монографія. Другой. Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова.

[img]
Предварительный просмотр
PDF - Requires a PDF viewer such as GSview, Xpdf or Adobe Acrobat Reader
3565Kb

Резюме

Досліджено теоретико-методичні положення і прикладні аспекти сутності й особливостей формування та розвитку інноваційного потенціалу регіонального господарського комплексу. Запропоновано використання оцінок інноваційного потенціалу в практиці управління інноваційним розвитком регіонів, що сприяє проведенню реформ, стратегічному плануванню та інноваційному проектуванню розвитку регіонів, створенню банку даних, формуванню регіональної інноваційної системи. Доведено, що інноваційний потенціал доцільно розглядати в двох різних значеннях: потенціал як ресурс саморозвитку і потенціал як складова частина міжрегіональних взаємодій, наведено модель його оцінювання. Виконано аналіз економічного стану восьми регіонів України та розроблено концептуальні моделі розвитку для кожного з регіонів і механізм міжрегіональних взаємодій, в основу яких покладено оцінки специфіки регіонів і чинників, що впливають на забезпечення позитивних трансформаційних змін. Рекомендовано для наукових працівників, фахівців у галузі економіки та управління, викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів.

Тип объекта:Монография (Другой)
Тематика:Наши издания > Монографии
Наши достижения > Наши показатели > Т7. Интеграция науки и высшего образования > Т7.2. Результативность > П68. Количество опубликованных монографий, которые отвечают требованиям ВАК Украины. Источник: форма № 3-наука
Код ID:45086
Размещен: провідний інженер ЛВТІСМГ Олена Сергіївна Кривошеєва
Размещен на:10 Мар 2017 12:11
Последнее изменение:30 Ноя 2017 13:18

Только штат репозитория: страница управления объектом