A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Розвиток інноваційного потенціалу регіонального господарського комплексу: монографія.

Єсіна, В.О. (2017) Розвиток інноваційного потенціалу регіонального господарського комплексу: монографія. Other. Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова.

[img]
Preview
PDF - Requires a PDF viewer such as GSview, Xpdf or Adobe Acrobat Reader
3MB

Abstract

Досліджено теоретико-методичні положення і прикладні аспекти сутності й особливостей формування та розвитку інноваційного потенціалу регіонального господарського комплексу. Запропоновано використання оцінок інноваційного потенціалу в практиці управління інноваційним розвитком регіонів, що сприяє проведенню реформ, стратегічному плануванню та інноваційному проектуванню розвитку регіонів, створенню банку даних, формуванню регіональної інноваційної системи. Доведено, що інноваційний потенціал доцільно розглядати в двох різних значеннях: потенціал як ресурс саморозвитку і потенціал як складова частина міжрегіональних взаємодій, наведено модель його оцінювання. Виконано аналіз економічного стану восьми регіонів України та розроблено концептуальні моделі розвитку для кожного з регіонів і механізм міжрегіональних взаємодій, в основу яких покладено оцінки специфіки регіонів і чинників, що впливають на забезпечення позитивних трансформаційних змін. Рекомендовано для наукових працівників, фахівців у галузі економіки та управління, викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів.

Item Type:Monograph (Other)
Subjects:Our editions > Monographs
Our achievements > Our indexes > T7. Integration of science and higher education > T7.2. Effectiveness > P68. Amount of the published monographs which answer the requirements of VAK of Ukraine. Source: форма № 3-наука
ID Code:45086
Deposited By: провідний інженер ЛВТІСМГ Олена Сергіївна Кривошеєва
Deposited On:10 Mar 2017 12:11
Last Modified:30 Nov 2017 13:18

Repository Staff Only: item control page