A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 205 Oil and gas engineering and technology > Plan 2020"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Number of items at this level: 8.

Teaching Resource

Ільченко, Б.С (2019) Гідравлічні і аеродинамічні машини : конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, Теплогазопостачання і вентиляція. [Teaching Resource] (Unpublished)

Гранкіна, В.В. (2019) Конспект лекцій з дисципліни «Основи автоматизації, метрології та стандартизації в нафтогазовому комплексі» (для студентів 3-го та 4-го курсів денної та заочної форм навчання для студентів спеціальності 185 – Нафтогазова Інженерія і технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Малявіна, О.М. (2019) Конспект лекцій з дисципліни «Теплогазопостачання та вентиляція» (для студентів 3-го та 4-го курсів денної та заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та Цивільна Інженерія освітніх програм: Міське будівництво та господарство та Цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Орловський, В.М. (2019) Методичні рекомендації до виконання практичних робіт та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Технологія розробки газових і газоконденсатних родовищ» (для студентів 4 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ромашко, О.В. and Миланко, В.А. and Хренов, О.М. (2018) Методичні рекомендації та завдання для виконання практичних занять, розрахунково-графічної роботи та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Спецпитання аеродинаміки і гідравліки систем теплогазопостачання і вентиляції» (для студентів 2, 3 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, освітньої програми – «Цивільна інженерія»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ткаченко, Р.Б. (2019) Дослідження свердловин: конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія і технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ткаченко, Р.Б. (2019) Нафтогазове обладнання: конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія і технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ткаченко, Р.Б. (2019) План 2020 кафедра Нафтогазової інженерії і технологій. [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Thu Feb 27 03:28:07 2020 EET.