A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 205 Oil and gas engineering and technology > Plan 2020"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: І | О | Р
Number of items at this level: 3.

І

Ільченко, Б.С (2019) Гідравлічні і аеродинамічні машини : конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, Теплогазопостачання і вентиляція. [Teaching Resource] (Unpublished)

О

Орловський, В.М. (2019) Методичні рекомендації до виконання практичних робіт та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Технологія розробки газових і газоконденсатних родовищ» (для студентів 4 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Р

Ромашко, О.В. and Миланко, В.А. and Хренов, О.М. (2018) Методичні рекомендації та завдання для виконання практичних занять, розрахунково-графічної роботи та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Спецпитання аеродинаміки і гідравліки систем теплогазопостачання і вентиляції» (для студентів 2, 3 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, освітньої програми – «Цивільна інженерія»). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Sun Jan 19 23:23:12 2020 EET.