A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 203 Chemistry and Integrated Technologies > Plan 2020"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: В | Г | З | Н | П | С
Number of items at this level: 54.

В

Воронов, Г.К. (2019) Енерго- та ресурсозбереження у хімічних виробництвах: конспект лекцій для студентів для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Воронов, Г.К. (2019) Теорія та практика одержання хімічних речовин та матеріалів: конспект лекцій для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Воронов, Г.К. (2019) Технології виробництва скломатеріалів: конспект лекцій для студентів для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Воронов, Г.К. and Саввова, О.В. and Смирнова, Ю.О. and Фесенко, О.І. (2019) Методичні рекомендації до виконання курсового проекту та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Теорія та практика одержання хімічних речовин та матеріалів» (для студентів для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Воронов, Г.К. and Саввова, О.В. and Смирнова, Ю.О. and Фесенко, О.І. (2019) Методичні рекомендації до виконання курсової та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Хімічні технології архітектурно-будівельної та технічної кераміки» (для студентів для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Воронов, Г.К. and Саввова, О.В. and Смирнова, Ю.О. and Фесенко, О.І. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Технології виробництва скломатеріалів» (для студентів для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Воронов, Г.К. and Саввова, О.В. and Смирнова, Ю.О. and Фесенко, О.І. (2019) Методичні рекомендації до виконання практичної та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Технології виробництва скломатеріалів» (для студентів для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Воронов, Г.К. and Саввова, О.В. and Смирнова, Ю.О. and Фесенко, О.І. (2019) Методичні рекомендації до виконання самостійної, контрольної та розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «Теорія та практика одержання хімічних речовин та матеріалів» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Воронов, Г.К. and Саввова, О.В. and Фесенко, О.І. (2019) Методичні рекомендації до виконання практичної, самостійної та розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «Енерго- та ресурсозбереження у хімічних виробництвах» (для студентів для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Г

Гуріна, Г.І. (2019) Інноваційні технології у виробництві хімічних речовин та матеріалів : конспект лекцій (для студентів 1 курсу денної форми навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гуріна, Г.І. (2019) Г. І. Гуріна Пігменти: навчальний посібник, рекомендований для студентів, які вивчають дисципліну «Нові полімерні композиційні матеріали спеціального призначення», спеціальність 161 «Хімічні технології та інженерія». [Teaching Resource] (Unpublished)

Гуріна, Г.І. (2019) Методичні рекомендації до виконання курсової та самостійної роботи з дисципліни «Природоохоронні технології виробництва композиційних матеріалів» (для студентів 1 курсу денної форми навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гуріна, Г.І. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Інноваційні технології у виробництві хімічних речовин та матеріалів» (для студентів 1 курсу денної форми навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гуріна, Г.І. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Нові полімерні композиційні матеріали спеціального призначення» (для студентів 1 курсу денної форми навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гуріна, Г.І. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Спеціальні методи досліджень структури та властивостей композиційних матеріалів» (для студентів 1 курсу денної форми навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гуріна, Г.І. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Якість сировини та продукції хімічних технологій» (для студентів 1 курсу денної форми навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гуріна, Г.І. (2019) Методичні рекомендації до виконання практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Природоохоронні технології виробництва композиційних матеріалів» (для студентів 1 курсу денної форми навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гуріна, Г.І. (2019) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної та самостійної роботи з дисципліни «Інноваційні технології у виробництві хімічних речовин та матеріалів» (для студентів 1 курсу денної форми навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гуріна, Г.І. (2019) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної та самостійної роботи з дисципліни «Спеціальні методи досліджень структури та властивостей композиційних матеріалів» (для студентів 1 курсу денної форми навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гуріна, Г.І. (2019) Методичні рекомендації до виконання самостійної роботи з дисципліни «Нові полімерні композиційні матеріали спеціального призначення» (для студентів 1 курсу денної форми навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гуріна, Г.І. (2019) Методичні рекомендації до виконання самостійної роботи з дисципліни «Якість сировини та продукції хімічних технологій» (для студентів 1 курсу денної форми навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гуріна, Г.І. (2019) Нові полімерні композиційні матеріали спеціального призначення : конспект лекцій (для студентів 1 курсу денної форми навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Гуріна, Г.І. (2019) Природоохоронні технології виробництва композиційних матеріалів: конспект лекцій (для студентів 1 курсу денної форми навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гуріна, Г.І. (2019) Спеціальні методи досліджень структури та властивостей композиційних матеріалів: конспект лекцій (для студентів 1 курсу денної форми навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гуріна, Г.І. (2019) Якість сировини та продукції хімічних технологій: конспект лекцій (для студентів 1 курсу денної форми навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гуріна, Г.І. and Саввова, О.В. and Воронов, Г.К. and Смирнова, Ю.О. and Фесенко, О.І. (2020) Методичні рекомендації до виконання «Преддипломної практики» (для студентів 2 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

З

Зайцева, І.С. (2020) Методичні рекомендації до виконання самостійної та контрольної роботи з навчальної дисципліни «Харчова хімія» (для студентів 1 – 2 курсу денної та заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр», спеціальність 241 «Готельно-ресторанна справа»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Зайцева, І.С. (2019) План видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри хімії та інтегрованих технологій на 2020р. [Teaching Resource] (Unpublished)

Зайцева, І.С. and Комихов, С.О. (2019) І С. Зайцева, С. О. Комихов Органічні забрудники довкілля: навчальний посібник, рекомендований для студентів, що вивчають дисципліну «Органічні забруднювачі довкілля», 101 – Екологія, 183 – Технології захисту навколишнього середовища. [Teaching Resource] (Unpublished)

Н

Нестеренко, С.В. (2019) Конспект лекцій з дисципліни «Технологія виробництва хімічних речовин і матеріалів» для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161-Хімічні технології та інженерія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Нестеренко, С.В. (2019) Конспект лекцій з дисципліни “Хімічні технології одержання лакофарбових покриттів» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161-Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Нестеренко, С.В. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Технології виробництва хімічних речовин і матеріалів» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161-Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Нестеренко, С.В. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Хімічні технології одержання лакофарбових покриттів» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161-Хімічні технології та інженерія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Нестеренко, С.В. (2019) Методичні рекомендації до виконання практичних занять, самостійної та розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Технологія виробництва хімічних речовин і матеріалів» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161-Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Нестеренко, С.В. (2019) Методичні рекомендації до виконання самостійної роботи з навчальної дисципліни «Хімічні технології одержання лакофарбових покриттів» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161-Хімічні технології та інженерія. [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Панайотова, Т.Д. (2020) Хімія води: конспект лекцій для студентів 2 курсу денної і заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 194 – Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Саввова, О.В. (2019) Інноваційні матеріали та речовини в хімічній інженерії: конспект лекцій для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Саввова, О.В. (2019) Методологія наукових досліджень: конспект лекцій для студентів для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Саввова, О.В. (2019) Нові керамічні та скломатеріали спеціального призначення: конспект лекцій для студентів для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Саввова, О.В. (2019) Структура та властивості керамічних матеріалів: конспект лекцій для студентів для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Саввова, О.В. and Воронов, Г.К. (2019) Хімічні технології архітектурно-будівельної та технічної кераміки: конспект лекцій для студентів для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Саввова, О.В. and Воронов, Г.К. and Смирнова, Ю.О. and Фесенко, О.І. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Теорія та практика одержання хімічних речовин та матеріалів» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Саввова, О.В. and Воронов, Г.К. and Фесенко, О.І and Смирнова, Ю.О. (2019) Методичні рекомендації до виконання практичних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Хімічні технології архітектурно-будівельної та технічної кераміки» (для студентів для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Саввова, О.В. and Воронов, Г.К. and Фесенко, О.І. and Смирнова, Ю.О. (2020) Методичні рекомендації до виконання кваліфікаційної роботи другого магістерського рівня «Структура та правила оформлення роботи» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Саввова, О.В. and Воронов, Г.К. and Фесенко, О.І. and Смирнова, Ю.О. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Інноваційні матеріали та речовини в хімічній інженерії» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Саввова, О.В. and Воронов, Г.К. and Фесенко, О.І. and Смирнова, Ю.О. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Нові керамічні та скломатеріали спеціального призначення» (для студентів для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Саввова, О.В. and Воронов, Г.К. and Фесенко, О.І. and Смирнова, Ю.О. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Структура та властивості керамічних матеріалів» (для студентів для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Саввова, О.В. and Воронов, Г.К. and Фесенко, О.І. and Смирнова, Ю.О. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Хімічні технології архітектурно-будівельної та технічної кераміки» (для студентів для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Саввова, О.В. and Воронов, Г.К. and Фесенко, О.І. and Смирнова, Ю.О. (2019) Методичні рекомендації до виконання практичних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Методологія наукових досліджень» (для студентів для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Саввова, О.В. and Воронов, Г.К. and Фесенко, О.І. and Смирнова, Ю.О. (2019) Методичні рекомендації до виконання самостійних робіт з навчальної дисципліни «Нові керамічні та скломатеріали спеціального призначення» (для студентів для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Саввова, О.В. and Воронов, Г.К. and Фесенко, О.І. and Смирнова, Ю.О. (2019) Методичні рекомендації до виконання самостійних та розрахунково-графічних робіт з навчальної дисципліни «Інноваційні матеріали та речовини в хімічній інженерії» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Саввова, О.В. and Воронов, Г.К. and Фесенко, О.І. and Смирнова, Ю.О. (2019) О. В. Саввова. Г. К. Воронов, О. І. Фесенко, Ю. О. Смирнова Біоактивні матеріали для регенерації кісткової тканини: навчальний посібник, рекомендований для студентів, які вивчають дисципліну «Нові керамічні та скломатеріали спеціального призначення», спеціальність 161 «Хімічні технології та інженерія». [Teaching Resource] (Unpublished)

Саввова, О.В. and Воронов, Г.К. and Фесенко, О.І. and Смирнова, Ю.О. (2019) О. В. Саввова. Г. К. Воронов, О. І. Фесенко, Ю. О. Смирнова Високоміцні склокомпозиційні матеріали спеціального призначення: бронестійкі ситали: навчальний посібник, рекомендований для студентів, які вивчають дисципліну «Нові керамічні та скломатеріали спеціального призначення», спеціальність 161 «Хімічні технології та інженерія». [Teaching Resource] (Unpublished)

Саввова, О.В. and Воронов, Г.К. and Фесенко, О.І. and Смиронова, Ю.О. (2019) Методичні рекомендації до виконання самостійних та розрахунково-графічних робіт з навчальної дисципліни «Структура та властивості керамічних матеріалів» (для студентів для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Sun Jun 23 00:59:59 2024 EEST.