A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 402 lightning Technologies and sources of light > Plan 2019"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Number of items at this level: 9.

Teaching Resource

Гуракова, Л.Д. and Баландаєва, Л.Г. (2018) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Джерела світла» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гуракова, Л.Д. and Діденко, О.М. (2018) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи світлотехніки» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

Діденко, О.М. and Петченко, Г.О. and Литвиненко , А.С. and Ляшенко, О.М. (2018) Технологія світлотехнічного виробництва: навч. посібник (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ляшенко, О.М. (2018) ПЛАН видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри „Світлотехніка і джерела світла” на 2019 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

Назаренко, Л.А. and Колесник , А.І. (2018) Фізика і техніка світлодіодів: навч.посібник (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

Назаренко, Л.А. and Литвиненко , А.С. (2018) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, виконання лабораторних робіт і контрольної роботи з навчальної дисципліни «Фізика і техніка світлодіодів» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітніх програм «Світлотехніка і джерела світла» і «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Назаренко, Л.А. and Петченко, Г.О. (2017) Методичні рекомендації до виконання контрольної роботи з навчальної дисципліни «Планування і обробка результатів експерименту» для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Петченко, Г.О. and Чернець, В.С. (2018) Сценічне освітлення та світлові ефекти: конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Поліщук, В.М. and Петченко, Г.О. (2018) Методичні рекомендації до виконання курсової роботи «Габаритний та світлотехнічний розрахунок оптичної системи» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Tue Feb 7 22:25:20 2023 EET.