Цифровой репозиторий ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Объекты по теме "Наши документы > План издания учебно методической литературы > 402 Светотехники и источников света > План 2019"

На уровень вверх
Экспорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Группировка по: Авторы | Тип объекта
Перейти к: Г | Д | Л | Н | П
Количество объектов на этом уровне: 9.

Г

Гуракова, Л.Д. и Баландаєва, Л.Г. (2018) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Джерела світла» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Гуракова, Л.Д. и Діденко, О.М. (2018) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи світлотехніки» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Д

Діденко, О.М. и Петченко, Г.О. и Литвиненко , А.С. и Ляшенко, О.М. (2018) Технологія світлотехнічного виробництва: навч. посібник (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Л

Ляшенко, О.М. (2018) ПЛАН видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри „Світлотехніка і джерела світла” на 2019 р. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Н

Назаренко, Л.А. и Колесник , А.І. (2018) Фізика і техніка світлодіодів: навч.посібник (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Назаренко, Л.А. и Литвиненко , А.С. (2018) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, виконання лабораторних робіт і контрольної роботи з навчальної дисципліни «Фізика і техніка світлодіодів» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітніх програм «Світлотехніка і джерела світла» і «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Назаренко, Л.А. и Петченко, Г.О. (2017) Методичні рекомендації до виконання контрольної роботи з навчальної дисципліни «Планування і обробка результатів експерименту» для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

П

Петченко, Г.О. и Чернець, В.С. (2018) Сценічне освітлення та світлові ефекти: конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Поліщук, В.М. и Петченко, Г.О. (2018) Методичні рекомендації до виконання курсової роботи «Габаритний та світлотехнічний розрахунок оптичної системи» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Этот список был создан Mon Mar 25 20:28:05 2019 EET.