A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 401 Systems of Urban of Electricity Supply and Power Consumption > Plan 2017"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Б | В | Д | К | М | П | Р | Т | Х | Ш | Я
Number of items at this level: 39.

Б

Бородин, Д.В. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ по курсу «ЭЛЕКТРОМАГНИТНАЯ СОВМЕСТИМОСТЬ В СИСТЕМАХ ЭЛЕКТРОСНАБЖЕНИЯ»(для студентов дневной и заочной формы обучения по специальности 141 «Электроэнергетика, электротехника и электромеханика» образовательной программы „Электротехнические системы электропотребления”). [Teaching Resource] (Unpublished)

Бородин, Д.В. (2016) Методические указания к практическим занятиям по курсу «ЭЛЕКТРОМАГНИТНАЯ СОВМЕСТИМОСТЬ В СИСТЕМАХ ЭЛЕКТРОСНАБЖЕНИЯ» (для студентов дневной и заочной формы обучения по специальности 141 «Электроэнергетика, электротехника и электромеханика» образовательной программы „Электротехнические системы электропотребления”). [Teaching Resource] (Unpublished)

Бородін, Д.В. (2016) Методичні вказівки до до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Комп‘ютерні інформаційні технології в енергетиці» (для слухачів другої вищої освіти за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Бородін, Д.В. (2016) Методичні вказівки до проведення лабораторних робот з дисципліни «Комп‘ютерні інформаційні технології в енергетиці»(для студентів денної і заочної форм навчання зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (освітня програма «Електротехніка та електротехнології»), а також для слухачів другої вищої освіти за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (Unpublished)

В

Волкова, О. Ю. (2017) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «ЗАСТОСУВАННЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ В ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЦІ» (для бакалаврів денної та заочної форм навчання за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітні програми «Електротехнічні системи електроспоживання» та «Електротехнічні системи електроспоживання (освітньо-наукова)»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Воропай, В.Г. and Гаряжа, В.М. and Щербак, І.Є. (2017) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до лабораторних робіт з навчальної дисципліни «ЕЛЕКТРИЧНА ЧАСТИНА СТАНЦІЙ ТА ПІДСТАНЦІЙ» (для студентів 3, 4 курсу денної та 4 курсу заочної форм навчання напряму підготовки 6.050701 – Електротехніка та електротехнології та слухачів другої вищої освіти зі спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Електротехнічні системи електроспоживання”). [Teaching Resource] (Unpublished)

Д

Доценко, С.І. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до самостійної роботи з дисципліни ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТ І ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АУДИТ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ (для студентів 6 курсу денної форми навчання за напрямом підготовки 6.050701 "Електротехніка та електротехнології" з спеціальності „Елек-тротехнічні системи електроспоживання”). [Teaching Resource] (Unpublished)

Доценко, С.І. and Маляренко, В.А. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТ І ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АУДИТ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ (для студентів 6 курсу денної форми навчання за напрямом підготовки 6.050701 "Електротехніка та електротехнології" з спеціальності „Елект-ротехнічні системи електроспоживання”, 141 Електроенергетика, елект-ротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

Дьяков, Є.Д. (2016) Е.Д. Дьяков КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «КАБЕЛЬНІ ТА ПОВІТРЯНІ ЛІНІЇ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ» Розділ «Повітряні лінії електропередачі с самонесучими ізольованими проводами» (для студентів 4 курсу денної і заочної форм навчання бакалаврів за напрямом підготовки – 6.050701 Електротехніка та електротехнології (фахове спрямування Електротехнічні системи електроспоживання)). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Коробка, В. О. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «МОНТАЖ, НАЛАДКА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЯ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ» (для студентів 3 курсу денної та заочної форми навчання за напрямом підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнологія» спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Коробка, В. О. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «МОНТАЖ, НАЛАДКА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЯ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ» (для студентів 4 курсу денної та 5 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнологія» спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Коробка, В. О. (2017) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для самостійної роботи з навчальної дисципліни «ОСНОВИ РЕЛЕЙНОГО ЗАХИСТУ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ ЕНЕРГОСИСТЕМ» (для студентів 3 та 4 курсу денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка професійного спрямування «Електротехнічні системи електроспоживання» та «Світлотехніка та джерела світла»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Коробка, В. О. (2017) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ЗАВДАННЯ для виконання курсової роботи з навчальної дисципліни «ОСНОВИ РЕЛЕЙНОГО ЗАХИСТУ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ ЕНЕРГОСИСТЕМ» (для студентів 3 та 4 курсу денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка професійного спрямування «Електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Коробка, В. О. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ЗАВДАННЯ для виконання розрахунково-графічного завдання з навчальної дисципліни «ЦИФРОВІ ПРИСТРОЇ РЕЛЕЙНОГО ЗАХИСТУ І АВТОМАТИКИ» (для магістрів денної і заочної форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», освітні програми «Електротехнічні системи електроспоживання», «Електротехнічні системи електроспоживання (освітньо-наукова)»). [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Маляренко, В.А. and Шубенко, О.Л. and Андрєєв, С.Ю. and Бабак, М.Ю. and Сенецький, О.В. (2017) Когенераційні технології в малій енергетиці. Монографія. Working Paper. ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

П

Перепечений, В.О. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «ЕЛЕКТИРИЧНІ СИСТЕМИ ТА МЕРЕЖІ» (для студентів 3 курсу денної, 3, 4 курсів заочної форми навчання та слухачів другої вищої освіти за напрямом підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнологія» спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Перепечений, В.О. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання курсового проекту з дисципліни «ЕЛЕКТРИЧНІ СИСТЕМИ ТА МЕРЕЖІ» (для студентів 3 курсу денної, 3, 4 курсів заочної форми навчання та слухачів другої вищої освіти за напрямом підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнологія» спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Перепечений, В.О. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ЛАБОРАТОРНИХ РОБІТ ЗА ДИСЦИПЛІНОЮ “ЕЛЕКТРИЧНІ СИСТЕМИ І МЕРЕЖІ” (для студентів 3 курсу денної, 3, 4 курсів заочної форми навчання та слухачів другої вищої освіти за напрямом підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнологія» спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Перепечений, В.О. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ РОБІТ ЗА ДИСЦИПЛІНОЮ “ЕЛЕКТРИЧНІ СИСТЕМИ І МЕРЕЖІ” (для студентів 3 курсу денної, 3, 4 курсів заочної форми навчання та слухачів другої вищої освіти за напрямом підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнологія» спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Перепечений, В.О. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ ЗА ДИСЦИПЛІНОЮ “ЕЛЕКТРИЧНІ СИСТЕМИ І МЕРЕЖІ” (для студентів 3 курсу денної, 3, 4 курсів заочної форми навчання та слухачів другої вищої освіти за напрямом підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнологія» спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Перепечений, В.О. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ ЗА ДИСЦИПЛІНОЮ “ЕЛЕКТРИЧНІ СИСТЕМИ І МЕРЕЖІ” (для студентів 3 курсу денної, 3, 4 курсів заочної форми навчання та слухачів другої вищої освіти за напрямом підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнологія» спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Плюгін, В.Є. and Карюк, А.О. and Якунін, О. А. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ЗАВДАННЯ до розрахунково-графічної роботи з дисципліни “АВТОМАТИЗОВАНИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД” для студентів 4 курсу денної і заочної форм навчання за напрямом 6.050701 – Електротехніка та електротехнології та слухачів другої вищої освіти зі спеціальності 7.05070103 – Електротехнічні системи електроспоживання ). [Teaching Resource] (Unpublished)

Плюгін, В.Є. and Карюк, А.О. and Якунін, О. А. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ЗАВДАННЯ до самостійного вивчення курсу “АВТОМАТИЗОВАНИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД”(для студентів 4 курсу денної і заочної форм навчання за напрямом 6.050701 – Електротехніка та електротехнології та слухачів другої вищої освіти зі спеціальності 7.05070103 – Електротехнічні системи електроспоживання). [Teaching Resource] (Unpublished)

Р

Рожков, П.П. (2016) План видання каф СЕтаЕМ на 2017 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

Рожков, П.П. and Рожкова, С.Е. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до лабораторних робіт з курсу «КОНТРОЛЬ ТА ОБЛІК ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ» (для магістрів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 8.05070103 «Електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Рожков, П.П. and Рожкова, С.Е. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до лабораторних робіт з курсу «КОНТРОЛЬ ТА ОБЛІК ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ» (для магістрів денної і заочної форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», освітні програми «Електротехнічні системи електроспоживання», «Електротехнічні системи електроспоживання (освітньо-наукова)»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Рожков, П.П. and Рожкова, С.Е. (2016) П. П. Рожков, С. Е. Рожкова ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «КОНТРОЛЬ ТА ОБЛІК ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ» (для магістрів денної і заочної форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», освітні програми «Електротехнічні системи електроспоживання», «Електротехнічні системи електроспоживання (освітньо-наукова)»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Рожков, П.П. and Рожкова, С.Е. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «КОНТРОЛЬ ТА ОБЛІК ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ» (для магістрів денної та заочної форми навчання за спеціальністю 8.05070103 «Електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Т

Темнохуд, І.О. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «Монтаж, наладка та експлуатація електрообладнання»(для студентів 5 курсу денної, 6 курсу заочної форм навчання,а також слухачів другої вищої освіти зі спеціальності 7.05070103 «Електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Темнохуд, І.О. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до практичних занять з дисципліни «МОНТАЖ, НАЛАДКА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЯ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ» (для студентів 5 курсу денної, 6 курсу заочної форм навчання та слухачів другої вищої освіти спеціальності 7.05070103 – Електротехнічні системи електроспоживання). [Teaching Resource] (Unpublished)

Темнохуд, І.О. (2016) Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Монтаж, наладка та експлуатація електрообладнання» (для студентів 5 курсу денної, 6 курсу заочної форм навчання,а також слухачів другої вищої освіти зі спеціальності 7.05070103 «Електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Темнохуд, І.О. (2016) Методичні вказівки до самостійного вивчення курсу «Монтаж, наладка та експлуатація електрообладнання» (для студентів денної та заочної форм навчання за напрямом підготовки 6.050701 – Електротехніка та електротехнології, а також слухачів другої вищої освіти спеціальності 7.05070103 – Електротехнічні системи електроспоживання). [Teaching Resource] (Unpublished)

Х

Харченко, В.Ф. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з курсу «ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ МІСТ ТА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ» (для студентів усіх форм навчання: бакалаврів, що навчаються за напрямом 6.050701 – Електротехніка та електротехнології, професійного спрямування «електротехнічні системи електроспоживання» , бакалаврів, спеціалістів та магістрів галузі знань 14 – Електрична інженерія, спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, професійного спрямування «електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Харченко, В.Ф. and Воропай, В.Г. and Якунін, О. А. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до самостійного вивчення курсу навчальної дисципліни «ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ МІСТ ТА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ» (для бакалаврів галузі знань 0507 Електротехніка та електромеханіка, напряму 6.050701 Електротехніка та електротехнології, а також бакалаврів галузі знань 14 Електрична інженерія, спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, фахового спрямування Електротехнічні системи електроспоживання). [Teaching Resource] (Unpublished)

Харченко, В.Ф. and Воропай, В.Г. and Якунін, О. А. (2016) Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни "ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ МІСТ ТА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ " (для бакалаврів галузі знань 0507 Електротехніка та електромеханіка, напряму 6.050701 Електротехніка та електротехнології, а також бакалаврів, спеціалістів та магістрів галузі знань 14 Електрична інженерія, спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, фахового спрямування Електротехнічні системи електроспоживання). [Teaching Resource] (Unpublished)

Харченко, В.Ф. and Воропай, В.Г. and Якунін, О. А. and Ковальова, Ю.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до практичних занять з навчальної дисципліни “ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ МІСТ ТА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ” (для студентів 3 курсу зі скороченим терміном навчання та 4 курсу напряму підготовки 6.050701 - Електротехніка та електротехнології та 5 курсів денної та заочної форм навчання, а також слухачів 2-ої вищої освіти зі спеціальності 7.05070103, 805070103 - Електротехнічні системи електроспоживання). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ш

Швець, С.В. (2016) Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи з курсу «Вступ до спеціальності» (для студентів денної і заочної форм навчання зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (освітня програма «Електротехніка та електротехнології»), а також для слухачів другої вищої освіти за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Швець, С.В. (2016) Методичні вказівки до самостійного вивчення курсу «Вступ до спеціальності» (для студентів денної і заочної форм навчання зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (освітня програма «Електротехніка та електротехнології»), а також для слухачів другої вищої освіти за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Я

Ягуп, В.Г. and Ковальова, Ю.В. and Ягуп, К.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до лабораторних робіт з навчальної дисципліни «МАТЕМАТИЧНІ МЕТОДИ І МОДЕЛІ В ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЦІ» (для студентів 3 курсу зі скороченим терміном навчання, 4 курсів денної та заочної форм навчання та слухачів другої вищої освіти напряму підготовки 6.050701 – Електротехніка та електротехнології). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Fri Dec 8 20:41:46 2023 EET.