A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our conferences > The use of plastics in construction and municipal services (2011)"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: | K | А | Б | В | Г | Д | Ж | З | К | Л | М | Н | П | С | Ч | Ш | Э | Я
Number of items at this level: 59.

Жданюк, В.К and Говоруха, О.В (2011) ДОСЛІДЖЕННЯ ДЕФОРМАЦІЙНИХ І МІЦНІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК БЕТОНІВ НА ОСНОВІ ФРЕЗЕРОВАНОГО АСФАЛЬТОБЕТОНУ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Карими Язди , Амир Эхсан and Авраменко, В.Л. (2011) ВЛИЯНИЕ АНТИПИРЕНОВ И НАПОЛНИТЕЛЕЙ НА ГОРЮЧЕСТЬ ПОЛИАМИДОВ-6. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Комарова, І.Г and Горлова , А.П (2011) ИЗУЧЕНИЕ ПРОЦЕССА ФИЗИКО-ХИМИЧЕСКОГО МОДИФИЦИРОВАНИЯ ОТХОДОВ ДРЕВЕСИНЫ СОСНЫ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Шадріков, О.С and Авраменко , В.Л (2011) ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСІВ ІММОБІЛІЗАЦІЇ ТЕРМО І ФОТОСТА-БІЛІЗАТОРІВ НА ПОВЕРХНЮ НАПОВНЮВАЧА ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

K

Karol Potoček, К.Р (2011) COMBUSTIBILITY OF POLYMERIC MATERIAL AND FIRE SAFETY OF THE BUILDINGS. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

А

Авраменко, В.Л. and Подгорная , Л.Ф and Черкашина, А.Н. and Карандашов , О.Г and Данильцев , В.Г (2011) КЛЕЕВЫЕ СОСТАВЫ ДЛЯ МОНТАЖА ЭПОКСИДНИХ СТЕКЛО- И БАЗАЛЬТОПЛАСТИКОВЫХ ТРУБ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Азыгалиев, У.Ш. (2011) ПОЛИАРМИН НА ОСНОВЕ ПОЛИМЕРНЫХ ОРГАНОКОМПОЗИ- ТОВ ИЗ МЕСТНОГО СЫРЬЯ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Азыгалиев, У.Ш. (2011) ПОЛИАРМИН НА ОСНОВЕ ПОЛИМЕРНЫХ ОРГАНОКОМПОЗИТОВ ИЗ МЕСТНОГО СЫРЬЯ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Андронов , В.А and Бухман , О.М (2011) ТОКСИКОЛОГІЧНИЙ АСПЕКТ ВИКОРИСТАННЯ ВОГНЕЗАХИСНИХ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ У БУДІВНИЦТВІ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Ареф'єва, М.Г and Михайловський, В.С (2011) ВПЛИВ НАПОВНЮВАЧА НА АДГЕЗІЙНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОЛІМЕРЦЕМЕНТНИХ ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНИХ КОМПОЗИЦІЙ ПРОНИКАЮЧОЇ ДІЇ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Б

Бабич, Є.М. and Довбенко , В.С (2011) МІЦНІСТЬ ТА ДЕФОРМАТИВНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК, ПІДСИЛЕНИХ ПОЛІМЕРНОЮ КОМПОЗИЦІЄЮ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Бичевий, П.П. and Козирєва , К.М. (2011) ТЕХНОЛОГІЯ ВІДНОВЛЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ ПРИДАТНОСТІ БІТУМНО-РУБЕРОЙДНОГО ПОКРИТТЯ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

В

Войтова , Ж.Н and Войтова , В.Н (2011) НОРМИРОВАНИЕ ПАРАМЕТРОВ ПРОГИБОВ ПОЛИКАРБОНАТНЫХ ПАНЕЛЕЙ В ПЛОСКИХ ОГРАЖДАЮЩИХ КОНСТРУКЦИЯХ ПОКРЫТИЙ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Волювач, С.В. (2011) ПОВЫШЕНИЕ ВОДОСТОЙКОСТИ ПОЛИВИНИЛАЦЕТАТНЫХ ДИСПЕРСИЙ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Волювач, С.В. and Золотов, М.С. and Шелковин, А.А. (2011) ФУРАНОВЫЕ ДОБАВКИ В КИСЛОТОСТОЙКИЕ РАСТВОРЫ И БЕТОНЫ НА ОСНОВЕ ЖИДКОГО СТЕКЛА. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Г

Гарбуз , А.О. (2011) ПРОГНОЗУВАННЯ ДОВГОТРИВАЛОЇ МІЦНОСТІ З'ЄДНАНИХ АКРИЛОВИМ КЛЕЄМ БЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Гнатенко, Р.Г and Макарчев, О.О. and Циркунова , К.В and Жданюк , В.К (2011) ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ РЕМОНТУ ТРІЩИН В АСФАЛЬТО-БЕТОННИХ ПОКРИТТЯХ ДОРОЖНІХ ОДЯГІВ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Гукасян , С.Ж (2011) ФИЗИКО-МЕХАНИЧЕСКИЕ СВОЙСТВА КОМПОЗИЦИОННЫХ МАТЕРИАЛОВ НА ОСНОВЕ МЕДИ, ПОЛУЧЕННЫХ ЭКСТРУЗИЕЙ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Гукасян , С.Ж (2011) ОСАЖДЕНИЕ ГИДРООКИСЕЙ МЕТАЛЛОВ РАЗНОРОДНЫМИ ПОЛИМЕРНЫМИ ФЛОКУЛЯНТАМИ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Гурова, В.С. and Ширяев, Д.В. and Чемерис, М.М. and Мусько, Н.П. and Иванов, П.В (2011) ИЗУЧЕНИЕ АДСОРБЦИИ ИОНОВ МЕДИ МОДИФИЦИРОВАННЫМ РАСТИТЕЛЬНЫМ СЫРЬЕМ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Д

Деревянко , В.Н and Радовенчик, М.А (2011) ИСПОЛЬЗОВАНИЯ БЫТОВЫХ ОТХОДОВ ПЛАСТМАСС В СТРОИТЕЛЬСТВЕ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Доронин, Е.В. and Седышев, Е.С. and Доронина, В.А. (2011) ИССЛЕДОВАНИЕ ПОЖАРНО-ТЕХНИЧЕСКИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПЕНОПОЛИСТИРОЛА. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Ж

Жданюк, В.К. and Гамеляк , І.П and Циркунова , К.В (2011) ЩОДО ОСОБЛИВОСТЕЙ ВИБОРУ АРМУЮЧИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ВИКОНАННЯ РОБІТ З ПІДВИЩЕННЯ КОЛІЄСТІЙКОСТІ АСФАЛЬТОБЕТОННИХ ПОКРИТТІВ ДОРОЖНІХ ОДЯГІВ НЕЖОРСТКОГО ТИПУ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Жданюк, В.К. and Костін, Д.Ю. and Огурченков , М.В (2011) РЕЗУЛЬТАТИ ПОРІВНЯЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЩЕБЕНЕВО-МАСТИКОВОГО АСФАЛЬТОБЕТОНУ З ДОБАВКАМИ ПРИРОДНИХ БІТУМІВ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Жданюк, В.К. and Циркунова , К.В and Воловик , О.О and Костін, Д.Ю. (2011) ЩОДО ФАКТОРІВ, ЯКІ ВПЛИВАЮТЬ НА КОЛІЄУТВОРЕННЯ В АСФАЛЬТОБЕТОННИХ ШАРАХ ДОРОЖНІХ ОДЯГІВ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

З

Захаренко, В.О. and Сорокіна , С.В and Акмен, В.О. and М’ячиков, О.В (2011) ДОСЛІДЖЕННЯ СПОЖИВЧИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ШПАЛЕР НА ОСНОВІ ШТУЧНИХ ТА ПРИРОДНИХ ПОЛІМЕРІВ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Золотов, М.С. and Любченко , М.А (2011) СВОЙСТВА СОСТАВОВ ДЛЯ ЗАЩИТНО-ДЕКОРАТИВНЫХ ПОКРЫТИЙ НА ОСНОВЕ ПОЛИМЕРНЫХ МАТЕРИАЛОВ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Золотов, М.С. and Смолянинов , М.Ю and Воробьева, С.А (2011) НЕСУЩАЯ СПОСОБНОСТЬ СЖАТЫХ ЖЕЛЕЗОБЕТОННЫХ ЭЛЕМЕНТОВ, УСИЛЕННЫХ ОБОЙМОЙ ИЗ АКРИЛОВОГО ПОЛИМЕРРАСТВОРА. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Золотов, С.М. (2011) СОСТАВЫ УЛУЧШЕННЫХ АКРИЛОВЫХ КЛЕЕВ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Золотов , М.С. and Мороз, Н.В. (2011) СОСТАВЫ НАПОЛНИТЕЛЕЙ С МИНИМАЛЬНОЙ ПУСТОТНОС- ТЬЮ ДЛЯ ПОКРЫТИЙ ПОЛОВ НА ОСНОВЕ СВЯЗУЮЩЕГО ИЗ АКРИЛОВОГО ПОЛИМЕРА. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Золотов , С.М. (2011) ЗАВИСИМОСТЬ ВЯЗКОСТИ АКРИЛОВОГО КОМПАУНДА ОТ РАЗЛИЧНЫХ ФАКТОРОВ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Золотова , Н.М. (2011) ЗАДЕЛКА СТЫКОВ СБОРНЫХ ЖЕЛЕЗОБЕТОННЫХ ЭЛЕМЕНТОВ АКРИЛОВЫМИ КЛЕЯМИ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Золотова , Н.М. and Гарбуз , А.О. (2011) ПРИМЕНЕНИЕ АКРИЛОВЫХ КЛЕЕВ ДЛЯ СОЕДИНЕНИЯ БЕТОННЫХ ЭЛЕМЕНТОВ СТРОИТЕЛЬНЫХ КОНСТРУКЦИЙ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

К

Кліменко, В.С and Михайловський, Д.В and Коваленко, М.С and Коваль, А.В (2011) РОЗРАХУНОК ЕЛЕМЕНТІВ З КЛЕЄНОЇ ДЕРЕВИНИ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ НА СТИСК ЗІ ЗГИНОМ З УРАХУВАННЯМ ДЕФОРМОВАНОЇ СХЕМИ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Кононенко, А.І and Дубініна, А.А and Кононенко, Л.В (2011) ІДЕНТИФІКАЦІЯ ПЛАСТМАС І ПОЛІМЕРІВ, А ТАКОЖ МАТЕРІАЛІВ З ЇХНІМ ВИКОРИСТАННЯМ. In: ПРИМЕНЕНИЕ ПЛАСТМАСС В СТРОИТЕЛЬСТВЕ И ГОРОДСКОМ ХОЗЯЙСТВЕ .

Коньшин, В.В. and Ермоленко , В.Н and Ефрюшин , Д.Д (2011) СИНТЕЗ ε-АМИНОКАПРОНАТОВ ЦЕЛЛЮЛОЗЫ ИЗ ЦЕЛЛЮЛОЗО-СОДЕРЖАЩЕГО СЫРЬЯ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Крюковская , С.А (2011) ВЛИЯНИЕ СОСТАВА НА МЕХАНИЧЕСКИЕ СВОЙСТВА ПОЛИМЕРЦЕМЕНТНЫХ КОМПОЗИЦИЙ С КОРОТКОЙ ПОЛИМЕРНОЙ ФИБРОЙ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Л

Лебедев , В.В and Карев, А.І and Чавров , С.А (2011) СРАВНИТЕЛЬНЫЙ АНАЛИЗ ДРЕВЕСНО-ПОЛИМЕРНЫХ МАТЕРИАЛОВ НА ОСНОВЕ ПЕРВИЧНОГО И ВТОРИЧНОГО ПОЛИМЕРНОГО СЫРЬЯ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

М

Матыева , А.К (2011) ПОЛИМЕРСИЛИКАТНО-ГИПСОВОЕ СВЯЗУЮЩЕЕ (ПСГС) В СОСТАВЕ ОРГАНОКОМПОЗИТОВ ИЗ РАСТИТЕЛЬНОГО СЫРЬЯ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Мельник, Л.І. and Будя, Д.О and Біль , В.А (2011) ДІЕЛЕКТРИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ НА ОСНОВІ ГРАФІТУ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Н

Нестеренко, С.В. and Смилка, Е.П. (2011) РАЗРАБОТКА НОВЫХ ЛАКОКРАСОЧНЫХ КОМПОЗИЦИЙ НА БАЗЕ ХИМСТОЙКИХ МАТЕРИАЛОВ И ОТХОДОВ КОКСОХИМИЧЕСКОГО ПРОИЗВОДСТВА. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

П

ПЄТУХОВ, А.Д. and Годованюк , О.В and НЕДОБІЙ, І.Ю. and Шнирук , О.М and Осьмаков , О.Г (2011) ДО ЗШИВАННЯ ПОЛІМЕРНИХ ПЛІВОК СИЛАНАМИ. In: ПРИМЕНЕНИЕ ПЛАСТМАСС В СТРОИТЕЛЬСТВЕ И ГОРОДСКОМ ХОЗЯЙСТВЕ .

Пахолюк, О.А. and Задорожнікова , І.В and Пасічник, Р.В. (2011) ПОРІВНЯННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Пиріков, О.В. and Куделіна, Г.М. (2011) ФУНКЦІЙНА СІНЕРГІЯ ЕПОКСИДНОКАУЧУКОВИХ КОМПАУНДІВ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Попов, Ю.В. and Кондратенко, А.В (2011) АДГЕЗИОННО-ПРОЧНОСТНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИБРОПОГ-ЛОЩАЮЩИХ ПОЛИМЕРНЫХ ЭПОКСИУРЕТАНОВЫХ МАТЕРИАЛОВ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Попова, Н.Г. and Черкашина, А.Н. and Степанова , Д.П (2011) КОМПОЗИЦИОННЫЙ МАТЕРИАЛ ДЛЯ СТРОИТЕЛЬНОЙ И МЕБЕЛЬНОЙ ПРОМЫШЛЕННОСТИ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Протопопов, А.В. and Клевцова , М.В (2011) МОЛЕКУЛЯРНАЯ ПОДВИЖНОСТЬ СЛОЖНЫХ ЭФИРОВ ЦЕЛЛЮЛОЗЫ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Пічугін , С.Ф and Бойко, Є.М. and Горова, Т.С. and Терегеря, М.В. (2011) ДОСЛІДЖЕННЯ МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ СКЛОПЛАСТИКОВОГО ПРОФІЛЮ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

С

Селиванов , C.Є (2011) СТРУКТУРНАЯ МОДИФИКАЦИЯ ПОЛИМЕРНЫХ МАТЕРИАЛОВ ЛАЗЕРНЫМ ИЗЛУЧЕНИЕМ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Скрипник, Е.С. and Золотов, С.М (2011) ВЛИЯНИЕ СМАЧИВАЕМОСТИ НА АДГЕЗИЮ АКРИЛОВЫХ КЛЕЕВ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Супрун, О.Ю. and Шелковин, А.А. and Волювач , С.В. (2011) АДГЕЗИОННАЯ ПРОЧНОСТЬ ПОЛИМЕРСИЛИКАТНЫХ БЕТОНОВ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Ч

Чилингарян , Н.В and Галстян , Г.Ш and Арутюнян , В.М (2011) КОМПОЗИЦИОННЫЙ МАТЕРИАЛ – ЗАМЕНИТЕЛЬ СТРОИТЕЛЬНОЙ ДРЕВЕСИНЫ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Ш

Шевченко, Э.Ю. and ГОРОХ, Н.П. (2011) ОПТИМИЗАЦИЯ ТЕХНОЛОГИЧЕСКОГО ОБЕСПЕЧЕНИЯ РЕГЕНЕРАЦИИ И ПРИМЕНЕНИЯ ПОЛИМЕРНЫХ ОТХОДОВ В КОММУНАЛЬНОМ ХОЗЯЙСТВЕ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Шутенко , Л.Н. and Золотов, С.М and Скляров, В.А. and Шишкин, Э.А. and Корекян , О.І (2011) ХАРАКТЕР РАЗРУШЕНИЯ КЛЕЕВОЙ АНКЕРОВКИ АРМАТУРНЫХ СТЕРЖНЕЙ СЕРПОВИДНОГО ПРОФИЛЯ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Шутенко , Л.Н. and Золотов, С.М and Щербов, В.Ю. (2011) ТЕХНОЛОГИЧЕСКИЕ ПАРАМЕТРЫ ЗАДЕЛКИ АРМАТУРНЫХ СТЕРЖНЕЙ СЕРПОВИДНОГО ПРОФИЛЯ В БЕТОН АКРИЛОВЫМИ КЛЕЯМИ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Шутенко , Л.Н. and Золотов, М.С. and Скляров, В.А and Корекян, О.Н and Шишкин, Э.А. (2011) МАТЕМАТИЧЕСКАЯ МОДЕЛЬ НАПРЯЖЕННО-ДЕФОРМИРОВАННОГО СОСТОЯНИЯ КЛЕЕВОЙ АНКЕРОВКИ АРМАТУРНЫХ СТЕРЖНЕЙ СЕРПОВИДНОГО ПРОФИЛЯ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Шутенко , Л.Н. and Золотов, М.С. and Скляров, В.А. (2011) ВЛИЯНИЕ ДИНАМИЧЕСКОГО НАГРУЖЕНИЯ НА СТАБИЛЬНОСТЬ УСИЛИЯ ПРЕДВАРИТЕЛЬНОЙ ЗАТЯЖКИ АНКЕРНЫХ БОЛТОВ НА АКРИЛОВЫХ КЛЕЯХ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Э

Эпоян , С.М and Исакиева , О.Г and Пономарев, К.С. and Сташук, В.А. and Чунарев , А.В and Айрапетян, Т.С. (2011) НОВОЕ ПОКОЛЕНИЕ ПОЛИМЕРОВ ДЛЯ ПРИМЕНЕНИЯ ПРИ УСТРОЙСТВЕ ВОДОПРОВОДОВ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

Я

Ярема, І.Т and Наконечний , Ю.І and Антонов , А.М and Колибаб´юк , П.В and Бутковська, Л.С (2011) ПРОЕКТУВАННЯ ТА ВИГОТОВЛЕННЯ ПЛАСТМАСОВИХ ЗАГЛУШОК КРАНІВ ДЛЯ ПОТРЕБ МІСЬК- І РАЙГАЗІВ. In: Застосування пластмас у будівництві і міському господарстві.

This list was generated on Sun Sep 25 05:48:24 2022 EEST.