A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our conferences > Economic problems and prospects of housing at present (2010)"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: D | M | А | Б | В | Г | Д | Е | Ж | З | И | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Х | Ч | Ш | Ю | Я
Number of items at this level: 152.

D

DYMCHENKO, OLENA and Panova, OLENA (2010) The key issues of housing and public utilities economy reform in terms of financial and economic crisis. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

M

MUWEMA, JOHN (2010) Economy of zambia. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

А

АГАДЖАНОВ, Г.К. (2010) Инновационные направления перспективного развития предприятий вкх. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Абєлєшов, В.І. (2010) Перспективи впровадження ефективних енергозберігаючих заходів у житлово-комунальному господарстві. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Антошин, В.Л. and Бубенко, П.Т. and Уберман, В.І. (2010) Стратегічний крок до підвищення ефективності роботи системи дощової каналізації м. чернігова. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Б

БАЛАНДИНА, И.С. (2010) Подходы к формированию механизмов стимулирования эффективного использования ресурсов при эксплуатации жилых зданий. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

БУЛЫГА, С.Н. and Гусев, В.А. (2010) Инновационный потенциал харьковской области и некоторые возможности его использования. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Бабаєвська, О.Б. (2010) Роль стратегічного планування діяльності на підприємствах житлово – комунального господарства в контексті розвитку міст. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Базарна, О.Є. and Юр'єва, Т.П. (2010) Проблема енергозбереження на підприємствах міського електричного транспорту. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Бережна, А.Ю. and Славута, О.І. (2010) Збалансування інтересів учасників на ринку житлово- комунальних послуг. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Бобух, А.О. and Ковальова, О.О. (2010) До питання підвищення економічної ефективності системи централізованого теплопостачання при розробці автоматичних систем керування параметрами технологічних процесів. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Бурак, О.М. (2010) Використання зелених насаджень для підтримки еколого- економічного балансу в місті. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Бурак, О.М. and Баркалова, І.І. (2010) Еколого-економічні аспекти функціонування газонів у великому місті. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Бурак, О.М. and Ворона, М.В. (2010) Шляхи вирішення проблем підприємств тепло-енергетичного комплексу україни за рахунок розробки власних родовищ газу. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

В

ВЕЛИЧКО, В.В. (2010) Сучасні підходи до формування моделі функціонування підприємств транспортної інфраструктури міста. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Вавричук, О.С. (2010) Державно-приватне партнерство як механізм фінансування житлово-комунального господарства. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Василенко, С.Л. and Кашпур, А.Д. (2010) Методология ценообразования на питьевую воду. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Владимирова, М.С. (2010) Инновационный фактор в развитии жкх. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Власенко , К.В. and Покуца, І.В. (2010) Сучасні процеси у системі управління житловим господарством україни: проблеми та перспективи. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Водка, Н.В. and Дворкін, С.В. and Телятник, С.В. (2010) Міжнародні перспективи розвитку мет. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Волгіна, Н.О. (2010) Ключові аспекти забезпечення інвестиційної привабливості житлово-комунального господарства. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Волгіна, Н.О. (2010) Реструктуризація як інструмент залучення приватного капіталу в діяльність підприємств водопровідно-каналізаційного господарства (вкг). In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Волгіна, Н.О. (2010) Реформування підприємств жкг як складова підвищення ефективності їх господарювання. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Волкова, М.В. and Гнатенко, М.К. (2010) Публічний договір з абонентами як норма права. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Волосник, Д.Т. (2010) Шляхи ресурсозбереження у системі комунального водопостачання та водовідведення на регіональному рівні. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Г

ГОЛИКОВ, А.П. (2010) Внешнеэкономическая составляющая в стратегии регионального развития харьковской области. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

ГРИНЕНКО, В.В. (2010) Динамічне моделювання механізму регулювання процесів містобудівельної діяльності органів місцевого самоврядування України. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Гайденко, С.М. (2010) Взаємодія державного та комерційного сектора в підтримці екологічного балансу. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Гайденко, С.М. (2010) Вплив регіональної політики на розвиток господарського комплексу. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Гайденко, С.М. (2010) Економіко-математичне моделювання як спосіб господарської діяльності. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Гайденко, С.М. (2010) Сучасні аспекти фінансової стабілізації діяльності підприємств житлово-комунального господарства. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Гелеверя, Є.М. (2010) Стратегічний план відновлення житлового фонду регіону: організаційно-економічний аспект. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Глухарєв, С.М. and Бубенко, О.П. (2010) Пріорітетні напрямки інноваційної стратегії регіону. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Гнатенко, М.К. (2010) Регулювання інноваційних процесів на рівні регіонів. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Гончаренко, Н.І. and Ханова, О.В. (2010) Використання математичних методів дослідження транскордонного співробітництва. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Гончарова, З.В. (2010) Формування механізму оптимальних взаємовідносин у сфері житлово-комунального господарства. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Гончарова, К.А. (2010) Проблемы качества питьевой воды в украине. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Д

ДАЛЕКА, В.Ф. and Сосипатров, А.М. (2010) Перспективы развития и реформирования городского электрического транспорта. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

ДВОРКИН, С.В. (2010) Взаимодействие экономической системы и окружающей среды: кибернетический подход. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

ДВОРКИН, С.В. and Телятник, С.В. (2010) Про напрями реформування галузі мет на рівні регіону. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

ДЕГТЯРЕВА, Т.С. (2010) Состояние и перспективы развития водопроводно- канализационного хозяйства донецкого региона на примере коммунального предприятия «компания «вода донбасса». In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

ДИМЧЕНКО, О.В. (2010) Концепція регіонального розвитку: стратегічне планування на засадах програмно-цільового підходу. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

ДИМЧЕНКО, О.В. and Ільяшенко, Ю.Г. (2010) Системний підхід до формування механізму інвестування галузі жкг в контексті оптимізації руху грошових потоків. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

ДИМЧЕНКО, О.В. and Козир, О.Ф. (2010) Концепція регіонального розвитку: стратегічне планування на засадах програмно-цільового підходу. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

ДЫМЧЕНКО, Е.В. (2010) Смысловая нагрузка понятия “доступности” применительно к сфере жкх. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Дворкін, С.В. (2010) Оцінювання рівня трансакційних витрат на основі побудови системи нечіткого висновку. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Дерманська, Л.В. (2010) Роль інновацій в забезпеченні конкурентоспроможності та сталого розвитку підприємств України. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Димченко, О.В. and Димченко, В.В. (2010) Процес реформування жкг: ознаки й завдання. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Донець, І.І. and Бурак, О.М. (2010) Шляхи застосування концепції ландшафтної поляризації для забезпечення сталого розвитку міст. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Дорохов, Д.І. (2010) Важливість планування ризиків малими інноваційними підприємствами. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Е

Егорова, О.Ю. (2010) Макроструктурные тенденции инновационно-инвестиционного развития экономики украины. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Есина, В.А. and Важеха, Ю.А. (2010) Проблемы и перспективы развития кп «харьковский метрополитен». In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Ж

Жемеренко, О.В. (2010) Энергосбережение в коммунальном секторе. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Жураковська, А.В. (2010) Підходи до розрахунку обсягів тіньово госектора в економіці регіону. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

З

Захарова , О.В. (2010) Диверсификация и интеграция макрорегиональных систем: анализ синергетических эффектов1. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Зиньковская, А.И. (2010) Особенности формирования цены на продуцию строительства. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

И

Иванова, И.И. (2010) Современные условия стимулирования механизмов трансфера научно-технической деятельности. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Исаханян, К.Е. (2010) Сравнительная характеристика реконструкции аэропортов в городах, принимающих евро-2012. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

К

КНЯЖЕЧЕНКО, В.В. and Славута, О.І. (2010) Реформування житлового господарства: деякі питання прискорення формування осбб. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

КНЯЖЕЧЕНКО, В.В. and Ступецкая , Е.Л. (2010) ЖКГ: пути сокращения задолженности населения перед предприятиями отрасли. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

КОНОНЕНКО, О.О. (2010) Сучасні тенденції регіональної інноваційної політики. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Клебанова, Т.С. and Гурьянова, Л.С. (2010) Модели пространственной кластеризации социально- экономического развития регионов1. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Клебанова, Т.С. and Мізік, Ю.І. (2010) До питання використання методу аналізу ієрархій для вибору домінантних загроз розвитку кризових ситуацій на житлово- комунальних підприємствах. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Клебанова, Т.С. and Трунова, Т.Н. and Смирнова, А.Ю. (2010) Алгоритм дифференциации регионов по уровню социально- экономического развития. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Кныш, С.Ю. and Строков, Е.М. (2010) Подход к оценке условий и возможностей роста инновационного потенциала и инновационной активности предприятий жкх. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Коваленко , Е.С (2010) Моделі оцінки та аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Кондратенко, Н.О. (2010) Розробка моделі державного регулювання ресурсозберігаючої політики. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Костюк, В.О. (2010) О методике поэтапного аналитического моделирования и факторного анализа прибыли гостиничного хозяйства. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Косяк, А.П. (2010) Індикативне планування реалізації механізму відновлення житлового фонду на регіональному рівні. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Кравцов, А.Ю. (2010) Економіко-математичне моделювання розвитку підприємства. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Кравцова, Л.В. (2010) Моделювання процесу управління технічним переозброєнням підприємств житлово-комунального господарства. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Курмаз, Е.В. and Славута, Е.И. (2010) Некоторые аспекты использования общественных работ на предприятиях городского благоустройства. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Куцын , В.П. (2010) Влияние налоговой политики на объемы финансирования предприятий жкг. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Л

Леонов, Я.В. and Конопліна, О.О. (2010) Регуляторна функція тарифів в системі комунальних підприємств. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Лук’яненко, Г.С. (2010) Формування і розподіл валового та чистого доходу та прибутку на підприємствах міського електричного транспорту. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

М

МАТВЄЄВА, Н.М. and Славута, О.І. (2010) Запобігання негативних наслідків діяльності підприємств- природних монополістів. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Матвєєва, Н.М. and Славута, О.І. (2010) Демонополізація жкг – найважливіший елемент реформи галузі. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Михопаркіна, О.Ю. (2010) Альтернативна енергія як складова регіональної стратегії розвитку господарського комплексу. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Мозенко, О.В. (2010) Парадигма обеспечения качества услуг жилищно-коммунального хозяйства городов украины. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Момот, Т.В. and Яковлев, О.А. (2010) Комунальна білінгова система як базовий інструмент служби «єдиного замовника» мегаполісу. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Мочаліна, З.М. and Скоков, Б.Г. (2010) Аналітична оцінка як система шдтримки прийняття управлінських рішень. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Мілов, О.В. and Хоменко, М.І. (2010) Реформування енергоринку як передумова енергоощадної економіки україни. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Н

Немцева, В.В. and Дворкин, С.В. (2010) Расчет вариантов решения задачи управления величиной основных фондов (с помощью обратных вычислений). In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Новак, С.М. (2010) Методи ідентифікації валютних режимів: сучасний стан та тенденції. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Нохрина, Л.А. and ВЫСОЦКАЯ, Г.В. and Синько, О.А. (2010) Стратегии управления имуществом санаторно-курортного комплекса. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Нохріна, Л.А. and Висоцька, Г.В. and Аніщенко, О.В. (2010) Потенціал cанаторно-курортного комплексу регіону. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Нікіфорова, О.В. (2010) Оцінка нерівномірності розвитку в системі регіональних ринків праці україни на основі панельних даних1. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

О

Оболенцева, Л.В. (2010) Кластеризація як напрям розвитку національної економіки: проблеми та перспективи. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Овсій, О.Д. (2010) Дольове фінансування будівельних і ремонтних робіт по відновленню багатоквартирних будинків житлового фонду міста. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Одаренко, О.Є. (2010) Проблеми житлово-комунального господарства і екологічна безпека регіонів україни. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Островський, І.А. and Шекшуєв, О.А. and Швець, О.М. (2010) Про деякі інституціональні аспекти реформування житлово- комунального комплексу україни. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

П

ПАНАСЕНКО, О.О. and Колотило, В.Д. and Титяев, В.И. (2010) Технико-экономические и экологические аспекты управления качеством водоснабжения. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Пазинич, В.А. and Юдин, А.Ю. (2010) Инструменты управления коммунальным хозяйством города. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Парасюк, О.О. (2010) Пропозиції щодо формування системи регулювання інформаційних потоків між державними органами і суб’єктами малого бізнесу в сфері послуг регіону. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Петкова, Л.О. (2010) Регіональна стратегія як інструмент активізації посткризового економічного розвитку. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Петкова, Л.О. (2010) Регіональна стратегія як інструмент активізації посткризового економічного розвитку. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Петрова, Н.Б. (2010) Роль конвергенції прикордонних територій в успішному транскордонному співробітництві. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Плотницька, С.І. (2010) Модернізація регіонального розвитку. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Поколодна, М.М. (2010) Туризм как фактор регионального развития. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Покуца, І.В. (2010) Економічні процеси відтворення на підприємствах вкг та їх взаємодія з навколишнім середовищем. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Покуца, І.В. (2010) Управління відтворенням основних фондів підприємств водопровідно-каналізаційного господарства. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Прасол, В.М. (2010) Кадрове забезпечення реформування житлово-комунального господарства. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Прокопенко, О.О. (2010) Аналіз фінансового стану водопровідно-каналізаційного підприємства на прикладі кп „водоканал” смт нової водолаги харківської обл. та шляхи його підвищення. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Прохорова, М.С. (2010) Гармонізація управління рекреаційним комплексом регіону. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Пурденко, О.А. (2010) Оподаткування електроенергетики та енергетичні податки. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Піскарьова, М.В. (2010) Наукові пропозицій щодо підвищення ефективності цільових програм регіонального розвитку. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Р

Родченко, В.Б. and Серегина , Д.А. (2010) Цели развития тысячелетия в контексте формирования стратегии развития харьковского региона. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Рой, В.Ф. and Поліщук, О.Ю. (2010) Техніко-економічні проблеми розвитку систем освітлення в жкг. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Романенко, А.С. (2010) Підготовка елементів транспортної системи харкова до євро-2012. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Рябченко, А.С. and Геращенко, С.М. and Покуца, І.В. (2010) Когенерація як перспективний напрям енергозбереження в житлово-комунальному господарстві. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

С

СИДОРЕНКО, Ю.В. and Дворкін, С.В. (2010) Економіко-правова природа контрактних відносин: загальні характеристики та аспект жкг. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Світлична, В.Ю. (2010) Розробка основних напрямків інноваційної політики розвитку житлово-комунальних підприємств україни. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Світлична, Т.І. (2010) Організаційні аспекти застосування методів матричного моделювання в оцінці економічного ризику діяльності підприємств. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Сергієнко, О.А. (2010) Моделювання міграційних процесів розвитку регіональних систем1. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Скоков, Б.Г. and Мисюра, А.В. (2010) Обновление основных фондов в жилищно-коммунальном хозяйстве. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Славута, Е.И. and Звягина, В.В. (2010) Перспективы и проблемы развития альтернативной энергетики в украине. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Славута, О.І. and Княжеченко, В.В. (2010) Модели оцінки економічної доцільності застосування на підприємствах жкг диференційованих тарифів на електроенергію. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Славута, О.І. and Матвєєва, Н.М. and Водка, Н.В. (2010) Інвестиційна складова як джерело модернізації підприємств теплопостачання. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Степуріна, С.О. (2010) Використання методу нечіткого прогнозування для прийняття управлінських санаційних рішень. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Сьомкіна, Т.В. (2010) Особливості житлово-комунальних послуг як змішаного суспільного блага. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Сіпко, О.О. (2010) Тарифна політика у житлово- комунальному господарстві. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Т

ТЕЛЯТНИК, С.В. and Водка, Н.В. and Дворкін, С.В. (2010) Використання методики багатовимірного статистичного аналізу для позиціонування міста у загальнодержавній системі мет. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

ТИМОШЕНКО, Ю.Г. (2010) Моделі оцінки ринку інтелектуальної власності. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

ТРОФИМЧУК, И.С. and Дворкин, С.В. (2010) Экономические перспективы использования альтернативных источников водоснабжения. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Таряник, О.М. (2010) Техніко – економічна характеристика сучасного стану основних фондів жкг. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Таукешева, Т.Д. (2010) Аспекти управління підприємствами житлово-комунальної сфери: комплексний підхід. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Телятник, С.В. (2010) Основні проблеми комплексної утилізації твердих побутових відходів на рівні регіону. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Телятник, С.В. (2010) Формування підходів до інноваційного розвитку підприємств водопостачання. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Тигяєв, В.В. (2010) Экономика жилищных организаций и экология среды обитания населения. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Тигяєв, В.И. and Волосник, Д.Т. (2010) Стратегические мероприятия по экологической безопасности на предприятиях водоотведения. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Тютюнникова, С.В. and Симкина, И.В. (2010) Роль семьи в формировании эколого-экономических изменений в современных условиях. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

У

Устінов, Д.О. (2010) Трансформація механізму державного управління процесами становлення та розвитку жкг україни. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Х

Хайлук, С.О. (2010) Застосування методу бутстрапіювання в непараметричних граничних моделях. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Ч

ЧЕРНОВА,, Т.Н. and Бурак, Е.Н. (2010) Обеспечение технико-экологической безопасности деятельности предприятий газоснабжения. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Ш

ШАПКА, О.В. and Тітяєв, В.І. and Гетало, Н.С. (2010) Особливості оцінки енергоефективності в житлово-комунальному господарстві. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Шевченко, Э.Ю. (2010) Актуальность повышения индикаторов качества работы предприятий водоотведения. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Шевчук, В.В. (2010) Особливості ефективного управління житлово-комунальним господарством. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Шкурко , О.В. (2010) Причины инвестиционной непривлекательности жилищно- коммунального сектора экономики. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Штефан, С.И. and Герус, О.Ю. (2010) Формирование благоприятного инвестиционного климата в украине. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Шуба, М.В. (2010) Комплексний розвиток господарства регіону як засіб підвищення його кокурентоспроможності. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Ю

ЮР'ЄВА, Т.П. and Щелкунова, В.А. (2010) Зношення та відтворення основних фондів. види та особливості відтворення основних фондів міського електричного транспорту. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

ЮР’ЄВА, Т.П. and Далека, М.В. (2010) Обстеження пасажиропотоків як необхідна умова забезпечення ефективного функціонування міського електричного транспорту. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

ЮР’ЄВА, Т.П. and Далека, М.В. (2010) Оцінка якості транспортних послуг за допомогою методу «якісних циклів». In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

ЮР’ЄВА, Т.П. and Юдіна, Д.В. (2010) Сучасний стан та перспективи розвитку підприємств житлово- комунального комплексу. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Юрко, В.Є. (2010) Проблемні питання економічної складової підприємств житлово- комунального господарства. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Юрченко, І.А. (2010) Стан та основні тенденції формування й інкасації заборгованості споживачів на підприємствах комунальної теплоенергетики україни. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Юр’єва, Т.П. and Тюріна, В.М. and Водка, Н.В. (2010) Основні аспекти реструктуризації підприємств водопостачання. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Юр’єва, Т.П. and Щелкунова, В.А. (2010) Фінансовий лізинг, як форма фінансування відтворення основних фондів; його переваги та недоліки. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Юр’єва, Т.П. and Юр’єва , С.Ю. and Склярук, Н.І. (2010) Про деякі аспекти реформування жкг. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Я

Ястребова, А.С. (2010) Модели прогнозирования развития налоговых систем1. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Яценко, В.В. (2010) Формування системи електронного збуту підприємств-виробників в умовах використання інформаційних технологій. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

Яценко, Р.Н. and Фастивец, В.Т. (2010) Модели оценки прибыльности и ценности клиента. In: ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ.

This list was generated on Fri Sep 30 22:44:02 2022 EEST.