A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 105 Municipal building > Plan 2018"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Б | В | Г | З | С | Ш
Number of items at this level: 8.

Б

Бабаєв, В.М. and Семенов, В.Т. and Линник, І.Е. and Гайко, Ю.І. and Черноносова, Т.О. and Мороз, Н.В. and Панкєєва, А.М. and Шишкін, Е.А. and Ткачук, О.А. (2017) МІСЬКЕ БУДІВНИЦТВО ТА ГОСПОДАРСТВО ПІДРУЧНИК. У трьох книгах КНИГА І. ПРОЕКТУВАННЯ МІСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ ЧАСТИНА ІІ. ХНУМГ. (Unpublished)

В

Вяткин, К.И. (2017) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «ПРОЕКТУВАННЯ ТА РЕКОНСТРУКЦІЯ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНИХ СПОРУД» для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». [Teaching Resource] (Unpublished)

Г

Гайко, Ю.І (2017) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «ОЦІНКА МІСЬКОЇ НЕРУХОМОСТІ» (для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня магістр галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гайко, Ю.І (2017) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних занять, розрахунково-графічної та самостійної роботи з дисципліни «ОЦІНКА МІСЬКОЇ НЕРУХОМОСТІ» (для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» магістерської освітньої програми «Міське будівництво та господарство»). [Teaching Resource] (Unpublished)

З

Завальний, О.В. (2017) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до проведення практичних робіт, самостійної і контрольної робіт з дисципліни СПЕЦКУРС ЗА ТЕМАТИКОЮ МАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ (для студентів 5 курсу денної та заочної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» галузі знань 19 Архітектура та будівництво спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія спеціалізації (освітньої програми) Міське будівництво та господарство). [Teaching Resource] (Unpublished)

Завальний, О.В. and Чепурна, С.М. (2017) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для виконання розрахунково-графічної, практичної і самостійної роботи з навчальної дисципліни «ОБГРУНТУВАННЯ ПРОЕКТНИХ РІШЕНЬ» (для магістрів спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, освітня програма «Міське будівництво та господарство»). [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Семенов, В.Т. (2017) ПЛАН видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри МІСЬКОГО БУДІВНИЦТВА на 2018 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ш

Шишкін, Е.А. (2017) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни Енергореновація цивільних будівель (для студентів 5 курсу денної форми навчання галузь знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітня програма «Міське будівництво та господарство»). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Sat Sep 25 12:37:11 2021 EEST.