A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 504 Finance, Accounting and Business Security > Plan 2022"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: В | Г | К | Л | Р | С | Ч | Ш
Number of items at this level: 50.

В

Власова, Олена (2021) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних занять із дисципліни «Податковий менеджмент та адміністрування» (для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 071-Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Власова, Олена (2021) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних занять із дисципліни «Податкові та фінансові системи зарубіжних країн» (для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 071-Облік і оподаткування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Власова, Олена (2021) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних занять із дисципліни «Стратегічний управлінський облік» (для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 071-Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Власова, Олена (2021) Податкові та фінансові системи зарубіжних країн : конспект лекцій для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 071-Облік і оподаткування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Власова, Олена (2021) Стратегічний управлінський облік : конспект лекцій для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 071-Облік і оподаткування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Г

Гордієнко, Наталія (2021) Конспект лекцій з дисципліни «Аудит фінансової звітності суб’єктів господарювання» (для магістрів спеціальності 071 – Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гордієнко, Наталія (2021) Конспект лекцій з дисципліни «Обліково-аналітичне забезпечення економічної безпеки підприємства» (для магістрів денної і заочної форми навчання, спеціальності 071 Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гордієнко, Наталія (2021) Конспект лекцій з дисципліни «Обліково-аналітичне забезпечення управління результативністю господарської діяльності підприємств» (для докторів філософії, спеціальності 071 - Облік і оподаткування та 051 – Економіка ). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гордієнко, Наталія (2021) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Обліково-аналітичне забезпечення економічної безпеки підприємства» (для магістрів денної і заочної форми навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Карпушенко, М.Ю. (2018) Міжнародні стандарти обліку: конспект лекцій для студентів 4 курсу денної форми навчання за спеціальністю 071 Облік і оподаткування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Карпушенко, Марія (2021) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних занять і виконання розрахунково-графічних робіт із дисципліни «Міжнародні стандарти обліку» (для студентів 4 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 071 – Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Карпушенко, Марія (2021) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних занять і виконання розрахунково-графічних робіт із дисципліни «Облік операцій в іноземній валюті» (для студентів 4 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 071 – Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Карпушенко, Марія (2021) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних занять і виконання розрахунково-графічних робіт із дисципліни «Організація обліку і контролю» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 071 – Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Карпушенко, Марія (2021) НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК. ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ. М. Ю. Карпушенко. [Teaching Resource] (Unpublished)

Конопліна, Олена (2021) Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті: конспект лекцій для студентів 4 курсу денної і 5 курсу заочної форм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 071 - Облік і оподаткування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Конопліна, Олена (2021) Інформаційні технології та бази даних в обліку та аудиті: конспект лекцій для студентів 4 курсу заочної форми навчання першого (бакалаврського)рівня вищої освіти за спеціальністю 071 - Облік і оподаткування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Конопліна, Олена (2021) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до практичних занять, самостійної роботи та виконання розрахунково-графічної роботи із навчальної дисципліни «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА БАЗИ ДАНИХ В ОБЛІКУ ТА АУДИТІ» (для студентів 4 заочної форми навчання за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Конопліна, Олена (2021) Методичні рекомендації до виконання контрольної роботи з навчальної дисципліни «Управлінські інформаційні системи в обліку, аналізі та аудиті» (для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти 1 курсу заочної форм навчання за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Конопліна, Олена (2021) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті» (для студентів 5 курсу заочної форми навчання за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Конопліна, Олена (2021) Методичні рекомендації до практичних занять і самостійної роботи з навчальної дисципліни «Управлінські інформаційні системи в обліку, аналізі та аудиті» (для другого(магістерського) рівня вищої освіти 1 курсу денної і 2 курсу заочної форм навчання за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Косяк, Антоніна (2021) Методичні рекомендації до практичних занять з навчальної дисципліни «Бухгалтерський облік II» (для студентів 3 курсу заочної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань 07 Управління та адміністрування спеціальності 071 – Облік і оподаткування освітня програма «Облік і аудит»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Косяк, Антоніна (2021) Методичні рекомендації до самостійного вивчення навчальної дисципліни «Облік витрат та ціноутворення у міжнародному бізнесі» (для студентів 3 курсу денної форми навчання освітньої програми «Облік і оподаткування в міжнародному бізнесі» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 071 – Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Косяк, Антоніна (2021) Методичні рекомендації до самостійної роботи навчальної дисципліни «Бухгалтерський облік II» (для студентів 3 курсу заочної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань 07 Управління та адміністрування спеціальності 071 – Облік і оподаткування освітня програма «Облік і аудит»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Краївська, Інна (2021) Державний фінансовий контроль: Конспект лекцій для студентів усіх форм навчання спеціальності 071 Облік і оподаткування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Краївська, Інна (2021) Методичні рекомендації для виконання розрахунково-графічної роботи з вивчення дисципліни «Судово-бухгалтерська експертиза» для студентів усіх форм навчання спеціальності 071 Облік і оподаткування, освітня програма фінансово-економічна безпека підприємства. [Teaching Resource] (Unpublished)

Краївська, Інна (2021) Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Державний фінансовий контроль» для студентів усіх форм навчання спеціальності 071 Облік і оподаткування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Краївська, Інна (2021) Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Судово-бухгалтерська експертиза» для студентів усіх форм навчання спеціальності 071 Облік і оподаткування, освітня програма фінансово-економічна безпека підприємства. [Teaching Resource] (Unpublished)

Краївська, Інна (2021) Методичні рекомендації та завдання до самостійного вивчення дисципліни «Державний фінансовий контроль» для студентів усіх форм навчання спеціальності 071 Облік і оподаткування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Краївська, Інна (2021) Методичні рекомендації та завдання до самостійного вивчення дисципліни «Судово-бухгалтерська експертиза» для студентів усіх форм навчання спеціальності 071 Облік і оподаткування, освітня програма фінансово-економічна безпека підприємства. [Teaching Resource] (Unpublished)

Краївська, Інна (2021) Судово-бухгалтерська експертиза: Конспект лекцій для студентів усіх форм навчання спеціальності 071 Облік і оподаткування, освітня програма фінансово-економічна безпека підприємства. [Teaching Resource] (Unpublished)

Л

Лелюк, Наталія and Родченко, Світлана (2021) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічного завдання з навчальної дисципліни «Фінанси» (для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Литовченко, Олена (2021) Інформаційно-аналітичне забезпечення фінансово-економічної безпеки : конспект лекцій для студентів денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 – Менеджмент. Управління фінансово-економічною безпекою). [Teaching Resource] (Unpublished)

Литовченко, Олена (2021) Комплексне забезпечення фінансово-економічної безпеки та протидії корупції в умовах цифрових трансформацій : конспект лекцій для студентів денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 – Менеджмент. Управління фінансово-економічною безпекою) /. [Teaching Resource] (Unpublished)

Литовченко, Олена (2021) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «Інформаційно-аналітичне забезпечення фінансово-економічної безпеки» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 073 – Менеджмент. Управління фінансово-економічною безпекою) /. [Teaching Resource] (Unpublished)

Литовченко, Олена (2021) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «Комплексне забезпечення фінансово-економічної безпеки та протидії корупції в умовах цифрових трансформацій» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 073 – Менеджмент. Управління фінансово-економічною безпекою). [Teaching Resource] (Unpublished)

Литовченко, Олена (2021) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи з навчальної дисципліни «Комплексне забезпечення фінансово-економічної безпеки та протидії корупції в умовах цифрових трансформацій» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 073 – Менеджмент. Управління фінансово-економічною безпекою). [Teaching Resource] (Unpublished)

Литовченко, Олена (2021) Методичні рекомендації до проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Інформаційно-аналітичне забезпечення фінансово-економічної безпеки» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 – Менеджмент. Управління фінансово-економічною безпекою). [Teaching Resource] (Unpublished)

Литовченко, Олена (2021) Методичні рекомендації до проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Комплексне забезпечення фінансово-економічної безпеки та протидії корупції в умовах цифрових трансформацій» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 073 – Менеджмент. Управління фінансово-економічною безпекою). [Teaching Resource] (Unpublished)

Р

Родченко, Світлана (2021) План видання 2022 кафедра 504. [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Смірная, Світлана (2021) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи з навчальної дисципліни «Професійна психологія» (для здобувачів вищої освіти денної і заочної форм навчання другого (магістерського) рівня спеціальності 073 – Менеджмент. Управління фінансово-економічною безпекою). [Teaching Resource] (Unpublished)

Солодовнік, Олеся (2021) Конспект лекцій з дисципліни «Вступ до цифрової економіки» (для студентів 3 курсу денної і заочної форм навчання, першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальностями 071 − Облік і оподаткування, 076 − Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. [Teaching Resource] (Unpublished)

Солодовнік, Олеся (2021) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи і виконання контрольних робіт із дисципліни «Бухгалтерський облік в управлінні підприємством» (для студентів 1 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 071 − Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Солодовнік, Олеся (2021) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних занять і виконання контрольних робіт із дисципліни «Вступ до цифрової економіки» (для студентів 3 курсу денної і заочної форм навчання за спеціальностями 071 −Облік і оподаткування, 076 − Підприємництво, торгівля та біржова діяльність). [Teaching Resource] (Unpublished)

Солодовнік, Олеся (2021) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних занять і виконання контрольних робіт із дисципліни «Мережна економіка» (для студентів 3 курсу денної і заочної форм навчання за спеціальностями 071 − Облік і оподаткування, 076 −Підприємництво, торгівля та біржова діяльність). [Teaching Resource] (Unpublished)

Солодовнік, Олеся (2021) Методичні рекомендації до проведення практичних занять із дисципліни «Бухгалтерський облік в управлінні підприємством» (для студентів 1 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 071 − Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Спіцина, Наталія (2021) Конспект лекцій з дисципліни «Бухгалтерський облік» (для студентів першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 051 Економіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

Спіцина, Наталія (2021) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічного завдання та самостійної роботи студентів з дисципліни «Бухгалтерський облік» (для студентів першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 071 Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Спіцина, Наталія (2021) Методичні рекомендації до практичних занять, виконання розрахунково-графічного завдання та самостійної роботи студентів з дисципліни «Бухгалтерський облік» (для студентів першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 051 Економіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ч

Чех, Наталія (2021) Фінансово-економічна безпека підприємства: конспект лекцій (для студентів 3 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 071 – Облік і оподаткування освітньої програми «Фінансово-економічна безпека підприємства»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ш

Шаповал, Галина (2021) Методичні рекомендації для виконання курсової роботи з дисципліни «Фінансовий менеджмент» (для студентів 1 курсу денної та заочної форми навчання спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 073 «Менеджмент»). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Tue Jul 16 12:23:26 2024 EEST.