A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 406 Department of Energy Efficient Engineering Systems > Plan 2022"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Г | М | Т
Number of items at this level: 7.

Г

Гранкіна, В.В. (2021) Конспект лекцій з дисципліни "Інженерні системи будівель і споруд" (для студентів 1-го та 2-го курсу денної та заочної форм навчання спеціальностей: 191 - Архітектура та містобудування; 192 - Будівельна та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гранкіна, В.В. (2021) Конспект лекцій з дисципліни "Контроль якості у будівництві енергоефективних будівель" (для студентів 1 курсу (другого (магістерського) рівня підготовки, денної та заочної форми навчання спеціальності 192 - Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гранкіна, В.В. (2021) Конспект лекцій з дисципліни «Організація та технічні методи контролю якості енергоефективних будівель» для студентів 1 курсу (другого (магістерського) рівня підготовки, денної та заочної форми навчання спеціальності 192 - Будівництво та цивільна інженерія (теплогазопостачання і вентиляція). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гранкіна, В.В. (2021) Методичні рекомендації до виконання практичних робіт та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Інженерне обладнання будівель» (для студентів 3-го та 4-го курсів денної та заочної форм навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гранкіна, В.В. (2021) Методичні рекомендації до виконання практичних робіт, самостійної роботи та розрахунково-графічного завдання з навчальної дисципліни «Інженерні системи будівель і споруд» (для студентів 1-го та 2-го курсів денної та заочної форм навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування, 192 - Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Малявіна, О.М. (2021) Конспект лекцій з дисципліни "Теплопостачання" (для студентів 3-го та 4-го курсів денної та заочної форм навчання спеціальності 192 - Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Т

Ткаченко, Роман (2021) План издания кафедри 406 ЕІС. [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Fri Jun 9 22:22:16 2023 EEST.