A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 402 lightning Technologies and sources of light > Plan 2022"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Г | Л | Н | П | С
Number of items at this level: 8.

Г

Говоров, П.П. (2021) Методичні рекомендації до виконання курсової роботи «Проєктування світлових систем електричного транспорту» (для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної і заочної форм навчання за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

Говоров, П.П. (2021) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Електричні системи та мережі» (для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної і заочної форм навчання за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

Говоров, П.П. (2021) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи з навчальної дисципліни «Архітектурно-художнє освітлення» (для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної і заочної форм навчання за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

Л

Ляшенко, О.М. (2021) ПЛАН видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри „Світлотехніка і джерела світла” на 2022 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ляшенко, О.М. and Петченко, Г.О. and Поліщук, В.М. (2021) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт і самостійної роботи з навчальної дисципліни «Фотометрія» (для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної і заочної форм навчання за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

Н

Назаренко, Л.А. (2021) Циркадне освітлення: навч. посібник. [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Петченко, Г.О. and Ляшенко, О.М. and Діденко, О.М. and Литвиненко, А.С. (2021) Сценічне освітлення та світлові ефекти: навч. посібник. [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Суворова, К.І. and Неєжмаков, П.І. (2021) Методичні рекомендації до виконання практичних завдань, самостійного вивчення курсу та виконання розрахунково-графічної та контрольних робіт з навчальної дисципліни «Стандартизація і сертифікація в електричній інженерії» (для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної і заочної форм навчання за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Wed Jun 7 22:25:04 2023 EEST.