A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 301 the Electric transport > Plan 2022"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Є | Б | З | К | П | Х | Ш
Number of items at this level: 36.

Є

Єсаулов, С.М. and Бабічева, О.Ф. and Воронов, Р.В. (2021) Методичні рекомендації до проведення практичних занять, контрольних, самостійних та курсової робіт з навчальної дисципліни «Проєктування цифрових систем керування електричного транспорту» для здобувачів денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Єсаулов, С.М. and Бабічева, О.Ф. and Воронов, Р.В. (2021) Методичні рекомендації до проведення практичних занять, розрахунково-графічних, самостійної та контрольних робіт з навчальної дисципліни «Комп'ютерне проєктування електротехнічних та електромеханічних систем та пристроїв» для здобувачів денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Єсаулов, С.М. and Бабічева, О.Ф. and Воронов, Р.В. (2021) Методичні рекомендації до проведення практичних занять, розрахунково-графічної, самостійних та контрольних робіт з навчальної дисципліни «Мікропроцесорні пристрої в системах електричної інженерії» для здобувачів денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Єсаулов, С.М. and Бабічева, О.Ф. and Воронов, Р.В. (2021) Методичні рекомендації до проведення практичних занять, розрахунково-графічної, самостійної та контрольних робіт з навчальної дисципліни «Розробка безпілотних систем керування транспортних засобів» для здобувачів денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Єсаулов, С.М. and Бабічева, О.Ф. and Воронов, Р.В. (2021) Мікропроцесорні пристрої в системах електричної інженерії: конспект лекцій для здобувачів денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Єсаулов, С.М. and Бабічева, О.Ф. and Воронов, Р.В. (2021) Проєктування цифрових систем керування електричного транспорту: конспект лекцій для здобувачів денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Єсаулов, С.М. and Бабічева, О.Ф. and Воронов, Р.В. (2021) Розробка безпілотних систем керування транспортних засобів: конспект лекцій для здобувачів денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Б

Бабічева, О.Ф. and Єсаулов, С.М. and Воронов, Р.В. (2021) Діагностичні комплекси транспортних засобів: конспект лекцій для здобувачів денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Бабічева, О.Ф. and Єсаулов, С.М. and Воронов, Р.В. (2021) Комп'ютерне проєктування електротехнічних та електромеханічних систем та пристроїв: конспект лекцій для здобувачів денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Бабічева, О.Ф. and Єсаулов, С.М. and Воронов, Р.В. (2021) Методичні рекомендації до проведення практичних занять, розрахунково-графічних, самостійної та контрольних робіт з навчальної дисципліни «Діагностичні комплекси транспортних засобів» для здобувачів денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Бабічева, О.Ф. and Воронов, Р.В. (2021) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до проведення практичних занять, розрахунково-графічної, самостійної та контрольних робіт з навчальної дисципліни «СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЄКТУВАННЯ ТА ІНЖЕНЕРНИХ РОЗРАХУНКІВ» (для здобувачів усіх форм навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка) (англійською мовою). [Teaching Resource] (Unpublished)

Бабічева, О.Ф. and Воронов, Р.В. (2021) Методичні рекомендації до проведення практичних занять, розрахунково-графічної, самостійної та контрольних робіт з навчальної дисципліни «Системи автоматизованого проєктування та інженерних розрахунків» для здобувачів денної та заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Бабічева, О.Ф. and Воронов, Р.В. (2021) СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЄКТУВАННЯ ТА ІНЖЕНЕРНИХ РОЗРАХУНКІВ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для здобувачів денної та заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка)(англійською мовою). [Teaching Resource] (Unpublished)

Бабічева, О.Ф. and Воронов, Р.В. (2021) Системи автоматизованого проєктування та інженерних розрахунків: конспект лекцій для здобувачів денної та заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Бабічева, О.Ф. and Закурдай, С.О and Хворост, М.В. and Єсаулов, С.М. (2022) Методичні рекомендації для виконання магістерської кваліфікаційної роботи для здобувачів другого (магістерського) рівня вашої освіти всіх форм навчання зі спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньо-професійні програми «Електричний транспорт», «Електричні системи і комплекси транспортних засобів». [Teaching Resource] (Unpublished)

Бабічева, О.Ф. and Закурдай, С.О. and Хворост, М.В. and Єсаулов, С.М. (2022) Методичні рекомендації для виконання бакалаврської кваліфікаційної роботи для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вашої освіти всіх форм навчання зі спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітня програма «Електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

З

Закурдай, С.О. (2022) Методичні рекомендації до виконання до організації самостійної роботи та проведення практичних занять та виконання та курсової роботи з навчальної дисципліни «Інформаційні технології на транспорті» для здобувачів усіх форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Закурдай, С.О. and Герасименко, В.А. and Шпіка, М.І. (2022) Конспект лекцій Системи керування електромобілів та іншого електротранспорта для здобувачів усіх форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Закурдай, С.О. and Герасименко, В.А. and Шпіка, М.І. (2022) Методичні рекомендації до виконання до організації самостійної роботи та проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Системи керування електромобілів та іншого електротранспорта» для здобувачів усіх форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Кульбашна, Н. І. (2021) Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Організація та управління на транспорті» (для студентів усіх форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка, освітньо-професійних програм «Електричний транспорт» і «Електричні системи і комплекси транспортних засобів»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кульбашна, Н. І. (2021) Організація та управління на транспорті : конспект лекцій для студентів усіх форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка, освітньо-професійних програм «Електричний транспорт» і «Електричні системи і комплекси транспортних засобів». [Teaching Resource] (Unpublished)

Кульбашна, Н.І. (2021) Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Організація та управління на транспорті» для студентів усіх форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка, освітньо-професійних програм «Електричний транспорт» і «Електричні системи і комплекси транспортних засобів». [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Павленко, Т.П. and Лукашова, Н.П. (2021) Тягові електричні апарати. Конспект лекцій для студентів усіх форм навчання за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Х

Хворост, М.В. (2021) План видання кафедри 301 Електричного транспорту на 2022 рік. [Teaching Resource] (Unpublished)

Хворост, Микола and Шавкун, Вячеслав (2021) Методичні рекомендації до виконання практичних робіт із навчальної дисципліни «Нормативно-технічні аспекти експлуатації систем електротранспорта» для здобувачів усіх фoрм нaвчaння другого (магістерського) рівня вищої oсвіти зa спeціaльністю 141 – Eлeктрoeнeргeтикa, eлeктрoтeхнікa тa eлeктрoмeхaнікa. [Teaching Resource] (Unpublished)

Хворост, Микола and Шавкун, Вячеслав (2021) Методичні рекомендації до виконання самостійної роботи із навчальної дис-ципліни «Нормативно-технічні аспекти експлуатації систем електротранспор-та» для здобувачів усіх фoрм нaвчaння другого (магістерського) рівня вищої oсвіти зa спeціaльністю 141 – Eлeктрoeнeргeтикa, eлeктрoтeхнікa тa eлeктрoмeхaнікa. [Teaching Resource] (Unpublished)

Хворост, Микола and Шавкун, Вячеслав (2021) Нормативно-технічні аспекти експлуатації систем електротранспорта : кoнспeкт лeкцій для здобувачів усіх фoрм нaвчaння другого (магістерського) рівня вищої oсвіти зa спeціaльністю 141 – Eлeктрoeнeргeтикa, eлeктрoтeхнікa тa eлeктрoмeхaнікa. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ш

Шавкун, Вячеслав (2021) Інноваційні технічні засоби електричного транспорту : кoнспeкт лeкцій для здобувачів усіх фoрм нaвчaння другого (магістерського) рівня вищої oсвіти зa спeціaльністю 141 – Eлeктрoeнeргeтикa, eлeктрoтeхнікa тa eлeктрoмeхaнікa. [Teaching Resource] (Unpublished)

Шавкун, Вячеслав (2021) Методи та апаратура технічної діагностики систем електричного транспорту конспект лекцій (для здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти, спеціальності 275 Транспортні технології (за видами)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шавкун, Вячеслав (2021) Методичні рекомендації до виконання практичних робіт із навчальної дисципліни «Інноваційні технічні засоби електричного транспорту» для здобувачів усіх фoрм нaвчaння другого (магістерського) рівня вищої oсвіти зa спeціaльністю 141 – Eлeктрoeнeргeтикa, eлeктрoтeхнікa тa eлeктрoмeхaнікa. [Teaching Resource] (Unpublished)

Шавкун, Вячеслав (2021) Методичні рекомендації до виконання практичних робіт із навчальної дисципліни «Методи та апаратура технічної діагностики систем електричного транспорту» (для здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти, спеціальності 275 Транспортні технології (за видами)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шавкун, Вячеслав (2021) Методичні рекомендації до виконання практичних робіт із навчальної дисципліни «Тeхнологічні процеси сервісу транспортних засобів з електричним та гібридним приводом» для здобувачів усіх фoрм нaвчaння другого (магістерського) рівня вищої oсвіти зa спeціaльністю 141 – Eлeктрoeнeргeтикa, eлeктрoтeхнікa тa eлeктрoмeхaнікa. [Teaching Resource] (Unpublished)

Шавкун, Вячеслав (2021) Методичні рекомендації до виконання самостійної роботи із навчальної дис-ципліни «Інноваційні технічні засоби електричного транспорту» для здобувачів усіх фoрм нaвчaння другого (магістерського) рівня вищої oсвіти зa спeціaльністю 141 – Eлeктрoeнeргeтикa, eлeктрoтeхнікa тa eлeктрoмeхaнікa. [Teaching Resource] (Unpublished)

Шавкун, Вячеслав (2021) Методичні рекомендації до виконання самостійної роботи із навчальної дис-ципліни «Методи та апаратура технічної діагностики систем електричного транспорту» (для здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти, спеціально-сті 275 Транспортні технології (за видами)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шавкун, Вячеслав (2021) Методичні рекомендації до виконання самостійної роботи із навчальної дис-ципліни «Технологічні процеси сервісу транспортних засобів з електричним та гібридним приводом» для здобувачів усіх фoрм нaвчaння другого (магістерського) рівня вищої oсвіти зa спeціaльністю 141 – Eлeктрoeнeргeтикa, eлeктрoтeхнікa тa eлeктрoмeхaнікa. [Teaching Resource] (Unpublished)

Шавкун, Вячеслав (2021) Тeхнологічні процеси сервісу транспортних засобів з електричним та гібридним приводом : кoнспeкт лeкцій для здобувачів усіх фoрм нaвчaння другого (магістерського) рівня вищої oсвіти зa спeціaльністю 141 – Eлeктрoeнeргeтикa, eлeктрoтeхнікa тa eлeктрoмeхaнікa. [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon Jul 22 10:31:41 2024 EEST.