A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 205 Oil and gas engineering and technology > Plan 2022"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Б | К | М | О | П | Р | С
Number of items at this level: 21.

Б

Бобловський, О.В. (2021) Методичні рекомендації до самостійної роботи, практичних занять та виконання розрахунково-графічного завдання з дисципліни «Термодинаміка та теплопередача» (для студентів 2 курсу денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія і технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Капцов, І.І. (2021) Методичні рекомендації з організації самостійної роботи та проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Основи нафтогазової справи» для студентів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Капцов, І.І. (2021) Морські нафтогазові технології : конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Капцов, І.І. (2021) Основи нафтогазової справи : конспект лекцій для студентів 1 курсу денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Капцова, Н.І. (2021) Збір і підготовка нафтогазопромислової продукції : конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Капцова, Н.І. (2021) Методичні рекомендації до виконання курсового проекту з навчальної дисципліни «Збір і підготовка нафтогазопромислової продукції» для студентів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Капцова, Н.І. (2021) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «Основи транспортування і зберігання вуглеводнів» для студентів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Капцова, Н.І. (2021) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «Спорудження трубопроводів» для студентів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Капцова, Н.І. (2021) Основи транспортування і зберігання вуглеводнів : конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Капцова, Н.І. (2021) Спорудження трубопроводів : конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Котух, В.Г. (2021) Методичні рекомендації з організації самостійної роботи та проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Метрологія, кваліметрія і стандартизація» для студентів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня освітиспеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Міланко, В.А. (2021) Методичні рекомендації для виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «Газопостачання» (для студентів 4 курсу денної і 5 курсу заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, спеціалізації – «Цивільна інженерія»). [Teaching Resource] (Unpublished)

О

Орловський, В.М. (2021) Буріння нафтових і газових свердловин : конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Орловський, В.М. (2021) Видобування нафти і газу : конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Орловський, В.М. (2021) Новітні технології буріння, відновлення та ремонту свердловин: конспект лекційдля студентів денної і заочної форм навчання другого(магістерського) рівня освітиспеціальності 185–Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Орловський, В.М. (2021) Технологія розробки газових і газоконденсатних родовищ : конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Орловський, В.М. (2021) Технологія розробки нафтових родовищ: конспект лекційдля студентів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського)рівня вищої освіти спеціальності 185–Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Палєєва, К.М. (2021) Методичні рекомендації з організації самостійної роботи, проведення практичних та лабораторних занять з навчальної дисципліни «Нафтогазопромислова геологія» для студентів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня освітиспеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пушкар, Т.А. (2021) Методичні рекомендації для виконання розрахунково-графічного завдання з навчальної дисципліни «Техніко-економічне обґрунтування технологічних рішень в нафтогазовій галузі» (для здобувачів усіх форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Р

Ромашко, О.В. (2021) план издания кафедры ниит (205). [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Сойма, Р.Й (2021) Методичні рекомендації з організації самостійної роботи та проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Математичне моделювання процессів нафтогазовидобування і нафтогазопостачання» для студентів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня освітиспеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Wed May 31 22:25:12 2023 EEST.