A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 101 Build constructions > Plan 2022"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Н | П | Ф
Number of items at this level: 9.

Н

Набока, А.В. (2021) Конспект лекцій з навчальної дисципліни «Метрологія і стандартизація» (для студентів усіх форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія освітньої програми «Промислове та цивільне будівництво»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Набока, А.В. (2021) Методичні рекомендації до самостійної роботи і виконання контрольної роботи з навчальної дисципліни «Метрологія і стандартизація» (для студентів усіх форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія освітньої програми «Промислове та цивільне будівництво»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Набока, А.В. (2021) План видання методичної літератури на 2022. [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Петрова, О.О. (2021) Конспект лекцій з дисципліни «Управління поведінкою конструкцій» (для студентів усіх форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія освітньої програми «Промислове та цивільне будівництво»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Петрова, О.О. (2021) Методичні рекомендації до практичних робіт та самостійної роботи студентів з дисципліни «Управління поведінкою конструкцій»(для студентів усіх форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія освітньої програми «Промислове та цивільне будівництво»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Псурцева, Н.О. (2021) Методичні рекомендації до виконання курсового проекту № 1 практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Залізобетонні та кам`яні конструкції» Розділ 1. Проектування збірних елементів перекриття, колон і фундаментів будівлі з неповним каркасом (для здобувачів вищої освіти спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія освітньої програми “Промислове та цивільне будівництво” та «Цивільна інженерія»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Псурцева, Н.О. (2021) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи,практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Основи розрахунку будівельних конструкцій» Розділ 1. Проектування монолітного залізобетонного ребристого перекриття з балковими плитами для будівлі з неповним каркасом» (для здобувачів вищої освітиспеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія освітньої програми “Промислове та цивільне будівництво” та «Цивільна інженерія»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пустовойтова, О.М. (2021) Методичні рекомендації до виконання практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Проектування залізобетонних конструкцій» спецкурс (для студентів усіх форм навчання першого (бакалаврського) рівн вищої освіти спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньої програми «Промислове та цивільне будівництво». [Teaching Resource] (Unpublished)

Ф

Фірсов, П.М. and Золотов, С.М. and Пустовойтова, О.М. (2021) НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК "ПРОЕКТУВАННЯ ТА РОЗРАХУНОК СТАЛЕКЛЕЙОВИХ З’ЄДНАНЬ З БЕТОНОМ". [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Tue May 30 22:26:33 2023 EEST.