A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 603 Applied mathematics and information technologies > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: К
Number of items at this level: 15.

К

Карпенко, М.Ю. (2019) Карпенко М. Ю. Інформаційні технології та бази даних в обліку та аудиті : конспект лекцій для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 071 – «Облік і оподаткування». [Teaching Resource] (Submitted)

Карпенко, М.Ю. (2019) Карпенко М. Ю. Технології захисту інформації : конспект лекцій (модуль 1) для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальностями 122 – Комп’ютерні науки, 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, 126 – Інформаційні системи та технології. [Teaching Resource] (Submitted)

Карпенко, М.Ю. (2019) Методичні рекомендації до виконання курсової роботи з дисципліни «Курсова робота “Технології створення програмних продуктів та інформаційних систем”» (для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальностями 122 – Комп’ютерні науки, 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, 126 – Інформаційні системи та технології). [Teaching Resource] (Submitted)

Карпенко, М.Ю. (2019) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Електронна комерція» (для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 073 Менеджмент). [Teaching Resource] (Submitted)

Карпенко, М.Ю. (2019) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Електронний документообіг у професійній діяльності» (для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальностями 122 – Комп’ютерні науки (для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» спеціальностей 126 – Інформаційні системи та технології, 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології). [Teaching Resource] (Submitted)

Карпенко, М.Ю. (2019) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Комп’ютерна графіка» (для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальностями 122 – Комп’ютерні науки, 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, 126 – Інформаційні системи та технології). [Teaching Resource] (Submitted)

Карпенко, М.Ю. (2019) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Практикум з інформаційних та комунікаційних технологій» (для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальностями 071 – «Облік і оподаткування», 051 – «Економіка», 073 –«Менеджмент»). [Teaching Resource] (Submitted)

Карпенко, М.Ю. (2019) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Технології захисту інформації» (для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальностями 122 – Комп’ютерні науки, 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, 126 – Інформаційні системи та технології). [Teaching Resource] (Submitted)

Карпенко, М.Ю. (2019) Методичні рекомендації до проведення практичних занять з дисципліни «Електронна комерція» (для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 073 Менеджмент). [Teaching Resource] (Submitted)

Карпенко, М.Ю. (2019) Методичні рекомендації до проведення практичних занять з дисципліни «Технології захисту інформації» (для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальностями 122 – Комп’ютерні науки, 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, 126 – Інформаційні системи та технології). [Teaching Resource] (Submitted)

Карпенко, М.Ю. (2019) Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Електронна комерція» (для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 073 Менеджмент). [Teaching Resource] (Submitted)

Карпенко, М.Ю. (2019) Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Комп’ютерна графіка» (для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальностями 122 – Комп’ютерні науки, 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, 126 – Інформаційні системи та технології). [Teaching Resource] (Submitted)

Карпенко, М.Ю. (2019) Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Практикум з інформаційних та комунікаційних технологій» (для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальностями 071 – «Облік і оподаткування», 051 – «Економіка», 073 –«Менеджмент»). [Teaching Resource] (Submitted)

Карпенко, М.Ю. (2019) Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Технології захисту інформації» (для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальностями 122 – Комп’ютерні науки, 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, 126 – Інформаційні системи та технології). [Teaching Resource] (Submitted)

Костенко, О. Б. and Гавриленко, І. О. (2019) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи із дисципліни «Організація баз даних та знань» для студентів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» за спеціальностями 122 Комп’ютерні науки, 126 Інформаційні системи та технології, 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon Jan 27 03:29:57 2020 EET.