A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 504 Finance, Accounting and Business Security > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: В | Г | К | Л | М | Р | С | Ч
Number of items at this level: 29.

В

Власова, О.Є. (2020) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічного завдання (контрольної роботи) із дисципліни «Управлінський облік» (для студентів освітнього рівня «бакалавр» зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Власова, О.Є. (2020) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних занять із дисципліни «Управлінський облік» (для студентів освітнього рівня «бакалавр» зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Власова, Олена (2020) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни ПОДАТКОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ (для студентів освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 071- Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Власова, Олена (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до самостійного вивчення та виконання розрахунково-графічного завдання (контрольної роботи) з навчальної дисципліни «ПОДАТКОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» (для студентів освітнього рівня «магістр» зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Г

Гавриличенко, Є. В. (2021) Методичні рекомендації для виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Внутрішній аудит» (для студентів денної та заочної форм навчання другого(магістерського) рівня спеціальності 071 – Облік і оподаткування). Гавриличенко Є. В.. (Unpublished)

Гордієнко, Наталія (2020) Методичні рекомендації для практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни „Фінансовий облік ” (для студентів 3 курсу денної і заочної форми навчання напряму підготовки 071 “Облік і оподаткування”). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гордієнко, Наталія (2020) Методичні рекомендації до виконання контрольної роботи з навчальної дисципліни “Фінансовий облік 1” для студентів 3 курсу заочної форми навчання спеціальності 071 “Облік і оподаткування”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Гордієнко, Наталія (2020) Методичні рекомендації до виконання курсової роботи з навчальної дисципліни “Фінансовий облік ” для студентів 3 курсу денної та 4 курсу заочної форми навчання спеціальності 071 “Облік і оподаткування”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Гордієнко, Наталія (2020) ТЕРМІНОЛОГІЧНИЙ СЛОВНИК ПО ДИСЦИПЛІНІ «ФІНАНСАМ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ» (для студентів 4 курсу денної і заочної форми навчання спеціальності 071 - Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гордієнко, Наталія (2020) ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК. [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Конопліна, Олена (2021) Методичні рекомендації до практичних занять і самостійної роботи з навчальної дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті» (для студентів 4 курсу денної і 5 курсу заочної форм навчання за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Косяк, Антоніна (2020) Конспект лекцій з дисципліни «ОБЛІК ВИТРАТ ТА ЦІНОУТВОРЕННЯ У МІЖНАРОДНОМУ БІЗНЕСІ»(для студентів 3 курсу денної форми навчання освітньої програми «Облік і оподаткування в міжнародному бізнесі» освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 071 – Облік і оподаткування галузь знань 07 Управління та адміністрування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Косяк, Антоніна (2021) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічного завдання з навчальної дисципліни «Облік витрат та ціноутворення у міжнародному бізнесі» (для студентів 3 курсу денної форми навчання освітньої програми «Облік і оподаткування в міжнародному бізнесі» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 071 – Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Косяк, Антоніна (2021) Методичні рекомендації до практичних занять з навчальної дисципліни «Облік витрат та ціноутворення у міжнародному бізнесі» (для студентів 3 курсу денної форми навчання освітньої програми «Облік і оподаткування в міжнародному бізнесі» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 071 – Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Л

Лелюк, Наталія and Родченко, Світлана (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання розрахунково-графічного завдання з навчальної дисципліни «ФІНАНСИ, ГРОШІ ТА КРЕДИТ» (для студентів освітнього рівня «бакалавр» зі спеціальності 073 «Менеджмент»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Лелюк, Наталія and Родченко, Світлана (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до проведення практичних занять та організації самостійної роботи студентів з дисципліни «ГРОШІ ТА КРЕДИТ» (для студентів першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Литовченко, Олена (2020) Методичні рекомендації для проведення практичних занять з дисципліни «Практикум «Комплексне забезпечення фінансово-економічної безпеки та протидії корупції» (для студентів 2 курсу денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня підготовки магістр спеціальності 073 Менеджмент Управління фінансово-економічною безпекою). [Teaching Resource] (Unpublished)

Литовченко, Олена (2021) Словник-довідник для підготовки до практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Комплексне забезпечення фінансово-економічної безпеки та протидії корупції в умовах цифрових трансформацій» (для студентів денної та заочної форм навчання освітнього другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 – Менеджмент освітньої програми Управління фінансово-економічною безпекою). [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Момот, Тетяна and Андренко, Олена (2021) ОБЛІК У БАНКАХ. НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК. [Teaching Resource] (Unpublished)

Момот, Тетяна and Шаповал, Галина (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для виконання контрольної роботи з дисципліни «ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» (для студентів 1 курсу заочної форми навчання спеціальності 073 «Менеджмент»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Момот, Тетяна and Шаповал, Галина (2020) Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Фінансовий менеджмент» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 073 «Менеджмент»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мізік, Юлія and Конопліна, Олена (2020) Методичні рекомендації до до організації самостійної роботи та виконання контрольної роботи з дисципліни «Аудит» (для студентів першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мізік, Юлія and Конопліна, Олена (2020) Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Аудит» (для студентів першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Р

Родченко, Світлана (2021) Методичні рекомендації до виконання контрольної роботи з навчальної дисципліни «Гроші та кредит» для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти заочної форми навчання зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування». [Teaching Resource] (Unpublished)

Родченко, Світлана (2020) План видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри "Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту" (504) на 2021 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Спіцина, Наталія (2020) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «Бухгалтерський облік» (для студентів першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 071 Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Спіцина, Наталія (2020) Методичні рекомендації до виконання курсової роботи з дисципліни «Бухгалтерський облік» (для студентів першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 071 Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Спіцина, Наталія (2020) Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Бухгалтерський облік» (для студентів першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 071 Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ч

Чех, Наталія (2020) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «Професійна етика та наукові комунікації в фінансово-економічній сфері (англ.мовою)» (для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «магістр» спеціальності 071 – Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Wed Jun 7 22:22:38 2023 EEST.