A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 406 Department of Energy Efficient Engineering Systems > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Г | М | Т
Number of items at this level: 11.

Г

Гранкіна, В.В. (2020) Конспект лекцій з дисципліни «Вентиляція і очищення вентиляційних викидів» (для студентів 2-го та 3-го курсів денної та заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource]

Гранкіна, В.В. (2020) Конспект лекцій з дисципліни «Кондиціювання повітря» (для студентів 2-го та 3-го курсів денної та заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Малявіна, О.М. (2020) Конспект лекцій з навчальної дисципліни « Опалення» (для студентів 2 прискореного курсу та 3-го курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія освітньої програми – «Теплогазопостачання і вентиляція»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Малявіна, О.М. (2020) Методичні рекомендації до виконання курсового проекту з навчальної дисципліни «Опалення» (для студентів 2 прискореного 3-го курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 192 – Архітектура та цивільне будівництво) освітньої програми Теплогазопостачання і вентиляція). [Teaching Resource] (Unpublished)

Малявіна, О.М. (2020) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Опалення» (для студентів 2 прискореного 3-го курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 192 – Архітектура та цивільне будівництво) освітньої програми Теплогазопостачання і вентиляція). [Teaching Resource] (Unpublished)

Малявіна, О.М. and Ткаченко, Р.Б (2020) Конспект лекцій з навчальної дисципліни «Теплогазопостачання і вентиляція» (для студентів 3 прискореного курсу та 4-го курсу денної та заочної форм навчання спеціальностей 192 - Будівництво та цивільна інженерія, 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Малявіна, О.М. and Ткаченко, Р.Б (2020) Методичні рекомендації та завдання для виконання курсового проекту з навчальної дисципліни «Спецпитання аеродинаміки і гідравліки систем теплогазопостачання і вентиляції» (для студентів 4 курсу денної і 5 курсу заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, освітньої програми – «Теплогазопостачання і вентиляція»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Т

Ткаченко, Р.Б (2020) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних та лабораторних занять з навчальної дисципліни «Інженерне обладнання будівель» (для студентів 3-4 курсів денної та заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ткаченко, Р.Б. (2020) Інженерне обладнання будівель: конспект лекцій для студентів 3-4 курсів денної та заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ткаченко, Р.Б. (2020) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних та лабораторних занять з навчальної дисципліни «Інженерне обладнання будівель» (для студентів денної та заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ткаченко, Р.Б. (2020) План видання кафедри ЕІС (406). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Wed Jun 7 22:19:44 2023 EEST.