A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 402 lightning Technologies and sources of light > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: В | Г | Д | Л | Н | С | Ч
Number of items at this level: 14.

В

Васильєва, Ю.О. and Ляшенко, О.М. (2019) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, виконання лабораторних робіт і контрольної роботи з навчальної дисципліни «Мистецтво освітлення і технології освітлення» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньої програми «Світлотехніка і джерела світла»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Г

Говоров, П.П. (2020) Методичні рекомендації і завдання до виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «Електричні системи та мережі» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньої програми «Світлотехніка та дизайн світлового середовища»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Говоров, П.П. (2020) Розробка системи електропостачання житлової або суспільної споруди:навч.посібник. [Teaching Resource] (Unpublished)

Говоров, П.П. and Ляшенко, О.М. (2020) Методичні рекомендації до виконання магістерських робіт (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньої програми «Світлотехніка і джерела світла»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Д

Діденко, О.М. (2020) Методичні рекомендації і завдання до організації самостійної роботи і виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «Світловий дизайн архітектурного середовища» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньої програми «Світлотехніка та дизайн світлового середовища»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Л

Литвиненко, А.С. (2020) Методичні рекомендації для проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Світлові прилади» для студентів денної і заочної форм навчання за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Литвиненко, А.С. (2020) Методичні рекомендації для проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Фізика і техніка світлодіодів» для студентів денної і заочної форм навчання за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ляшенко, О.М. (2020) ПЛАН видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри „Світлотехніка і джерела світла” на 2021 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ляшенко, О.М. and Васильєва, Ю.О. (2020) Методичні рекомендації до виконання курсового проекту (курсової роботи) «Розробка освітлювальної установки будівлі» для студентів денної і заочної форм навчання за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Н

Назаренко, Л.А. and Діденко, О.М. (2020) Дорожнє освітлення:навч. посібник. [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Суворова, К.І. (2021) Методичні рекомендації до виконання практичних завдань, контрольних робіт та самостійного вивчення курсу з навчальної дисципліни «Промислове освітлення» (для для студентів другого (магістерського) рівня денної і заочної форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітньої програми «Світлотехніка і джерела світла»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Суворова, К.І. (2020) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи з навчальної дисципліни «Джерела світла» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньої програми «Світлотехніка та дизайн світлового середовища»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ч

Черкашина, О.Л. (2020) Методичні рекомендації до виконання практичних завдань з навчальної дисципліни «Системи керування світлотехнічними пристроями» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньої програми «Світлотехніка і джерела світла»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Черкашина, О.Л. and Суворова, К.І. (2020) Системи керування світлотехнічними пристроями: навч. посібник для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Sun Mar 3 11:12:59 2024 EET.