A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 401 Systems of Urban of Electricity Supply and Power Consumption > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Г | К | О | Р | С | Щ
Number of items at this level: 11.

Г

Гаряжа, В.М. and Щербак, І.Є. (2020) Методичні рекомендації до практичних робіт з курсу «Електрична частина станцій та підстанцій» для студентів 2 та 3 курсів денної та заочної форм навчання за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Ковальова, Ю.В. (2020) Методичні рекомендації до практичних робіт з курсу з дисципліни «Комп'ютерні інформаційні технології в енергетиці » для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітніх програм магістра «Електротехнічні системи електроспоживання» та «Магістральні електричні мережі: управління, експлуатація та розвиток». ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

Ковальова, Ю.В. (2018) Методичні рекомендації до практичних робіт із навчальної дисципліни «Мікроконтролери в електроенергетиці» (для студентів 3 курсу зі скороченим терміном навчання, 4 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

Ковальова, Ю.В. (2018) Методичні рекомендації до самостійної роботи із навчальної дисципліни «Мікроконтролери в електроенергетиці» (для студентів 3 курсу зі скороченим терміном навчання, 4 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

Коробка, В.О. (2020) Конспект лекцій з навчальної дисципліни «Основи релейного захисту та автоматизації енергосистем» для студентів 3 та 4 курсу денної і заочної форм навчання за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Коробка, В.О. (2020) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з курсу «Основи релейного захисту та автоматизації енергосистем» (для студентів 3 та 4 курсів денної та 4 та 5 курсів заочної форм навчання за напрямом підготовки 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

О

Охріменко, В.М. (2020) Оперативно-диспетчерське керування в електроенергетиці. Навчальний посібник. [Teaching Resource] (Unpublished)

Р

Рой, В.Ф. (2020) Методичні рекомендації до проведення практичних занять з курсу «Електромагнітна сумісність в системах електропостачання» для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітніх програм магістра «Електротехнічні системи електроспоживання» та «Магістральні електричні мережі: управління, експлуатація та розвиток». ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

Рой, В.Ф. (2020) Методичні рекомендації до самостійної роботи з курсу «Електромагнітна сумісність в системах електропостачання» для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітніх програм магістра «Електротехнічні системи електроспоживання» та «Магістральні електричні мережі: управління, експлуатація та розвиток». ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

С

Сиромятнікова, Т.В. (2020) ПЛАН видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри систем електропостачання та електроспоживання міст на 2021 р. ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

Щ

Щербак, І.Є. and Маляренко, В.А. (2020) Методичні рекомендації до самостійної роботи з курсу «Енергоменеджмент і енергетичний аудит систем електропостачання» для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 141 електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітніх програм магістра «електротехнічні системи електроспоживання» та «магістральні електричні мережі: управління, експлуатація та розвиток». ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

This list was generated on Sat Oct 8 01:17:50 2022 EEST.