A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 401 Systems of Urban of Electricity Supply and Power Consumption > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: К | Р | Щ
Number of items at this level: 4.

К

Ковальова, Ю.В. (2020) Методичні рекомендації до практичних робіт з курсу з дисципліни «Комп'ютерні інформаційні технології в енергетиці » для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітніх програм магістра «Електротехнічні системи електроспоживання» та «Магістральні електричні мережі: управління, експлуатація та розвиток». ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

Р

Рой, В.Ф. (2020) Методичні рекомендації до проведення практичних занять з курсу «Електромагнітна сумісність в системах електропостачання» для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітніх програм магістра «Електротехнічні системи електроспоживання» та «Магістральні електричні мережі: управління, експлуатація та розвиток». ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

Рой, В.Ф. (2020) Методичні рекомендації до самостійної роботи з курсу «Електромагнітна сумісність в системах електропостачання» для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітніх програм магістра «Електротехнічні системи електроспоживання» та «Магістральні електричні мережі: управління, експлуатація та розвиток». ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

Щ

Щербак, І.Є. and Маляренко, В.А. (2020) Методичні рекомендації до самостійної роботи з курсу «Енергоменеджмент і енергетичний аудит систем електропостачання» для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 141 електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітніх програм магістра «електротехнічні системи електроспоживання» та «магістральні електричні мережі: управління, експлуатація та розвиток». ХНУМГ імені О.М. Бекетова. (Unpublished)

This list was generated on Wed Apr 8 03:28:16 2020 EEST.