A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 306 Transport systems and logistic > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: П | Т
Number of items at this level: 9.

П

Понкратов, Д.П. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «МІСЬКИЙ ПАСАЖИРСЬКИЙ ТРАНСПОРТ» для студентів денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня магістр спеціальності275 «Транспортні технології», освітніх програм «Розумний транспорт і логістика для міст» «Організація перевезень і управління на транспорті» «Транспортні системи». [Teaching Resource] (Unpublished)

Понкратов, Д.П. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «МОДЕЛЮВАННЯ ПАСАЖИРСЬКИХ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ» для студентів денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня магістр спеціальності275 «Транспортні технології», освітньої програми «Розумний транспорт і логістика для міст». [Teaching Resource] (Unpublished)

Понкратов, Д.П. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних робіт та самостійної роботи з навчальної дисципліни «МІСЬКИЙ ПАСАЖИРСЬКИЙ ТРАНСПОРТ» для студентів денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня магістр спеціальності 275 «Транспортні технології», освітніх програм «Розумний транспорт і логістика для міст» «Організація перевезень і управління на транспорті» «Транспортні системи». [Teaching Resource] (Unpublished)

Понкратов, Д.П. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних робіт та самостійної роботи з навчальної дисципліни «МОДЕЛЮВАННЯ ПАСАЖИРСЬКИХ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ» для студентів денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня магістр спеціальності 275 «Транспортні технології», освітньої програми «Розумний транспорт і логістика для міст». [Teaching Resource] (Unpublished)

Понкротов, Д.П. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання розрахунково-графічної (контрольної) роботи з навчальної дисципліни «МІСЬКИЙ ПАСАЖИРСЬКИЙ ТРАНСПОРТ» для студентів денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня магістр спеціальності 275 «Транспортні технології», освітніх програм «Розумний транспорт і логістика для міст» «Організація перевезень і управління на транспорті» «Транспортні системи». [Teaching Resource] (Unpublished)

Прасолено, О.В. and Бугайов, І.С. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних робіт та самостійної роботи студентів із навчальної дисципліни «УПРАВЛІННЯ ДОРОЖНІМ РУХОМ» для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 275 «Транспортні технології», освітніх програм «Розумний транспорт і логістика для міст» «Організація перевезень» «Транспортні системи». [Teaching Resource] (Unpublished)

Т

Ткаченко, І.О. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання контрольної роботи з навчальної дисципліни «ЛОГІСТИЧНИЙ КОНСАЛТІНГ» (для студентів 1 курсу заочної форм навчання за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньої програми  Логістика). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ткаченко, І.О. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних завдань та самостійної роботи з навчальної дисципліни «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТРАНСПОРТНО-ЕКСПЕДИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» (для студентів 1 курсу денної та 2 курсу заочної форм навчання за спеціальністю 275 Транспортні технології, освітньої програми Транспортні системи)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ткачнко, І.О. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання розрахунково-графічної роботи (контрольної роботи) з навчальної дисципліни «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТРАНСПОРТНО-ЕКСПЕДИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» (для студентів 1 курсу денної та 2 курсу заочної форм навчання за спеціальністю 275 Транспортні технології, освітньої програми  Транспортні системи)). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon Jan 27 03:22:35 2020 EET.