A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 303 Theoretical and build mechanics > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: С | Ч | Ш
Number of items at this level: 11.

С

Середа, Н В and Супрун, Т О (2021) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання самостійної роботи та розрахунково-графічного завдання «Згин балок та рам» з курсу опору матеріалів для студентів 2 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 194 – Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Середа, Н В and Супрун, Т О (2021) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання самостійної роботи та розрахунково-графічного завдання для студентів 2 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 194 – Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології «Розтяг-стиск» з курсу опору матеріалів. [Teaching Resource] (Unpublished)

Середа, Н В and Супрун, Т О and Чупринін, О О and Гарбуз, А О (2021) Методичні вказівки до лабораторних робіт з навчальної дисципліни «ОПІР МАТЕРІАЛІВ» для студентів 1–2 курсів денної та заочної форм навчання за спеціальностю 194 – Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Середа, Н. В. and Чупринін, О. О. and Гарбуз, А. О. and Супрун, Т. О. (2020) Методичні рекомендації для практичних занять, самостійної роботи та розрахунково-графічної роботи з дисципліни Опір матеріалів (Розрахунок на стійкість стиснутих стержнів) для студентів-бакалаврів другого курсу спеціальності 192 - Будівництво та цивільна інженерія (англійською мовою). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ч

Чупринін, О. О. (2020) Методичні рекомендації і завдання до організації самостійної роботи, підготовки до практичних занять і контрольних робіт з навчальної дисципліни «Технічна механіка» для студентів 1–3 курсів денної і заочної форм навчання за спеціальністю 275 – Транспортні технології (за видами). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ш

ШПАЧУК, В. П. and КУЗНЕЦОВ, О. М. and ГАРБУЗ, А. О. (2021) Методичні рекомендації для практичних занять, виконання контрольних і розрахунково-графічних завдань, самостійної роботи з курсу «Теоретична механіка». Розділ «Статика» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної і заочної форм навчання за спеціальностями 192 – Будівництво та цивільна інженерія, 194 – Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології, 185 – Нафтогазова інженерія та технології, 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 263 – Цивільна безпека, 275 – Транспортні технології (за видами). [Teaching Resource] (Unpublished)

ШПАЧУК, В. П. and КУЗНЕЦОВ, О. М. and ГАРБУЗ, А. О. (2021) Теоретична механіка. Статика: конспект лекцій для здобувачів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальностями 192 – Будівництво та цивільна інженерія, 194 – Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології, 185 – Нафтогазова інженерія та технології, 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 263 – Цивільна безпека, 275 – Транспортні технології (за видами). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шпачук, В П and Супрун, Т О (2021) ОПІР МАТЕРІАЛІВ Частина 1 Опір матеріалів стержневих елементів конструкцій при базових навантаженнях КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ для студентів 1–2 курсів денної та заочної форм навчання за спеціальностю 194 – Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Шпачук, В П and Супрун, Т О (2021) ОПІР МАТЕРІАЛІВ Частина 2 Опір матеріалів стержневих елементів конструкцій при складних навантаженнях КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ для студентів 1–2 курсів денної та заочної форм навчання за спеціальностю 194 – Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Шпачук, В. П. (2020) План видання НМН літератури кафедри ТіБМ 2021. ХНУМГ. (Unpublished)

Шпачук, В. П. and Гарбуз, А. О. (2020) Теоретична механіка: Навчально-методичний посібник і завдання для контрольних і самостійних робіт для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальностями 192 – Будівництво та цивільна інженерія, 194 – Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології, 185 – Нафтогазова інженерія та технології, 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 263 – Цивільна безпека, 275 – Транспортні технології (за видами). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Thu Jul 18 20:27:54 2024 EEST.