A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 301 the Electric transport > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: З | Я
Number of items at this level: 5.

З

Закурдай, С.О. and Костенко, І.О. (2019) Конспект лекцій з навчальної дисципліни «Електричне обладнання транспортних засобів» для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньою програмою «Електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

Закурдай, С.О. and Костенко, І.О. (2019) Конспект лекцій з навчальної дисципліни «Електрообладнання електромобіля» для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньо-професійною програмою "Електричні системи і комплекси транспортних засобів". [Teaching Resource] (Unpublished)

Закурдай, С.О. and Костенко, І.О. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт навчальної дисципліни «Електрообладнання електромобіля» для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньо-професійною програмою «Електричні системи і комплекси транспортних засобів». [Teaching Resource] (Unpublished)

Закурдай, С.О. and Костенко, І.О. (2019) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «Електрообладнання електромобіля» для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньо-професійною програмою «Електричні системи і комплекси транспортних засобів». [Teaching Resource] (Unpublished)

Я

Ягуп, К. В. (2019) Основи теорії електромагнітної сумісності: конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon Jan 27 03:27:34 2020 EET.