A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 205 Oil and gas engineering and technology > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: І | Б | К | М | Н | Р | С | Т
Number of items at this level: 29.

І

Ільченко, Б.С. (2019) Методичні рекомендації з організації самостійної роботи та проведенню практичних занять з навчальної дисципліни «Гідравлічні і аеродинамічні машини» (для студентів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, Теплогазопостачання і вентиляція). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ільченко, Б.С. (2019) Методичні рекомендації з організації самостійної роботи та проведенню практичних занять з навчальної дисципліни «Основи наукових досліджень» (для студентів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ільченко, Б.С. (2019) Методичні рекомендації з організації самостійної роботи та проведенню практичних занять з навчальної дисципліни «Теплогенеруючі установки» (для студентів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, Теплогазопостачання і вентиляція). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ільченко, Б.С. (2019) Основи наукових досліджень : конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ільченко, Б.С. (2019) Теплогенеруючі установки : конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, Теплогазопостачання і вентиляція. [Teaching Resource] (Unpublished)

Б

Бабловский, А.В. (2020) Теплові і гідравлічні режими мікрорайонних систем в умовах реформування централізованого теплопостачання монографія. Университет. (Unpublished)

К

Капцов, І.І (2021) Методичні рекомендації до переддипломної практики та виконання кваліфікаційної роботи магістра для студентів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «магістра» спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Котух, В.Г. (2020) Автоматизовані системи управління технологічними процесами в нафтогазовій галузі : конспект лекцій для студентів денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Котух, В.Г. (2020) Котух В. Г. Механіка машин : конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Котух, В.Г. (2020) Методичні рекомендації для виконання курсового проекту з навчальної дисципліни «Технологія відновлювання та ремонту систем газопостачання» (для студентів денної і заочної форм навчання другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, Теплогазопостачання та вентиляція). [Teaching Resource] (Unpublished)

Котух, В.Г. (2020) Методичні рекомендації для виконання курсової роботи з навчальної дисципліни «Механіка машин» (для студентів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Котух, В.Г. (2020) Методичні рекомендації до виконання курсового проекту з навчальної дисципліни «Автоматизовані системи управління технологічними процесами в нафтогазовій галузі» (для студентів денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Котух, В.Г. (2020) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних та лабораторних занять з навчальної дисципліни «Автоматизовані системи управління технологічними процесами в нафтогазовій галузі» (для студентів денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Котух, В.Г. (2020) Методичні рекомендації з організації самостійної роботи та проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Механіка машин» першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Котух, В.Г. (2020) Методичні рекомендації з організації самостійної роботи та проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Технологія відновлювання та ремонту систем газопостачання» (для студентів денної і заочної форм навчання другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, Теплогазопостачання та вентиляція). [Teaching Resource] (Unpublished)

Котух, В.Г. (2020) Технологія відновлювання та ремонту систем газопостачання : конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, Теплогазопостачання та вентиляція. [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Міланко, В.А. (2021) Методичні рекомендації до виконання курсового проекту, практичних завдань та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Газопостачання» (для студентів 4 курсу денної і 5 курсу заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, спеціалізації – «Цивільна інженерія»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Н

Наливайко, О.І. (2020) Методичні рекомендації для проведення практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Технологія експлуатації нафтових, газових і газоконденсатних родовищ» (для студентів 4 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології, освітньої програми «Нафтогазова інженерія та технології»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Наливайко, О.І. (2020) Методичні рекомендації для проведення практичних занять, самостійної роботи та виконання розрахунково-графічного завдання з навчальної дисципліни «Технологія підвищення нафтогазоконденсатовилучення із пластів» (для студентів 4 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології, освітньої програми «Нафтогазова інженерія та технології»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Наливайко, О.І. (2020) Технологія експлуатації нафтових, газових і газоконденсатних родовищ: конспект лекцій для студентів 4 курсу денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Наливайко, О.І. (2020) Технологія підвищення нафтогазоконденсатовилучення із пластів: конспект лекцій для студентів 4 курсу денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Р

Ромашко, О.В. (2020) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Гідравліка» (для студентів 2 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ромашко, О.В. (2020) Методичні рекомендації до проведення лабораторних занять з навчальної дисципліни «Гідравліка» (для студентів 2 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ромашко, О.В. and Наливайко, О.І. (2021) Методичні рекомендації до виконання курсової роботи «Розробка та експлуатація нафтових, газових і газоконденсатних родовищ» (для студентів 4 курсу першого (бакалаврського) рівня підготовки денної і заочної форм навчання спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ромашко, О.В. and Наливайко, О.І. (2021) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних занять і виконання розрахунково-графічної роботи із дисципліни «Новітні технології розробки та експлуатації нафтових, газових та газоконденсатних родовищ» (для студентів 1 курсу другого (магістерського) рівня підготовки денної і заочної форм навчання спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ромашко, О.В. and Наливайко, О.І. (2021) Наливайко О. І. Новітні технології розробки та експлуатації нафтових, газових та газоконденсатних родовищ : конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальностю 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Сідак, В.С. (2020) Конспект лекцій з дисципліни «Сучасні іноваційні технології в газопостачанні населених місць» для магістрів спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія. Теплогазопостачання і вентиляція. [Teaching Resource] (Unpublished)

Сідак, В.С. (2020) Конспект лекцій з дисципліни «Спецкурс з організації підприємств газопостачання» для магістрів спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія. Освітня програма – Теплогазопостачання і вентиляція. [Teaching Resource] (Unpublished)

Т

Ткаченко, Р.Б. (2020) план видання кафедри 205 Нафтогазової інженерії і технологій на 2021 рік. [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Thu Dec 8 22:23:53 2022 EET.