A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 205 Oil and gas engineering and technology > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: І
Number of items at this level: 5.

І

Ільченко, Б.С. (2019) Методичні рекомендації з організації самостійної роботи та проведенню практичних занять з навчальної дисципліни «Гідравлічні і аеродинамічні машини» (для студентів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, Теплогазопостачання і вентиляція). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ільченко, Б.С. (2019) Методичні рекомендації з організації самостійної роботи та проведенню практичних занять з навчальної дисципліни «Основи наукових досліджень» (для студентів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ільченко, Б.С. (2019) Методичні рекомендації з організації самостійної роботи та проведенню практичних занять з навчальної дисципліни «Теплогенеруючі установки» (для студентів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, Теплогазопостачання і вентиляція). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ільченко, Б.С. (2019) Основи наукових досліджень : конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ільченко, Б.С. (2019) Теплогенеруючі установки : конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, Теплогазопостачання і вентиляція. [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon Jan 27 03:30:29 2020 EET.