A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 112а Landscape design and landscape art > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Г | К | О | П | С
Number of items at this level: 8.

Г

Гатальська, Н.В. (2020) Методичні рекомендації до виконання практичних та самостійних робіт з дисципліни «Ландшафтна графіка» для студентів ОС «Бакалавр» спеціальності 206 «Садово-паркове господарство». [Teaching Resource] (Unpublished)

Гончаренко, Я.В. (2020) Методичні рекомендації до виконання практичних та самостійних робіт з дисципліни «Дендрологія» для здобувачів рівня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності 206 «Садово-паркове господарство». [Teaching Resource] (Unpublished)

Гончаренко, Я.В. (2020) План методичних видань кафедри ЛПСПМ на 2021 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Колєнкіна, М.С. (2020) Методичні рекомендації до виконання практичних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Квітникарство, луківництво та газони» (для здобувачів рівня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності 206 – Садово-паркове господарство денної форми навчання освітньо-професійної програми Садово-паркове господарство. [Teaching Resource] (Unpublished)

О

Олексійченко, Н.О. (2020) Методичні рекомендації до виконання практичних робіт і курсового проектування з дисципліни «Реконструкція і реставрація садово-паркових об’єктів» для студентів ОС «Магістр» спеціальності 206 «Садово-паркове господарство». [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Підховна, С.М. and Мавко, М.С. (2020) Методичні рекомендації до виконання практичних робіт з дисципліни «Комп’ютерна графіка та основи 3D моделювання» для здобувачів рівня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності 206 «Садово-паркове господарство». [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Соколенко, У.М. (2020) Методичні рекомендації до виконання практичних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Ландшафтознавство та основи екології» (для здобувачів рівня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності 206 – Садово-паркове господарство денної форми навчання освітньо-професійної програми Садово-паркове господарство. [Teaching Resource] (Unpublished)

Соколенко, У.М. (2020) Методичні рекомендації до виконання практичних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Фізіологія рослин» (для здобувачів рівня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності 206 – Садово-паркове господарство денної форми навчання освітньо-професійної програми Садово-паркове господарство. [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon Sep 25 22:24:26 2023 EEST.