A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 110 Land Administration and GIS > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: А | К | М | Н | П | Р
Number of items at this level: 35.

А

Анопрієнко, ТВ (2020) МЕТОДИЧНІ рекомендації до виконання курсового проекту та самостійних робіт з дисципліни «Землеустрій» (для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Афанасьев, А.В. (2019) О. В. Афанасьєв ОСНОВИ РЕЄСТРАЦІЇ НЕРУХОМОСТІ ТА ПРАВ НА НЕЇ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів денної форми навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Афанасьев, О.В. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи та практичних занять з навчальної дисципліни «ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ В ЗАДАЧАХ МОНІТОРИНГУ» (для студентів магістрів спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Афанасьев, О.В. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи та практичних занять з навчальної дисципліни «ОСНОВИ РЕЄСТРАЦІЇ НЕРУХОМОСТІ ТА ПРАВ НА НЕЇ» (для студентів бакалаврів спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Афанасьев, О.В. (2019) О. В. Афанасьєв ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ В ЗАДАЧАХ МОНІТОРИНГУ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів денної форми навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Касьянов, В.В. and Нестеренко , С.Г. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт, самостійної та розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «ГЕОДЕЗІЯ» (для студентів 1 і 2 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кобзан, СМ (2020) ЕКСПЕРТНА ГРОШОВА ОЦІНКА ЗЕМЕЛЬ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів 2 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кобзан, СМ (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до проведення практичних, розрахунково-графічної та самостійної робіт з навчальної дисципліни ЕКСПЕРТНА ГРОШОВА ОЦІНКА ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (для бакалаврів денної та заочної форм навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кухар, МА (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «ЕЛЕКТРОННІ ГЕОДЕЗИЧНІ ПРИЛАДИ» (для студентів освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кухар, МА (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «ЕЛЕКТРОННІ ГЕОДЕЗИЧНІ ПРИЛАДИ» (для студентів освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кухар, МА (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до курсового проекту з навчальної дисципліни «ГЕОДЕЗІЯ» (для студентів освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кухар, МА (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ з проведення переддипломної практики (для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Мамонов, КА and Радзінська, ЮБ (2021) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних занять і самостійної роботи з навчальної дисципліни «МЕТОДИ ОЦІНКИ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ СТАНУ І ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ» (для підготовки доктора філософії зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мамонов, КА and Радзінська, ЮБ (2021) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних занять і самостійної роботи з навчальної дисципліни «МОНІТОРИНГ ЗЕМЕЛЬ І ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ» (для підготовки доктора філософії зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мамонов, КА and Радзінська, ЮБ (2021) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних занять і самостійної роботи з навчальної дисципліни «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ЗЕМЕЛЬНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ» (для підготовки доктора філософії зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Н

Нестеренко, С.Г. (2020) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «Сучасні методи фотограмметрії» (для студентів спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій. [Teaching Resource] (Submitted)

Нестеренко, С.Г. (2020) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, виконання практичних та розрахунково-графічної робіт з навчальної дисципліни «СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ» (для магістрів денної та заочної форм навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітньої програми) «Геодезія та землеустрій»). [Teaching Resource] (Submitted)

Нестеренко, СГ (2020) МЕТОДИ І ЗАСОБИ АВТОМАТИЗАЦІЇ ГЕОДЕЗИЧНИХ РОБІТ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів денної та заочної форми навчання освітнього рівня «магістр за спеціальністю 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Нестеренко, СГ (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи, розрахунково-графічних та практичних занять з навчальної дисципліни «МЕТОДИ І ЗАСОБИ АВТОМАТИЗАЦІЇ ГЕОДЕЗИЧНИХ РОБІТ» (для магістрів спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Нестеренко, СГ (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи, розрахунково-графічних та практичних занять з навчальної дисципліни «СУЧАСНІ МЕТОДИ ФОТОГРАММЕТРІЇ» (для магістрів спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

П

ПОМОРЦЕВА, ОЄ (2020) План видання на 2021 р. кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем. [Teaching Resource] (Unpublished)

Пеньков, ВО (2020) В. О. Пеньков КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з курсу ГЕОДЕЗІЯ Модуль 2 Топографічні знімання (для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пеньков, ВО (2020) В. О. Пеньков КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з курсу ГЕОДЕЗІЯ Модуль 1. Геодезичні вимірювання (для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, МО (2021) METHODOLOGICAL GUIDELINES for laboratory classes and independent work on the subject «FUNDAMENTALS OF GEODESY» (for students of education level «bachelor» specialty 191 –Architecture and Urban Planning). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, МО (2020) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «ЗЕМЕЛЬНО-КАДАСТРОВІ РОБОТИ» (для студентів 1 курсу денної і заочної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, МО (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для виконання практичних занять з навчальної дисципліни «ДИСТАНЦІЙНЕ ЗОНДУВАННЯ ЗЕМЛІ» (для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, МО (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для виконання практичних занять з навчальної дисципліни «ЗЕМЕЛЬНО-КАДАСТРОВІ РОБОТИ» (для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, МО (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для виконання розрахунково-графічної та самостійної роботи з навчальної дисципліни «ОСНОВИ ЗЕМЕЛЬНО-КАДАСТРОВИХ РОБОТИ» (для студентів 3 курсу денної та заочної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, МО (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для виконання індивідуального завдання та самостійної роботи з навчальної дисципліни «ДИСТАНЦІЙНЕ ЗОНДУВАННЯ ЗЕМЛІ» (для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, МО (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для самостійної роботи з навчальної дисципліни «ЗЕМЕЛЬНО-КАДАСТРОВІ РОБОТИ» (для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, МО (2019) Пілічева М. О. ДИСТАНЦІЙНЕ ЗОНДУВАННЯ ЗЕМЛІ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, мо (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для самостійної роботи з навчальної дисципліни «ФОТОГРАММЕТРІЯ» (для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

пеньков, ВО (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИКОНАННЯ РОЗРАХУНКОВО – ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ №1 з навчальної дисципліни ГЕОДЕЗІЯ (для студентів 1 курсу освітньої програми «бакалавр» зі спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Р

РАДЗІНСЬКА, юб (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ, САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ ТА ВИКОНАННЯ РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ з дисципліни ЕКОНОМІКА ЗЕМЛЕУСТРОЮ (для студентів 2 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Радзінська, юб (2020) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни Економіка землеустрою (для студентів 2 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon May 10 03:22:26 2021 EEST.