A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 110 Land Administration and GIS > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: А | К | П
Number of items at this level: 11.

А

Афанасьев, А.В. (2019) О. В. Афанасьєв ОСНОВИ РЕЄСТРАЦІЇ НЕРУХОМОСТІ ТА ПРАВ НА НЕЇ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів денної форми навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Афанасьев, О.В. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи та практичних занять з навчальної дисципліни «ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ В ЗАДАЧАХ МОНІТОРИНГУ» (для студентів магістрів спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Афанасьев, О.В. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи та практичних занять з навчальної дисципліни «ОСНОВИ РЕЄСТРАЦІЇ НЕРУХОМОСТІ ТА ПРАВ НА НЕЇ» (для студентів бакалаврів спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Афанасьев, О.В. (2019) О. В. Афанасьєв ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ В ЗАДАЧАХ МОНІТОРИНГУ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів денної форми навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Кухар, МА (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «ЕЛЕКТРОННІ ГЕОДЕЗИЧНІ ПРИЛАДИ» (для студентів освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кухар, МА (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «ЕЛЕКТРОННІ ГЕОДЕЗИЧНІ ПРИЛАДИ» (для студентів освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кухар, МА (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ з проведення переддипломної практики (для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Пілічева, МО (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для виконання практичних занять з навчальної дисципліни «ДИСТАНЦІЙНЕ ЗОНДУВАННЯ ЗЕМЛІ» (для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, МО (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для виконання практичних занять з навчальної дисципліни «ЗЕМЕЛЬНО-КАДАСТРОВІ РОБОТИ» (для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, МО (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для виконання індивідуального завдання та самостійної роботи з навчальної дисципліни «ДИСТАНЦІЙНЕ ЗОНДУВАННЯ ЗЕМЛІ» (для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, МО (2019) Пілічева М. О. ДИСТАНЦІЙНЕ ЗОНДУВАННЯ ЗЕМЛІ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon Jan 27 03:27:50 2020 EET.