A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 109 Materials science and engineering of composite structures > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: А | З | К | М | Ш | Я
Number of items at this level: 15.

А

Атинян, А.О. (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «ЗВЕДЕННЯ І МОНТАЖ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД» (для студентів заочної форми навчання освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

З

Золотова, Н.М. (2020) ЗВЕДЕННЯ І МОНТАЖ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія.). [Teaching Resource] (Unpublished)

Золотова, Н.М. (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи та проведення практичних занять з навчальної дисципліни «СУЧАСНІ МАТЕРІАЛИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВНИЦТВА» (для студентів денної форми навчання освітнього рівня бакалавр за спеціальністю 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Кондратьєв, А.В. (2020) ПЛАН видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри Технологии будівельного виробництва и будівельних матеріалів на 2021р. [Teaching Resource] (Unpublished)

Кондращенко, О.В. (2020) БУДІВЕЛЬНЕ МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО ЛАБОРАТОРНИЙ ПРАКТИКУМ НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК. [Teaching Resource] (Unpublished)

Кондращенко, О.В. (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕДАЦІЇ до виконання розрахунково-графічної роботи та самостійної роботи з навчальної дисципліни «БУДІВЕЛЬНЕ МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО» (для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Морковська, Н.Г. (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи і проведення практичних занять з навчальної дисципліни «СПЕЦСПОРУДИ У БУДІВНИЦТВІ» (для студентів денної форми навчання освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Морковська, Н.Г. (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи, проведення практичних занять і виконання розрахунково-графічної робти з навчальної дисципліни «ТЕХНОЛОГІЯ ЗВЕДЕННЯ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД І ТЕХНОЛОГІЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ». [Teaching Resource] (Unpublished)

Морковська, Н.Г. (2020) СПЕЦСПОРУДИ У БУДІВНИЦТВІ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів денної форми навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Морковська, Н.Г. (2020) ТЕХНОЛОГІЯ ЗВЕДЕННЯ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД І ТЕХНОЛОГІЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ш

Шаповал, С.В. (2021) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи, виконання розрахунково-графічної роботи та проведення практичних занять із навчальної дисципліни «ТЕХНОЛОГІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ВОДОГОСПОДАРСЬКОГО БУДІВНИЦТВА» (для студентів денної форми навчання освітнього рівня бакалавр за спеціальністю 194 – Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шаповал, С.В. (2021) ТЕХНОЛОГІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ВОДОГОСПОДАРСЬКОГО БУДІВНИЦТВА КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів денної форми навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 194 – Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шаповал, С.В. and Болотських, О.М. (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи і проведення практичних занять з навчальної дисципліни «БУДІВЕЛЬНА ТЕХНІКА ТА ВИРОБНИЧА БАЗА БУДІВНИЦТВА» (для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр», спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Я

Якименко, О.В. (2020) СУЧАСНІ МЕТОДИ ВЛАШТУВАННЯ ПОКРІВЕЛЬ НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК. [Teaching Resource] (Unpublished)

Якименко, О.В. and Морковська, Н.Г. and Жигло, А.А. (2021) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «ТЕХНОЛОГІЯ БУДІВЕЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА» (для студентів 3 курсу денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», напряму підготовки 192 – Будівництво та цивільна інженерія «Міське будівництво і господарство», «Промислове та цивільне будівництво», «Цивільна інженерія»). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon Jul 15 16:59:07 2024 EEST.