A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 107 Urbanism and urban planning > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: В | Д | Ж | К | М | Т | У
Number of items at this level: 30.

В

Вітченко, Д.М. (2021) Методичні рекомендації до виконання самостійної роботи з практики «Переддипломна практика» для студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Вітченко, Д.М. (2021) Методичні рекомендації до виконання самостійної роботи з практики «Проєктна практика» для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Вітченко, Д.М. (2021) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Архітектурне проектування: Міський сад» для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Вітченко, Д.М. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Реконструкція історичної забудови» для студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Вітченко, Д.М. (2020) Реконструкція історичної забудови: конспект лекцій для студентів 2 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Вітченко, Д.М. and Жмурко, Ю.В. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Архітектурне проектування: Будівля зі спортивно-оздоровчою функцією» для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Вітченко, Д.М. and Жмурко, Ю.В. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Архітектурне проектування: Селище на 6 тис. мешканців в приміській зоні» для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Д

Древаль, І.В. (2021) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Безбар’єрне архітектурно-містобудівне середовище» для студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Древаль, І.В. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Містобудування та ландшафтна архітектура» для студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Древаль, І.В. (2021) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Основи передпроєктного аналізу в архітектурі» для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Древаль, І.В. (2021) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Типологія містобудівних об’єктів» для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Древаль, І.В. (2021) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Урбаністика» для студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Древаль, І.В. (2021) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Передпроектний аналіз містобудівного простору» для студентів 5 куру денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Древаль, І.В. (2020) Містобудування та ландшафтна архітектура конспект лекцій для студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Древаль, І.В. and Коптєва, Г.Л. (2020) Ландшафтна архітектура конспект лекцій для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Древаль, І.В. and Коптєва, Г.Л. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Ландшафтна архітектура» для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ж

Жмурко, Ю.В. and Коптєва, Г.Л. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Архітектурне проектування: Житлова будівля середньої поверховості» для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Жмурко, Ю.В. and Коптєва, Г.Л. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Архітектурне проектування: Школа на 500-700 учнів» для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Коптєва, Г.Л. (2021) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Архітектурне проектування в міському та природному середовищі» для студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Коптєва, Г.Л. (2021) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Архітектурне проектування: Відкритий спортивний комплекс (культурно-розважальний)» для студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Коптєва, Г.Л. (2020) План видання наукової та навчально-методичної літератури кафедри містобудування (107) на 2021 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Мартишова, Л.С. (2021) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Архітектурне проектування: Житлова група з будинками середньої поверховості» для студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Мартишова, Л.С. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Основи містобудування» для студентів 2 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Мартишова, Л.С. (2020) Основи містобудування конспект лекцій для студентів 2 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Мартишова / Martyshova, Л.С. / L.S. (2020) Основи містобудування. конспект лекцій для студентів 2 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування / / Fundamentals of urban planning lectures for 2–nd year foreign students of full-time education, educational level «bachelor», specialty 191 – Architecture and urban planning. [Teaching Resource] (Unpublished)

Мартишова / Мартишова, Л.С. / L. S. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Основи містобудування» для іноземних студентів 2 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування / Methodological recommendations for independent work on the discipline «Fundamentals of urban planning» for 2–nd year foreign students of full-time education, educational level «bachelor» specialty 191 – Architecture and urban planning). [Teaching Resource] (Unpublished)

Т

Трифонов, К.В. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Програмні засоби проектування об’єктів в міському середовищі» для студентів 2 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Трифонов, К.В. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Системи автоматизованого проектування в містобудуванні» для студентів 2 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

У

Удовиченко, О.С. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Формування та інноваційний розвиток містобудівного простору» для студентів 5 курсу денної форми навчання освітнього рівня «магістр» спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Удовиченко, О.С. (2020) Формування та інноваційний розвиток містобудівного простору: конспект лекцій для студентів 5 курсу денної форми навчання освітнього рівня «магістр» спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon Jul 22 10:14:24 2024 EEST.