A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 106 Architecture of Buildings and Structures > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: В | Г | Д | К | М | О | П | Р | С | Ш
Number of items at this level: 42.

В

Велігоцька, Ю.С. and Шкляр, С.П. (2021) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи студентів із навчальної дисципліни «Історія архітектури і містобудування від Відродження до модерну» (для студентів 2 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування) (англійською мовою). [Teaching Resource] (Unpublished)

Г

Гура, Д.М. and Божинський, Б.І. and Мироненко, О.В. and Малік, Н.О. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Програмні засоби проєктування об'єктів архітектури» (для студентів 2 курсу, спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гура, Д.М. and Гриф, Я.В. and Малік, Н.О. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Системи автоматизованого проектування архітектурних об’єктів» (для студентів 2 курсу, спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гура, Д.М. and Имроненко, О.В. and Кузнєцова, Я.Ю. and Малік, Н.О. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Архітектурне моделювання» (для студентів 4 курсу, спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Д

Дудка, О. М. (2020) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи і проведення практичних занять із навчальної дисципліни «Типологія будівель і споруд» (для студентів 3 курсу денної форми навчання освітнього рівня «бакалавр» за освітньою програмою «Архітектура» спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Дудка, О. М. (2020) Типологія будівель і споруд : конспект лекцій (для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Дудка, О.М. (2021) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Закономірності архітектурно-містобудівного формотворення» (для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня підготовки доктора філософії спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Дудка, О.М. (2020) Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Переддипломна практика» (для студентів 4 курсу денної форми навчання освітнього рівня «бакалавр» за освітньою програмою «Архітектура» спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Дудка, О.М. and Велігоцька, Ю.С. and Божинський, Б.І. (2021) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Типологія будівель і споруд» (для студентів 3 курсу денної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 191 – Архітектура та містобудування) (англійською мовою). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Криворучко, Н.І. and Осиченко, Г.О. and Россоха, О.І. (2021) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Архітектурно-дизайнерське проектування: Дизайн культурно-розважальної будівлі з глядацьким залом на 300 місць» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Криворучко, Н.І. and Россоха, О.І. (2021) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Основи дизайну архітектурного середовища» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Криворучко, Н.І. and Шушлякова, О.С. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Архітектурно-дизайнерське проектування: ландшафтний дизайн міського парку» (для студентів 3 курсу спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Криворучко, Н.І. and Шушлякова, О.С. and Россоха, О.І. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Архітектурно-дизайнерське проектування: дизайн житлового комплексу середньої поверховості» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Криворучко, Н.І. and Шушлякова, О.С. and Россоха, О.І. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Архітектурно-дизайнерське проектування: котеджне містечко на 6-8 тис. мешканців» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кухнєцова, Я.Ю. (2021) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Архітектурне моделювання» (для студентів 4 курсу, спеціальності 191 – Архітектура та містобудування) (англійською мовою). [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Мироненко, О.В. and Малік, Н.О. and Кузнєцова, Я.Ю. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «3D - комп'ютерне моделювання» (для студентів 3 курсу, спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

О

Осиченко, Г. О. (2020) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи та проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Історія дизайну» (для студентів 3 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Осиченко, Г. О. (2020) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи та проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Архітектурні стилі ХХ столітття» (для студентів 3 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Осиченко, Г. О. (2020) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи та проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Основи реконструкції будівель та охорона історичної спадщини» (для студентів 4 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Осиченко, Г.О. (2020) Історія дизайна: конспект лекцій для студентів 3 курсу спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Осиченко, Г.О. (2020) Архітектурні стилі ХХ століття: конспект лекцій для студентів 3 курсу спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Осиченко, Г.О. (2021) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи та проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Cучасні підходи та теорії естетики архітектури» (для студентів 2 курсу освітньо-наукового рівня спеціальності 191-Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Осиченко, Г.О. (2020) Основи реконструкції будівель та охорона історичної спадщини: конспект лекцій для студентів 4 курсу спеціальності 191–Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Осиченко, Г.О. (2021) РЕКОНСТРУКЦІЯ ІСТОРИЧНИХ МІСТ: КОМПОЗИЦІЙНИЙ АСПЕКТ. Монографія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Осиченко, Г.О. and Гура, Д.М. (2020) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи та проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Основи реконструкції в архітектурі» (для студентів 4 курсу спеціальності 191-Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Попова, О.А. and Сільвестрова, Н.П. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Основи проектування інтер'єру» (для студентів 3 курсу, спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Р

Россоха, О. І. (2020) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Архітектурне проектування» (Модуль 7 Проектування громадської будівлі) для студентів 4 курсу спеціальності 191 Архітектура та містобудування; Освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр. [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Смірнова, О. В. and Божинський, Б. І. (2020) Методичні рекомендації до проведення практичних занять, організації самостійної роботи та виконання курсового проекту «Житлова група з будинками середньої поверховості» із навчальної дисципліни «Архітектурне проектування будівель і споруд: житлова група з будинками середньої поверховості» (для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Смірнова, О. В. and Божинський, Б. І. (2020) Методичні рекомендації до проведення практичних занять, організації самостійної роботи та виконання курсового проекту «Багатофункціональний парк районного значення» із навчальної дисципліни «Архітектурне проектування будівель і споруд: багатофункціональний парк районного значення» (для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Смірнова, О. В. and Божинський, Б. І. (2020) Методичні рекомендації до проведення практичних занять, організації самостійної роботи та виконання курсового проекту «Культурно-видовищна споруда з глядацьким залом на 300 місць» із навчальної дисципліни «Архітектурне проектування будівель і споруд: Культурно-видовищна споруда» (для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Смірнова, О.В. (2021) Методичні рекомендації до практичних занять і організації самостійної роботи студентів із навчальної дисципліни «Архітектурна екологія» (для студентів спеціальності 191 – Архітектура та містобудування) (англійською мовою). [Teaching Resource] (Unpublished)

Смірнова, О.В. and Божинський, Б.І. (2021) Методичні рекомендації до проведення практичних занять, організації самостійної роботи та виконання курсового проекту «Житлова група з будинками середньої поверховості» із навчальної дисципліни «Архітектурне проектування будівель і споруд: житлова група з будинками середньої поверховості» (для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування) (англійською мовою). [Teaching Resource] (Unpublished)

Смірнова, О.В. and Божинський, Б.І. (2021) Методичні рекомендації до проведення практичних занять, організації самостійної роботи та виконання курсового проекту «Багатофункціональний парк районного значення» із навчальної дисципліни «Архітектурне проектування будівель і споруд: багатофункціональний парк районного значення» (для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування) (англійською мовою). [Teaching Resource] (Unpublished)

Смірнова, О.В. and Божинський, Б.І. (2021) Методичні рекомендації до проведення практичних занять, організації самостійної роботи та виконання курсового проекту «Культурно-видовищна споруда з глядацьким залом на 300 місць» із навчальної дисципліни «Архітектурне проектування будівель і споруд: Культурно-видовищна споруда» (для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування) (англійською мовою). [Teaching Resource] (Unpublished)

Смірнова, О.В. and Божинський, Б.І. and Гура, Д.М. (2020) Методичні рекомендації до проведення практичних занять, організації самостійної роботи та виконання курсового проєкту «Проєкт селища на 6 – 8 тисяч мешканців» із навчальної дисципліни «Архітектурне проєктування» (для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування) (англ. мовою). [Teaching Resource] (Unpublished)

Сільвестрова, Н. П. (2020) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи з навчальної дисципліни «Основи реконструкції в архітектурі» (для студентів 4 курсу зі спеціальності 191 – Архітектура та містобудування, освітнього рівня бакалавр «Архітектура будівель і споруд»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ш

Шкляр, С. П. (2020) Ергономічні засади архітектури і дизайну. Монографія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Шкляр, С. П. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять і організації самостійної роботи студентів із навчальної дисципліни «Архітектурна екологія» (для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шкляр, С.П. (2020) План видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри АБіС ДАС на 2021 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

Шкляр, С.П. and Дудка, О.М. (2020) Методичні рекомендації до виконання курсового проекту «Комплексний проект будівлі громадського призначення» (для студентів денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шкляр, С.П. and Дудка, О.М. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять і організації самостійної роботи студентів із навчальної дисципліни «Комплексне архітектурне проектування» (для студентів денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шкляр, С.П. and Сільвестрова, Н.П. (2020) Методичні рекомендації до виконання дипломного проекту (для студентів 4 курсу зі спеціальності 191 – Архітектура та містобудування, освітнього рівня бакалавр). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Wed May 31 22:25:00 2023 EEST.