A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 105 Municipal building > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: А | Б | В | Г | З | М | Ч
Number of items at this level: 14.

А

Апатенко, Т.М. (2020) ДОВІДКОВИЙ ПОСІБНИК для практичних робот з дисципліни БУДІВЕЛЬНА ФІЗИКА (для студентів за спеціальністю 191 – архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Апатенко, Т.М. (2020) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни ПРОЕКТУВАННЯ ОБ’ЄКТІВ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА (для студентів 4 курсу спеціальності – 241 Готельно-ресторанна справа, галузі знань – 24 Сфера обслуговування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Апатенко, Т.М. (2020) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙз дисципліни БУДІВЕЛЬНА ФІЗИКА (для студентів за спеціальністю 191 – архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Апатенко, Т.М. (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи, проведення практичних занять та виконання розрахунково-графічних робіт з навчальної дисципліни «БУДІВЕЛЬНА ФІЗИКА» (для студентів за спеціальністю 191 – архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Б

Бабаєв, В.М and Рищенко, Т.Д. and Завальний, о.в. and Чепурна, С.М and Линик, І.Е and Гайко, Ю.І. and Черноносова, Т.О. (2020) Експлуатація міських територій : підручник . Серія МІСЬКЕ БУДІВНИЦТВО ТА ГОСПОДАРСТВО. In: Серія МІСЬКЕ БУДІВНИЦТВО ТА ГОСПОДАРСТВО ЕКСПЛУАТАЦІЯ МІСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ. ХНУМГ ім.О.М. Бекетова. (Unpublished)

Безлюбченко, О.С. and Жидкова, Т.В. (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни ПЛАНУВАННЯ МІСТ і ТРАНСПОРТ (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 192– Будівництво та цивільна інженерія, освітні програми «Міське будівництво та господарство», «Промислове та цивільне будівництво» та «Цивільна інженерія»). [Teaching Resource] (Unpublished)

В

Вяткин, К.І. (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи та проведення практичних занять з навчальної дисципліни «СУЧАСНІ ПРОСТОРОВІ КОНСТРУКЦІЇ» (для студентів 1 курсу денної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності 191 — Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Г

Гарбуз, А.О. and Мороз, Н.В. (2020) Методичні рекомендації до виконання курсового проекту та самостійної роботи з навчальної дисципліни Архітектура будівель і споруд для студентів 2 курсу денної форми навчання спеціальності 192 - будівництво та цивільна інженерія. [Teaching Resource] (Submitted)

З

Завальний, О.В. (2020) ПЛАН видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри міського будівництва. [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Мороз, Н.В. (2021) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних та самостійної роботи з дисципліни «Сучасні архітектурно-будівельні конструкції» (для студентів 2 курсу денної форми навчання спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мороз, Н.В. and Гарбуз, А.О. (2020) Методичні рекомендації для проведення практичних занять та самостійної роботи з дисципліни "Сучасні архітектурно-будівельні конструкції" (для студентів другого курсу бакалаврів за спеціальністю 191 – Архітектура і містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ч

Чепурна, С.М. (2020) ІНЖЕНЕРНИЙ БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОІЙ І ТРАНСПОРТ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для бакалаврів денної форми навчання галузі знань 19 – Архітектура та будівництво спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Чепурна, С.М. (2020) Методичні рекомендації для виконання практичної та самостійної роботи з дисципліни "Інженерний благоустрій територій і транспорт" (для бакалаврів денної форми навчання галузі знань 19 – Архітектура та будівництво спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Черноносова, Т.О. (2021) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до проведення практичних занять, виконання розрахунково-графічної та самостійної роботи з дисципліни «ІНЖЕНЕРНИЙ БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЙ ВЕЛИКИХ МІСТ» (для студентів денної, заочної, прискореної форм навчання другого (магістерського)рівня вищої освіти спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія освітньої програми «Міське будівництво та господарство»). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Thu Sep 28 22:24:55 2023 EEST.