A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 101 Build constructions > Plan 2021"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Г | Ж | Л | Н | Ш
Number of items at this level: 15.

Г

Гапонова, Л.В. (2021) ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО-ТЕОРЕТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ КОНСТРУКТИВНО-АНІЗОТРОПНИХ КОНСТРУКЦІЙ. Монографія. Other. Гапонова. (Unpublished)

Ж

Жиляков, В.Я. (2020) Методичні рекомендації до виконання лабораторної роботи з курсу «металеві конструкції» визначення стріли прогину при згині сталевої балки двотаврового перерізу, що вільно лежить (для студентів 2–5 курсів денної та заочної форм навчання галузі знань 19 – архітектура та будівництво спеціальності 192 – будівництво та цивільна інженерія; професійне спрямування «промислове та цивільне будівництво», «міське будівництво і господарство», «теплогазопостачання та вентиляція», «водопостачання та водовідведення»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Жиляков, В.Я. (2020) Методичні рекомендації до виконання лабораторної роботи з курсу «металеві конструкції» випробування на розтяг сталевих плоских зразків, що мають послаблення (для студентів 2–5 курсів денної та заочної форм навчання галузі знань 19 – архітектура та будівництво спеціальності 192 – будівництво та цивільна інженерія; професійне спрямування «промислове та цивільне будівництво», «міське будівництво і господарство», «теплогазопостачання та вентиляція», «водопостачання та водовідведення»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Жиляков, В.Я. (2021) Методичні рекомендації до виконання лабораторної роботи з курсу «металеві конструкції» натурні випробування пустотної залізобетонної плити існуючого міжповерхового перекриття (для студентів 2–5 курсів денної та заочної форм навчання галузі знань 19 – архітектура та будівництво спеціальності 192 – будівництво та цивільна інженерія; професійне спрямування «промислове та цивільне будівництво», «міське будівництво і господарство», «теплогазопостачання та вентиляція», «водопостачання та водовідведення», «земельне адміністрування та геоінформаційні системи»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Л

Лугченко, О.І and Фірсов, П.М (2021) Методичні вказівки для виконання курсового проекту «Балочна клітка і колони робочого майданчика» з навчальної дисципліни «Металеві конструкції». Частина ІІ: Розрахунок і конструювання центрально стиснутих колон (для студентів всіх форм навчання Спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньої програми «Промислове та цивільне будівництво»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Лугченко, О.І, (2020) Основи наукових досліджень: конспект лекцій для студентів заочної форми навчання освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 192 - Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Лугченко, О.І. (2020) Металеві конструкції: конспект лекцій для студентів денної та заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 192 - Будівництво та цивільна інженерія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Лугченко, О.І. (2021) Методичні рекомендації для самостійної роботи з навчальної дисципліни «Металеві конструкції.» (для студентів всіх форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія освітньої програми «Промислове та цивільне будівництво»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Лугченко, О.І. (2020) Методичні рекомендації до лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Металеві конструкції» (для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 192 - Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Лугченко, О.І. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять з навчальної дисципліни «Металеві конструкції» (для студентів 3 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 192 - Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Лугченко, О.І. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Реконструкція та зміцнення будівель» (для студентів 5(1) курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 192 - Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Лугченко, О.І. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять, виконання розрахунково-графічної та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Основи наукових досліджень» (для студентів 5 курсу заочної форм и навчання спе-ціальності 192 - Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Н

Набока, А.В. (2021) План видання методичної літератури на 2021. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ш

Шаповалов, О.М. (2020) Методичні рекомендації до виконання підсумкової розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Інженерні споруди» для 1-2 курсів рівня підготовки «магістр» для денної та заочної форм навчання по спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, спеціалізація «Промислове та громадське будівництво». [Teaching Resource] (Unpublished)

Шаповалов, О.М. (2020) Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Інженерні споруди» для 1-2 курсів рівня підготовки «магістр» для денної та заочної форм навчання по спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, спеціалізація «Промислове та громадське будівництво». [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Tue May 30 22:26:30 2023 EEST.