A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 306 Transport systems and logistic > Plan 2020"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Б | В | Г | Д | К | Л | О | П | С | Т
Number of items at this level: 38.

Б

Бурко, Д.Л. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни ПРОЕКТУВАННЯ МАРШРУТНИХ СИСТЕМ МІСТ для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 275 Транспортні технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Бурко, Д.Л. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни ТАКСОМОТРНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 275 Транспортні технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Бурко, Д.Л. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИКОНАННЯ РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ (КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ) З ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ ТЕОРІЇ ТРАНСПОРТНИХ ПРОЦЕСІВ І СИСТЕМ» (для студентів 2 курсу заочної форми спеціальності 275 «Транспортні технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Бурко, Д.Л. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи та проведення практичних занять із навчальної дисципліни «Проектування маршрутних систем міст» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 275 – Транспортні технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Бурко, Д.Л. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи та проведення практичних занять із навчальної дисципліни «Таксомоторні перевезення» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 275 – Транспортні технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

В

Вакуленко, К.Є. (2018) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТРАНСПОРТНІ СИСТЕМИ для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 275 Транспортні технології освітня програма «Організація перевезень і управління на транспорті». [Teaching Resource] (Unpublished)

Вакуленко, К.Є. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з курсу «УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ В ЛОГІСТИЦІ» (для студентів денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, галузі знань 07 – «Управління та адміністрування» за спеціальністю 073 – «Менеджмент», освітньої програми «Логістика»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Вакуленко, К.Є. (2018) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ І САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ В ЛОГІСТИЦІ» (для студентів денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, галузі знань 07 – «Управління та адміністрування» за спеціальністю 073 – «Менеджмент», освітньої програми «Логістика»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Вакуленко, К.Є. (2018) МЕТОДИЧНІ рекомендації ДО ВИКОНАННЯ РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ (КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ) «ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖУ В МІЖНАРОДНОМУ СПОЛУЧЕННІ» З ДИСЦИПЛІНИ «МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ» (для студентів 4 курсу денної форми навчання та 5 курсу заочної форми спеціальності 275 «Транспортні технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Вакуленко, К.Є. (2018) МЕТОДИЧНІ рекомендації до самостійної роботи та практичних занять з дисципліни «Інтелектуальні транспортні системи» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня магістр, за спеціальністю 275 Транспортні технології, освітня програма «Організація перевезень і управління на транспорті»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Вакуленко, К.Є. (2018) Методичні рекомендації з дидактичним забезпеченням до самостійної роботи з дисципліни „ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТРАНСПОРТНІ СИСТЕМИ” (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня магістр, за спеціальністю 275 Транспортні технології, освітня програма «Організація перевезень і управління на транспорті»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Вакуленко, К.Є. (2018) Методичні рекомендації з дидактичним забезпеченням до самостійної роботи з дисципліни „МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ” (для студентів 4 курсу денної та заочної форм навчанняспеціальності 275 «Транспортні технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Вакуленко, К.Є. (2018) Методичні рекомендації з дидактичним забезпеченням до самостійної роботи з дисципліни „УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ В ЛОГІСТИЦІ” (для студентів денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, галузі знань 07 – «Управління та адміністрування» за спеціальністю 073 – «Менеджмент», освітньоїпрограми «Логістика»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Г

Гюлєв, Н.У. (2019) МІСЬКІ ТА РЕГІОНАЛЬНІ ЛОГІСТИЧНІ СИСТЕМИ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» зі спеціальності 073 – Менеджмент). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гюлєв, Н.У. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних занять з навчальної дисципліни «МІСЬКІ ТА РЕГІОНАЛЬНІ ЛОГІСТИЧНІ СИСТЕМИ» (для студентів денної заочної форм навчання спеціальності 073 – Менеджмент. [Teaching Resource] (Unpublished)

Гюлєв, Н.У. (2019) ФІНАНСОВІ ПОТОКИ В ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМАХ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» зі спеціальності 073 – Менеджмент). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гюлєв , Н.У. (2018) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до розрахунково-графічної роботи (контрольної роботи) з дисципліни: «Міські та регіональні логістичні системи» (для студентів заочної форми навчання зі спеціальності 073 «Менеджмент»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Д

Давідіч, Ю.О. and Самчук, Г.О. and Давідіч, Н.В. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних занять і самостійної роботи з дисципліни «ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ» (для студентів 3 курсу денної і 3 курсу заочної форм навчання за спеціальністю 275 – «Транспортні технології»). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Куш, Є.І. (2018) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ “ФУНКЦІОНАЛЬНА ЛОГІСТИКА (ЧАСТИНА 1)” (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 073 «Менеджмент» освітньої програми «Логістика»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Куш, Є.І. (2018) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ “ФУНКЦІОНАЛЬНА ЛОГІСТИКА (ЧАСТИНА 2)” (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 073 «Менеджмент» освітньої програми «Логістика»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Куш, Є.І. and Ольхова, М.В. (2018) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ “ЛОГІСТИЧНА ІНФРАСТРУКТУРА” (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 073 «Менеджмент» освітньої програми «Логістика»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Куш, Є.І. and Ольхова, М.В. (2018) Методичні рекомендації до самостійної роботи та проведення практичних занять з дисципліни ЛОГІСТИЧНА ІНФРАСТРУКТУРА (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 073 «Менеджмент» освітньої програми «Логістика»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Л

Лобашов, О.О. and Луценко, Т.В. (2019) План видання навчально-методичної літератури кафедри транспортних систем і логістики на 2020 рік. [Teaching Resource] (Unpublished)

Лобашов, О.О. and Рославцев, Д.М. and Дюльфан, С.Б. and Бугайов, І.С. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання курсової роботи з навчальної дисципліни «ТРАНСПОРТНЕ ПЛАНУВАННЯ МІСТ» (для магістрів денної та заочної форм навчання спеціальності 275 – Транспортні технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

О

Ольхова, М.В. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЇ із навчальної дисципліни «Розумний транспорт і логістика для міст» (для студентів 1 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 275 – Транспортні технології освітньо-наукової програми «Розумний транспорт і логістика для міст»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ольхова, М.В. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи та проведення практичних занять із навчальної дисципліни «Розумний транспорт і логістика для міст» (для студентів 1 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 275 – Транспортні технології освітньо-наукової програми «Розумний транспорт і логістика для міст»). [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Понкратов, Д.П. (2019) ВИБІР РАЦІОНАЛЬНОЇ ПАСАЖИРОМІСТКОСТІ АВТОБУСІВ ДЛЯ РОБОТИ НА МІСЬКИХ МАРШРУТАХ МОНОГРАФІЯ. [Teaching Resource] (Unpublished)

Понкратов, Д.П. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ» для студентів денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр спеціальності 275 «Транспортні технології». [Teaching Resource] (Unpublished)

Понкратов, Д.П. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до самостійної роботи з навчальної дисципліни «ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ» для студентів денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр спеціальності 275 «Транспортні технології». [Teaching Resource] (Unpublished)

Понкротов, Д.П. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних робіт та самостійної роботи з навчальної дисципліни «ОСНОВИ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ» для студентів денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр спеціальностей 275 «Транспортні технології»; 073 «Менеджмент» професійної програми «Логістика». [Teaching Resource] (Unpublished)

Прасоленко, О.В. and Бугайов, І.С. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання розрахунково-графічної (контрольної) роботи з навчальної дисципліни «УПРАВЛІННЯ ДОРОЖНІМ РУХОМ» для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 275 «Транспортні технології», освітніх програм «Розумний транспорт і логістика для міст» «Організація перевезень» «Транспортні системи». [Teaching Resource] (Unpublished)

Прасоленко, О.В. and Луценко , Т.В. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни „ЕРГОНОМІКА” (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 275 «Транспортні технології". [Teaching Resource] (Unpublished)

Пруненко, Д.О. (2019) Методичні рекомендації До виконання практичних робіт і самостійної роботи з дисципліни ЛОГІСТИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ частина І для студентів 4 курсу денної та заочної форми навчання спеціальності 073 - Менеджмент. [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Соколова, Н.А. and Вакуленко, К.Є. and Левада, В.П. (2019) Методичні рекомендації до виконання практичних робіт з дисципліни „МИТНІ ОПЕРАЦІЇ” (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 275 «Транспортні технології», освітня програма «Транспортні технології (міський транспорт)»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Соколова, Н.А. and Левада, В.П. (2019) Методичні рекомендації з дидактичним забезпеченням до самостійної роботи з дисципліни „МИТНІ ОПЕРАЦІЇ” (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 275 «Транспортні технології», освітня програма «Транспортні технології (міський транспорт)»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Т

Ткаченко, І.О. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «ЛЮДИНА І ВПЛИВ НА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ, БЕЗПЕКА ТА СТАБІЛЬНІСТЬ» (для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 275 Транспортні технології, освітньо-наукової програми «Розумний транспорт та логістика для міст»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ткаченко, І.О. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних завдань та самостійної роботи з навчальної дисципліни «ЛЮДИНА І ВПЛИВ НА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ, БЕЗПЕКА ТА СТАБІЛЬНІСТЬ» (для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 275 Транспортні технології, освітньо-наукової програми «Розумний транспорт та логістика для міст»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ткаченко, І.О. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «ЛЮДИНА І ВПЛИВ НА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ, БЕЗПЕКА ТА СТАБІЛЬНІСТЬ» (для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 275 Транспортні технології, освітньо-наукової програми «Розумний транспорт та логістика для міст»). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon Apr 15 19:50:01 2024 EEST.