A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 501 Entrepreneurship and business administration > Plan 2020"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Б | В | Г | Д | К | П | Ч | Ю
Number of items at this level: 20.

Б

Бібік, Н.В. (2017) Бібік Н.В. Методичні рекомендації для проведення практичних занять, самостійної роботи та виконання розрахункового завдання з дисципліни «Соціальна відповідальність» (для студентів всіх форм навчання спеціальностіей 051 - Економіка та 071 - Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Бібік, Н.В. (2017) Методичні рекомендації для проведення практичних занять, самостійної роботи та виконання розрахункового завдання з дисципліни «Підприємництво та Start-up» (для студентів всіх форм навчання спеціальностей 073-Менеджмент,193- Геодезія та землеустрій, 241- Готельно-ресторанна справа, 242 - Туризм, 281- Публічне управління та адміністрування. [Teaching Resource] (Unpublished)

В

Волгіна, Н.О. (2019) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічного завдання з дисципліни «Основи біржової діяльності» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність). [Teaching Resource] (Unpublished)

Волгіна, Н.О. (2019) Методичні рекомендації до проведення практичних занять з дисципліни «Підприємництво у сфері послуг» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність). [Teaching Resource] (Submitted)

Волгіна, Н.О. (2019) План видання кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування на 2020 рік. [Teaching Resource] (Submitted)

Г

Гайденко, С.М. (2018) Конпект лекцій з навчальної дисципліни «Розміщення продуктивних сил» (для студентів денної і заочної форм навчання (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гриненко, В.В. (2019) Конпект лекцій з навчальної дисципліни «Основи безпеки бізнесу» (для студентів денної і заочної форм навчання (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гриненко, В.В. (2019) Методичні рекомендації для проведення практичних занять, самостійної роботи та виконання розрахункового завдання з дисципліни «Основи безпеки бізнесу» (для студентів денної і заочної форм навчанняспеціальності 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність). [Teaching Resource] (Unpublished)

Д

Димченко, О.В. (2019) ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ. ПІДРУЧНИК. [Teaching Resource] (Unpublished)

Димченко, О.В. and Рудаченко, О.О. and Мозговий, Є.В. (2020) Основи стимулюючого тарифного регулювання діяльності теплоенергетичних підприємств України: підприємницький аспект. Монографія. [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Коненко, В.В. (2019) Методичні рекомендації до виконання контрольної роботи з курсу «Методологія наукових досліджень» (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальностей 051– «Економіка», 071 – «Облік і оподаткування», 073 – «Менеджмент», 076 – «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»). [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Панова, О.Д. (2018) Методичні рекомендації до самостійного вивчення, проведення практичних занять та виконання розрахунково-графічного завдання з навчальної дисципліни «ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ БІЗНЕС-ПЛАНУВАННЯ» (для студентів денної і заочної форм навчання (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальностей 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 241- Готельно-ресторанна справа, 242- Туризм, 193- Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Прасол, В.М. (2019) Конспект лекцій з дисципліни «Планування і контроль на підприємстві» (для студентів всіх форм навчання спеціальностей 051- Економіка, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність). [Teaching Resource] (Unpublished)

Прасол, В.М. (2019) Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічного завдання та самостійного вивчення курсу з дисципліни «Організація виробництва» (для студентів всіх форм навчання спеціальності - 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність). [Teaching Resource] (Unpublished)

Прасол, В.М. (2019) Методичні рекомендації для проведення практичних занять з дисципліни «Організація виробництва» (для студентів всіх форм навчання спеціальності - 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність). [Teaching Resource] (Unpublished)

Прасол, В.М. (2019) Методичні рекомендації для самостійного вивчення з дисципліни «Планування і контроль на підприємстві» (для студентів всіх форм навчання спеціальностей 051- Економіка і 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність). [Teaching Resource] (Submitted)

Ч

Чечетова, Н.Ф. and Дріль, Н.В. (2019) Методичні рекомендації для самостійного вивчення навчальної дисципліни «Особисті фінанси» (для здобувачів вищої освіти заочної форми навчання, рівень вищої освіти - перший (бакалаврський), галузь знань - 07 Управління і адміністрування, спеціальність - 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітня програма - Економіка та організація бізнесу). [Teaching Resource] (Unpublished)

Чечетова, Н.Ф. and Дріль, Н.В. (2019) Методичні рекомендації до виконання контрольної роботи з навчальної дисципліни «Особисті фінанси» (для здобувачів вищої освіти заочної форми навчання, рівень вищої освіти - перший (бакалаврський), галузь знань - 07 Управління і адміністрування, спеціальність - 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність , освітня програма - Економіка та організація бізнесу). [Teaching Resource] (Submitted)

Чечетова, Н.Ф. and Дріль, Н.В. (2019) Методичні рекомендації до виконання практичних занять з навчальної дисципліни «Особисті фінанси» (для здобувачів вищої освіти заочної форми навчання, рівень вищої освіти - перший (бакалаврський), галузь знань - 07 Управління і адміністрування, спеціальність - 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність , освітня програма - Економіка та організація бізнесу). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ю

Юр'єва, С.Ю. (2019) Методичні рекомендації для проведення практичних занять, самостійної роботи та виконання контрольної роботи з дисципліни «Основи наукових досліджень» (для студентів всіх форм навчання за напрямом підготовки - 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність). [Teaching Resource] (Submitted)

This list was generated on Thu Dec 8 22:23:43 2022 EET.