A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 301 the Electric transport > Plan 2020"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Є | З | К | П | С | Ш | Я
Number of items at this level: 25.

Є

Єсаулов, С. М. and Бабічева, О. Ф. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до проведення практичних занять, розрахунково-графічних та контрольних робіт з навчальної дисципліни «СУЧАСНІ АВТОМАТИЗОВАНІ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНІ СИСТЕМИ» для студентів 2 курсу всіх форм навчання освітнього рівня «магістр» спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Єсаулов, С. М. and Бабічева, О. Ф. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до самостійної роботи з навчальної дисципліни «СУЧАСНІ АВТОМАТИЗОВАНІ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНІ СИСТЕМИ» для студентів 2 курсу всіх форм навчання освітнього рівня «магістр» спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Єсаулов, С. М. and Бабічева, О. Ф. (2019) СУЧАСНІ АВТОМАТИЗОВАНІ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНІ СИСТЕМИ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ для студентів 2 курсу всіх форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, спеціалізації – Електромеханічні системи автоматизації та електропривод. [Teaching Resource] (Unpublished)

З

Закурдай, С.О. and Костенко, І.О. (2019) Конспект лекцій з навчальної дисципліни «Проектування та розробка електрообладнання транспортних засобів» для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньою програмою «Електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

Закурдай, С.О. and Костенко, І.О. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Основи електричної тяги» для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньою програмою «Електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

Закурдай, С.О. and Костенко, І.О. (2019) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Електрообладнання електромобіля» для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньо-професійною програмою «Електричні системи і комплекси транспортних засобів». [Teaching Resource] (Unpublished)

Зубенко;, Д. Ю. (2019) ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ ДІАГНОСТИКИ ТЕПЛОВОГО СТАНУ ЕЛЕКТРОДВИГУНА: Монографія. Other. ХНУМГ. (Unpublished)

К

Коваленко, А.В. (2019) Конспект лекцій з дисциплін «Ремонт технічних засобів електричного транспорту», «Ремонт транспортних засобів» для студентів 3-5 курсів усіх форм навчання спеціальності 141 - Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, професійне спрямування «Електричний транспорт»), для магістрантів 1 курсу усіх форм навчання спеціальності 141 - Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньо-професійна програма «Електричні системи і комплекси транспортних засобів». [Teaching Resource] (Unpublished)

Коваленко, А.В. (2019) Методичні рекомендації до виконання практичних робіт із навчальної дисципліни «Діагностування рухомого складу електричного транспорту» для магістрантів 1 курсу усіх форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Коваленко, А.В. (2019) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи із навчальних дисциплін «Ремонт технічних засобів електричного транспорту». «Ремонт транспортних засобів» для студентів 4–5 курсів та магістрантів 1 курсу усіх форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Коваленко, А.В. (2019) Методичні рекомендації до виконання самостійної роботи із навчальної дисципліни «Діагностування рухомого складу електричного транспорту» для магістрантів 1 курсу усіх форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Кульбашна, Н. І. (2019) Методичні рекомендації до проведення розрахунково-графічного завдання з дисципліни «Безпека руху та гальмівні системи» для студентів денної та заочної форм навчання 141 – Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка, освітньої програми «Електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

Кульбашна, Н. І. (2019) Методичні рекомендації до проведення розрахунково-графічного завдання з дисципліни «Організація експлуатації міського електротранспорту» для студентів денної та заочної форм навчання 141 – Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка, освітньої програми «Електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Павленко, Т.П. and Лукашова, Н.П. (2019) Електропостачання транспорту: Навчальний посібник для студентів усіх форм навчання за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Смирний, М.Ф. (2019) План видання науково-методичної літератури кафедри Електричного транспорту. [Teaching Resource] (Unpublished)

Сорока, К.О. and Козлова, О.С. (2018) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «Інформаційні технології на транспорті» (для магістрів 1-2 курсів усіх форм навчання спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітніх програм «Електричний транспорт» та «Електричні системи та комплекси транспортних засобів»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Сорока, К.О. and Козлова, О.С. (2018) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «Інформаційні технології при експлуатації інженерних мереж» (для магістрів 1-2 курсів усіх форм навчання спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітньої програми «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Сорока, К.О. and Козлова, О.С. (2018) Методичні рекомендації до практичних робіт та самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Інформаційні технології на транспорті» (для магістрів 1-2 курсів усіх форм навчання спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітніх програм «Електричний транспорт» та «Електричні системи та комплекси транспортних засобів»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Сорока, К.О. and Козлова, О.С. (2018) Методичні рекомендації до практичних робіт та самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Інформаційні технології при експлуатації інженерних мереж» (для магістрів 1-2 курсів усіх форм навчання спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітньої програми «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ш

Шавкун, В.М. and Козлова, О.С. (2019) Технічна експлуатація електричного транспорту. конспект лекцій (для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шпіка, М.І. and Закурдай, С.О. and Герасименко, В.А. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Системи керування електпроприводами» для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньою програмою «Електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

Шпіка, М.І. and Закурдай, С.О. and Герасименко, В.А. (2019) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «Системи керування електпроприводами» для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньою програмою «Електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

Я

Ягуп, К. В. (2019) Методи та розрахунки електромеханічних систем : конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ягуп, К. В. (2019) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних занять і виконання розрахунково-графічних робіт із дисципліни «Методи та розрахунки електромеханічних систем» для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ягуп;, К. В. (2019) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних занять і виконання розрахунково-графічних робіт із дисципліни «Основи теорії електромагнітної сумісності» для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Tue Jan 28 03:24:52 2020 EET.