A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 110 Land Administration and GIS > Plan 2020"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: В | Е | К | М | Р | Ш
Number of items at this level: 20.

В

Воронков, О.О. and Метешкін, К.О. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «МАТЕМАТИЧНА ОБРОБКА ГЕОДЕЗИЧНИХ ВИМІРІВ» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Воронков, О.О. and Метешкін, К.О. (2019) Методичні рекомендації до виконання до виконання практичних занять, самостійної та розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «МАТЕМАТИЧНА ОБРОБКА ГЕОДЕЗИЧНИХ ВИМІРІВ» (для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», денної та заочної форм навчання). [Teaching Resource] (Unpublished)

Е

Евдокимов, А.А. (2019) «ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ» КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів 4 курсу заочної та дистанційної форм навчання галузі знань 19 – Будівництво та архітектура спеціальності 192 - Будівництво та цивільна інженерія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Евдокимов, А.А. (2019) «ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ» КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів 3-5 курсів денної, заочної та дистанційної форм навчання спеціальностей 192 «Будівництво та цивільна інженерія» , 193 «Геодезія та землеустрій». [Teaching Resource] (Unpublished)

Евдокимов, А.А. (2019) МЕТОДІЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання лабораторних робіт, самостійної та розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ» (для студентів 3 курсу заочної форм навчання зі спеціальності 192 – «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізації (освітньої програми) «Теплогазопостачання і вентиляція»). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Касьянов, В.В. (2019) Методичні рекомендації до виконання практичних занять, самостійної та розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «ОСНОВИ ЗЕМЕЛЬНО-КАДАСТРОВИХ РОБІТ» спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій». [Teaching Resource] (Unpublished)

Касьянов, В.В. and Нестеренко , С.Г. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «СУПУТНИКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ГЕОМОНІТОРИНГУ» галузь знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» (для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», денної та заочної форм навчання за освітнім рівнем «магістр»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Касьянов, В.В. and Нестеренко , С.Г. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕРИТОРІЙ (для студентів 3 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Касьянов, В.В. and Нестеренко , С.Г. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних занять, самостійної та розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕРИТОРІЙ» спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій». [Teaching Resource] (Unpublished)

Касьянов, В.В. and Нестеренко , С.Г. (2019) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт, самостійної та розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «ГЕОДЕЗІЯ» (для студентів 1 і 2 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Касьянов, В.В. and Нестеренко , С.Г. (2019) Методичні рекомендації до виконання практичних занять, самостійної та розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «СУПУТНИКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ГЕОМОНІТОРИНГУ» галузь знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» (для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», денної та заочної форм навчання за освітнім рівнем «магістр»). [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Мамонов, К.А. and Радзінська, Ю.Б. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «ОРГАНІЗАЦІЯ ТА УПРАВЛІННЯ ГЕОДЕЗИЧНИМ ВИРОБНИЦТВОМ» (для студентів 4 курсу денної та 5 курсу заочної форм навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мамонов, К.А. and Радзінська, Ю.Б. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «ОРГАНІЗАЦІЯ СУЧАСНОГО ГЕОДЕЗИЧНОГО ВИРОБНИЦТВА» (для студентів 5 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мамонов, К.А. and Радзінська, Ю.Б. (2019) МЕТОДИЧНІ рекомендації до проведення практичних занять та виконання самостійної роботи з дисципліни «ОРГАНІЗАЦІЯ СУЧАСНОГО ГЕОДЕЗИЧНОГО ВИРОБНИЦТВА» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Р

Радзінська, Ю.Б. (2019) МЕТОДИЧНІ рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «МАТЕМАТИЧНІ МЕТОДИ І МОДЕЛІ У ЗЕМЛЕУСТРОЇ» (для студентів 1 курсу денної та заочної форми навчання спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Радзінська, Ю.Б. (2019) МЕТОДИЧНІ рекомендації до виконання розрахунково-графічного завдання з дисципліни «ОРГАНІЗАЦІЯ ТА УПРАВЛІННЯ ГЕОДЕЗИЧНИМ ВИРОБНИЦТВОМ» для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ш

Штендок, (2018) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до проведення практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «СУЧАСНІ МЕТОДИ І ЗАСОБИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНОГО ПРОЕКТУВАННЯ» (для студентів зі спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Штерндок, Е.С. (2016) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для виконання практичних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Управління земельними ресурсами» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «землеустрій та кадастр»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Штерндок , Е.С. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «СУЧАСНІ МЕТОДИ І ЗАСОБИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНОГО ПРОЕКТУВАННЯ» (для студентів зі спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Штерндок , Е.С. (2019) МЕТОДІЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання лабораторних робіт, самостійної та розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ» (для студентів зі спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon Oct 14 03:27:44 2019 EEST.