A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 110 Land Administration and GIS > Plan 2020"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: А | В | Е | К | М | Н | П | Р | Ш
Number of items at this level: 35.

А

Анопрієнко, ТВ (2020) Анопрієнко Т. В. Пілічева М. О. КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «Картографія і топографія» (для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 101 – Екологія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Афанасьев, А.В. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи та практичних занять з навчальної дисципліни «РАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНА ЗЕМЕЛЬ» (для студентів бакалаврів спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Афанасьев, А.В. (2019) О. В. Афанасьєв РАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНА ЗЕМЕЛЬ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів денної форми навчання освітнього рівня «бакалавр за спеціальністю 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

В

Воронков, АА (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи і виконання розрахунково-графічних робіт з навчальної дисципліни «МАТЕМАТИЧНА ОБРОБКА ГЕОДЕЗИЧНИХ ВИМІРІВ» (для бакалаврів спеціальності 193 − Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Воронков, О.О. and Метешкін, К.О. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «МАТЕМАТИЧНА ОБРОБКА ГЕОДЕЗИЧНИХ ВИМІРІВ» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Воронков, О.О. and Метешкін, К.О. (2019) Методичні рекомендації до виконання до виконання практичних занять, самостійної та розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «МАТЕМАТИЧНА ОБРОБКА ГЕОДЕЗИЧНИХ ВИМІРІВ» (для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», денної та заочної форм навчання). [Teaching Resource] (Unpublished)

Е

Евдокимов, А.А. (2019) «ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ» КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів 4 курсу заочної та дистанційної форм навчання галузі знань 19 – Будівництво та архітектура спеціальності 192 - Будівництво та цивільна інженерія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Евдокимов, А.А. (2019) «ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ» КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів 3-5 курсів денної, заочної та дистанційної форм навчання спеціальностей 192 «Будівництво та цивільна інженерія» , 193 «Геодезія та землеустрій». [Teaching Resource] (Unpublished)

Евдокимов, А.А. (2019) МЕТОДІЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання лабораторних робіт, самостійної та розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ» (для студентів 3 курсу заочної форм навчання зі спеціальності 192 – «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізації (освітньої програми) «Теплогазопостачання і вентиляція»). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Касьянов, В.В. and Нестеренко , С.Г. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «СУПУТНИКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ГЕОМОНІТОРИНГУ» галузь знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» (для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», денної та заочної форм навчання за освітнім рівнем «магістр»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Касьянов, В.В. and Нестеренко , С.Г. (2019) Методичні рекомендації до виконання практичних занять, самостійної та розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «СУПУТНИКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ГЕОМОНІТОРИНГУ» галузь знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» (для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», денної та заочної форм навчання за освітнім рівнем «магістр»). [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Мамонов, К.А. and Радзінська, Ю.Б. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «ОРГАНІЗАЦІЯ ТА УПРАВЛІННЯ ГЕОДЕЗИЧНИМ ВИРОБНИЦТВОМ» (для студентів 4 курсу денної та 5 курсу заочної форм навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мамонов, К.А. and Радзінська, Ю.Б. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «ОРГАНІЗАЦІЯ СУЧАСНОГО ГЕОДЕЗИЧНОГО ВИРОБНИЦТВА» (для студентів 5 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мамонов, К.А. and Радзінська, Ю.Б. (2019) МЕТОДИЧНІ рекомендації до проведення практичних занять та виконання самостійної роботи з дисципліни «ОРГАНІЗАЦІЯ СУЧАСНОГО ГЕОДЕЗИЧНОГО ВИРОБНИЦТВА» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мамонов, КА and Нестеренко, СГ and Радзінська, ЮБ (2020) К. А. Мамонов, С. Г. Нестеренко, Ю. Б. Радзінська ОСНОВИ ЗЕМЕЛЬНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ: ТЕХНІЧНІ АСПЕКТИ НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК для студентів спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій. [Teaching Resource] (Unpublished)

Маслій, ЛА and Пілічева, МО and Анопрієнко, ТВ (2020) Маслій Л. О. Анопрієнко Т. В. Пілічева М. О. КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «Геодезія» (для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 205 – Лісове господарство, 206 – Садово-паркове господарство). [Teaching Resource] (Unpublished)

Н

Нестеренко, С.Г. and Афанасьев, А.В. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання курсового проектування та самостійної роботи «Побудова макету компоновки тематичної карти адміністративного району України» «КАРТОГРАФІЯ» (для студентів бакалаврів спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Поморцева, О.Є. (2019) О. Є. Поморцева Основи геоінформаційних систем і бази даних НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК (для бакалаврів денної та заочної форм навчання спеціальності 193 Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Поморцева, О.Є. (2019) План видання каф "ЗА та ГІС" на 2020 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, М.О. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «ФОТОГРАММЕТРІЯ» (для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, М.О. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для самостійної роботи з навчальної дисципліни «ІНЖЕНЕРНА ГЕОДЕЗІЯ» (для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, МО (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «ФОТОГРАММЕТРІЯ» (для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, МО (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для виконання практичних занять з навчальної дисципліни «ОСНОВИ ЗЕМЕЛЬНО-КАДАСТРОВИХ РОБІТ» (для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, МО (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для виконання індивідуального завдання та самостійної роботи з навчальної дисципліни «ОСНОВИ ЗЕМЕЛЬНО-КАДАСТРОВИХ РОБІТ» (для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, МО (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для виконання індивідуального завдання та самостійної роботи з навчальної дисципліни «ФОТОГРАММЕТРІЯ» (для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пілічева, МО (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для самостійної роботи з навчальної дисципліни «ІНЖЕНЕРНА ГЕОДЕЗІЯ» (для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Р

Радзінська, Ю.Б. (2019) МЕТОДИЧНІ рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «МАТЕМАТИЧНІ МЕТОДИ І МОДЕЛІ У ЗЕМЛЕУСТРОЇ» (для студентів 1 курсу денної та заочної форми навчання спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Радзінська, Ю.Б. (2019) МЕТОДИЧНІ рекомендації до виконання розрахунково-графічного завдання з дисципліни «ОРГАНІЗАЦІЯ ТА УПРАВЛІННЯ ГЕОДЕЗИЧНИМ ВИРОБНИЦТВОМ» для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій. [Teaching Resource] (Unpublished)

Радзінська, ЮБ (2019) МЕТОДИЧНІ Рекомендації ДЛЯ ВИКОНАННЯ РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ з дисципліни: «МОНІТОРИНГ ТА ОХОРОНА ЗЕМЕЛЬ» (для студентів 1 курсу денної та заочної форми навчання спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Радзінська, ЮБ (2019) Ю. Б. Радзінська КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни МОНІТОРИНГ ТА ОХОРОНА ЗЕМЕЛЬ (для студентів 1 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ш

Шипулін, ВД (2019) В. Д. ШИПУЛІН ІНТЕГРОВАНА ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА НЕРУХОМОСТІ. КОНЦЕПЦІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ МОНОГРАФІЯ. [Teaching Resource] (Unpublished)

Штендок, (2018) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до проведення практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «СУЧАСНІ МЕТОДИ І ЗАСОБИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНОГО ПРОЕКТУВАННЯ» (для студентів зі спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Штерндок, Е.С. (2016) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для виконання практичних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Управління земельними ресурсами» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «землеустрій та кадастр»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Штерндок , Е.С. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «СУЧАСНІ МЕТОДИ І ЗАСОБИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНОГО ПРОЕКТУВАННЯ» (для студентів зі спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Штерндок , Е.С. (2019) МЕТОДІЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання лабораторних робіт, самостійної та розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ» (для студентів зі спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Sun Mar 3 07:59:13 2024 EET.