A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 106 Architecture of Buildings and Structures > Plan 2020"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Б | В | Д | К | О | П | С | Ш
Number of items at this level: 33.

Б

Божинський, Б. І. and Шушлякова, О. С. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Реставрація архітектурних об’єктів» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Божинський, Б. І. and Шушлякова, О. С. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Реставрація та реновація будівель» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

В

Велігоцька, Ю. С. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Сучасний інтер’єр громадських і житлових споруд» (для студентів спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Велігоцька, Ю. С. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Сучасні тенденції в організації інтер'єрів багатофункціональних комплексів ». [Teaching Resource] (Unpublished)

Велігоцька, Ю. С. (2020) Методичні рекомендації до самостійної роботи з практики «Стажування» (для студентів спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Вітченко, Д. М. (2020) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «ОСОБЛИВОСТІ РЕГІОНАЛЬНОЇ АРХІТЕКТУРИ» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Вітченко, Д. М. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Архітектура Слобожанщини» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Д

Дудка, О. М. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Архітектура багатофункціональних комплексів» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Дудка, О. М. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Формоутворення поліфункціональних будівель» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Криворучко, Н. І. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять і самостійної роботи з дисципліни «Комплексне архітектурне проектування» (для студентів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Криворучко, Н. І. (2020) Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Переддипломна практика» (для студентів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Криворучко, Н. І. and Дудка, О. М. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Курсовий проект «Комплексний проект будівлі громадського призначення» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Криворучко, Н. І. and Дудка, О. М. and Попова, О. А. and Шушлякова, О. С. (2020) Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Магістерська робота» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Криворучко, Н.І. (2019) Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Комплексне архітектурне проектування» (для студентів 1-2 курсів освітнього рівня «Магістр» (науковці) за освітньою програмою «Архітектура будівель та споруд» та спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

Криворучко, Н.І. (2019) Методичні рекомендації до самостийної роботи з дисципліни «Комплексне архітектурне проектування» (для студентів 1-2 курсів освітнього рівня «Магістр» (науковець) за освітньою програмою «Архітектура будівель і споруд» та спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

Крижановська, Н.Я. and Смірнова, О.В. (2019) Конспект лекцій з дисципліни «Світлокольоровий дизайн» (для студентів 1-го курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування», освітня програма підготовки магістрів «Дизайн архітектурного середовища»). ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

Крижановська, Н.Я. and Смірнова, О.В. (2019) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи студентів з дисципліни «Світлокольоровий дизайн» (для студентів 1-го курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування», освітня програма підготовки магістрів «Дизайн архітектурного середовища»). ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

О

Осиченко, Г. О. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Критика сучасних теорій архітектури» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Попова, О. А. (2020) Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Сучасні проблеми архітектури та містобудування» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Попова, О. А. and Сільвестрова, Н. П. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Реконструкція історичного середовища» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Попова, О. А. and Сільвестрова, Н.П. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Новації та традиції у забудові історичних міст» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Попова, О.А. (2019) План видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри АБіС ДАС на 2020 р. ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

С

Смірнова, О. В (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Архітектура житлових будівель» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Смірнова, О. В. (2020) Актуальні проблеми архітектури будівель і споруд : конспект лекцій для студентів спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Смірнова, О. В. (2020) Конспект лекцій з дисципліни «Архітектура житлових будівель» для студентів спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Смірнова, О. В. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Актуальні проблеми архітектури будівель і споруд» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Смірнова, О. В. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Основи формування житла та житлового середовища» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Смірнова, О. В. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Сучасні архітектурні теорії та доктрини» для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Смірнова, О.В. (2019) Конспект лекцій з дисципліни «Актуальні проблеми архітектури будівель і споруд» (для студентів освітнього рівня «магістр» спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

Смірнова, О.В. (2019) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Актуальні проблеми архітектури будівель і споруд» (для студентів спеціальності 191 – Архітектура та містобудування, освітня програма підготовки магістрів «Архітектура будівель і споруд»). ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

Ш

Шкляр, С. П. (2020) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Екологічні аспекти архітектурно-містобудівної діяльності» (для студентів спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шкляр, С.П. (2019) ЕРГОНОМІЧНІ ЗАСАДИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ. Монографія. ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

Шкляр, С.П. (2019) Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Історія архітектури і містобудування від Відродження до модерна» (для студентів 2 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

This list was generated on Mon Dec 11 20:32:49 2023 EET.