A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 106 Architecture and buildings > Plan 2020"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: К | П | С | Ш
Number of items at this level: 9.

К

Криворучко, Н.І. (2019) Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Комплексне архітектурне проектування» (для студентів 1-2 курсів освітнього рівня «Магістр» (науковці) за освітньою програмою «Архітектура будівель та споруд» та спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

Криворучко, Н.І. (2019) Методичні рекомендації до самостийної роботи з дисципліни «Комплексне архітектурне проектування» (для студентів 1-2 курсів освітнього рівня «Магістр» (науковець) за освітньою програмою «Архітектура будівель і споруд» та спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

Крижановська, Н.Я. and Смірнова, О.В. (2019) Конспект лекцій з дисципліни «Світлокольоровий дизайн» (для студентів 1-го курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування», освітня програма підготовки магістрів «Дизайн архітектурного середовища»). ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

Крижановська, Н.Я. and Смірнова, О.В. (2019) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи студентів з дисципліни «Світлокольоровий дизайн» (для студентів 1-го курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування», освітня програма підготовки магістрів «Дизайн архітектурного середовища»). ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

П

Попова, О.А. (2019) План видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри АБіС ДАС на 2020 р. ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

С

Смірнова, О.В. (2019) Конспект лекцій з дисципліни «Актуальні проблеми архітектури будівель і споруд» (для студентів освітнього рівня «магістр» спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

Смірнова, О.В. (2019) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Актуальні проблеми архітектури будівель і споруд» (для студентів спеціальності 191 – Архітектура та містобудування, освітня програма підготовки магістрів «Архітектура будівель і споруд»). ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

Ш

Шкляр, С.П. (2019) ЕРГОНОМІЧНІ ЗАСАДИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ. Монографія. ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

Шкляр, С.П. (2019) Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Історія архітектури і містобудування від Відродження до модерна» (для студентів 2 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування). ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

This list was generated on Mon Jan 27 03:29:11 2020 EET.