A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 105 Municipal building > Plan 2020"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Г | Ж | М | Ч
Number of items at this level: 18.

Г

Гордиенко, С.Н. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання курсового проекту «Проектування міських вулиць і доріг», практичних занять та самостійної роботи з дисципліни МІСЬКІ ВУЛИЦІ ТА ДОРОГИ (для студентів денної, заочної, прискореної форм навчанняспеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія фахового спрямування «Міське будівництво та господарство»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гордиенко, С.Н. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання розрахунково-графічної роботи «Організація пасажирського транспорту в місті», практичних занять та самостійної роботи (для студентів денної, заочної, прискореної форм навчанняспеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія фахового спрямування «Міське будівництво та господарство») з дисципліни МІСЬКИЙ ТРАНСПОРТ. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ж

Жидкова, Т.В. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «Реконструкція житлових територій» (для студентів денної, заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Submitted)

Жидкова, Т.В. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «Реконструкція міста» (для студентів денної, заочної форм навчання і слухачів другої вищої освіти спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Жидкова, Т.В. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до курсового проекту «Реконструкція житлових територій» (для студентів денної, заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Submitted)

Жидкова, Т.В. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до практичних занять з навчальної дисципліни «Реконструкція житлових територій» (для студентів денної, заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Жидкова, Т.В. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до самостійної роботи з навчальної дисципліни «Реконструкція житлових територій»(для студентів денної, заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Жидкова, Т.В. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до практичних занять навчальної дисципліни «Реконструкція житлових і громадських будинків» (для студентів денної, заочної форм навчання і слухачів другої вищої освіти спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Жидкова, Т.В. (2019) МЕТОДИЧНІ рекомендації до курсового проекту «Реконструкція міста» (для студентів денної, заочної форм навчання і слухачів другої вищої освіти спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Жидкова, Т.В. (2019) МЕТОДИЧНІ рекомендації до курсового проекту «Реконструкція будинків» (для студентів денної, заочної форм навчання і слухачів другої вищої освіти спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Жидкова, Т.В. (2019) МЕТОДИЧНІ рекомендації до практичних занять з навчальної дисципліни «Реконструкція міста» (для студентів денної, заочної форм навчання і слухачів другої вищої освіти спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Жидкова, Т.В. (2019) МЕТОДИЧНІ рекомендації до самостійної роботи з навчальної дисципліни «Реконструкція міста» (для студентів денної, заочної форм навчання і слухачів другої вищої освіти спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Жидкова, Т.В. (2019) МЕТОДИЧНІ рекомендації до самостійної роботи з навчальної дисципліни «Реконструкція житлових і громадських будинків» (для студентів денної, заочної форм навчання і слухачів другої вищої освіти спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Мороз, Н.В. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання контрольної роботи з дисципліни «Архітектура будівель і споруд» (для студентів заочної форми навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ч

Черноносова, Т.О. (2019) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «ІНЖЕНЕРНИЙ БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЙ ВЕЛИКИХ МІСТ» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання, класифікаційного рівня – Магістр, спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія за фаховим спрямуванням «Міське будівництво та господарство»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Черноносова, Т.О. (2019) ЛАНДШАФТНА АРХІТЕКТУРА КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів денної форми навчання, спеціальності 205 – Лісове і садово-паркове господарство). [Teaching Resource] (Submitted)

Черноносова, Т.О. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «ЛАНДШАФТНА АРХІТЕКТУРА" (для студентів денної форми навчання спеціальності 205 – Лісове і садово-паркове господарство). [Teaching Resource] (Unpublished)

Черноносова, Т.О. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання розрахунково-графічної та самостійної роботи з дисципліни ПЛАНУВАННЯ ТА БЛАГОУСТРІЙ МІСТ (для студентів денної, заочної, прискореної форм навчанняспеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія фахового спрямування «Міське будівництво та господарство»). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Tue Oct 15 03:29:40 2019 EEST.