A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 102 Mechanics of soils, foundations and engineering geology > Plan 2020"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Б | Г | К
Number of items at this level: 11.

Б

Бронжаев, М.Ф. (2019) Конспект лекций по дисциплине «Спецфундаменты» (для студентов всех форм обучения по специальности – 192 «Строительство и гражданская инженерия»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Бронжаев, М.Ф. (2019) ПРОЕКТИРОВАНИЕ ИСКУСТВЕННЫХ ОСНОВАНИЙ И РАСЧЕТ ФУНДАМЕНТОВ С ИСПОЛЬЗОВАНИЕМ ПРОГРАММНОГО КОМПЛЕКСА «МОНОМАХ-САПР» / Учебное пособие. [Teaching Resource] (Unpublished)

Бронжаєв, М.Ф. (2019) Методичні рекомендації до виконання РГЗ по дисципліні «Проектування штучних основ». Розрахунок фундаменту на природній основі. Програмний комплекс «МОНОМАХ-САПР» (для студентів галузі знань – 19 Будівництво та архітектура/ за спеціальністю –192 Будівництво та цивільна інженерія/ освітньої програмою (освітньо-науковою) – Промислове та цивільне будівництво. [Teaching Resource] (Unpublished)

Бронжаєв, М.Ф. (2019) Методичні рекомендації до виконання практичних і самостійних робіт по дисципліні «Проектування штучних основ». Створення моделі ґрунту. Програмний комплекс «МОНОМАХ-САПР» (для студентів галузі знань – 19 Будівництво та архітектура/ за спеціальністю –192 Будівництво та цивільна інженерія/ освітньої програмою (освітньо-науковою) – Промислове та цивільне будівництво. [Teaching Resource] (Unpublished)

Г

Гаврилюк, О.В. (2019) ІНЖЕНЕРНА ГЕОЛОГІЯ ТА МЕХАНІКА ГРУНТІВ ТА ІНЖЕНЕРНА ГЕОЛОГІЯ І ГІДРОГЕОЛОГІЯ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ частина І (для студентів усіх форм навчання спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія та спеціальності 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гаврилюк, О.В. (2019) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання практичних робіт з навчальних дисциплін «ГЕОЛОГІЯ ТА ГЕОМОРФОЛОГІЯ» та «ГЕОЛОГІЯ З ОСНОВАМИ ГЕОМОРФОЛОГІЇ» (для студентів усіх форм навчання спеціальності 193 Геодезія та землеустрій, спеціальності 183 Технологія захисту навколишнього середовища та спеціальності 101 Екологія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гаврилюк, О.В. (2019) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання самостійної роботи з навчальних дисциплін «ІНЖЕНЕРНА ГЕОЛОГІЯ ТА МЕХАНІКА ГРУНТІВ» та «ІНЖЕНЕРНА ГЕОЛОГІЯ І ГІДРОГЕОЛОГІЯ» (для студентів усіх форм навчання спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія та спеціальності 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гаврилюк, О.В. (2019) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання самостійної роботи з навчальних дисциплін «ГЕОЛОГІЯ ТА ГЕОМОРФОЛОГІЯ» та «ГЕОЛОГІЯ З ОСНОВАМИ ГЕОМОРФОЛОГІЇ» (для студентів усіх форм навчання спеціальності 193 Геодезія та землеустрій, спеціальності 183 Технологія захисту навколишнього середовища та спеціальності 101 Екологія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гаврилюк, О.В. (2019) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання самостійної роботи з навчальної дисциплін «ОСНОВИ ГЕОЛОГІЇ» (для студентів усіх форм навчання спеціальності 185 Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Кічаєва, О.В. (2019) «НАДІЙНІСТЬ ОСНОВ ТА ФУНДАМЕНТІВ» КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів денної форми навчання спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кічаєва, О.В. (2019) НАДІЙНІСТЬ ОСНОВ ТА ФУНДАМЕНТІВ МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних та самостійних робіт (для студентів денної форми навчання спеціальності 192 – будівництво та цивільна інженерія освітня програма – будівництво, освітній рівень – магістр-науковець). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon Oct 14 03:20:36 2019 EEST.