A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 701 Psychology, pedagogy and language training > Plan 2019"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Number of items at this level: 11.

Teaching Resource

Долгопол, О.О (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для виконання контрольних робіт з навчальної дисципліни «Мовна підготовка» («Українська мова як іноземна») (для іноземних студентів усіх напрямків підготовки бакалавра). [Teaching Resource] (Unpublished)

Долгопол, О.О (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для самостійної роботи з навчальної дисципліни «Мовна підготовка» («Українська мова як іноземна») (для іноземних студентів усіх напрямків підготовки бакалавра). [Teaching Resource] (Unpublished)

Золотарьова, І.М. (2019) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ «ПСИХОЛОГІЯ» для студентів 2 курсу заочної форми навчання спеціальності 122 – Комп’ютерні науки галузі знань 12 – Інформаційні технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Михайлова, Т. В. (2019) Методичні рекомендації з мовної підготовки для виконання контрольних робіт (для іноземних студентів, що навчаються за програмою підготовки фахівця англійською мовою – українська мова як іноземна). [Teaching Resource] (Submitted)

Приходько, А.М. (2019) Методичні рекомендації для самостійної роботи з мовної підготовки (для іноземних студентів, що закінчили підготовчий факультет – українська мова як іноземна). [Teaching Resource] (Unpublished)

Резван, О.О. and Моргунова, Н.С. and Жигло, О.О. (2019) Мова для всіх. Навчальний посібник з української мови для іноземних студентів підготовчого факультету. [Teaching Resource] (Unpublished)

Резван, О.О. and Моргунова, Н.С. and Кір'янова, О.В. (2019) Практикум із психології : навчальний посібник. [Teaching Resource] (Unpublished)

Семененко, І.Є. (2019) Методичні вказівки для самостійної роботи з мовної підготовки (для іноземних студентів, що навчаються за програмою підготовки фахівця англійською мовою – російська як іноземна). [Teaching Resource] (Unpublished)

Семененко, І.Є. (2019) Методичні вказівки для виконання контрольних робіт з дисципліни "Мовна підготовка" (для іноземних студентів, що навчаються за програмою підготовки фахівця англійською мовою). [Teaching Resource] (Unpublished)

Семененко, І.Є. (2019) Методичні рекомендації для самостійної роботи з мовної підготовки (для іноземних студентів, що навчаються за програмою підготовки фахівця англійською мовою – російська як іноземна). [Teaching Resource] (Unpublished)

Семененко, І.Є. (2019) Методичні рекомендації з мовної підготовки для виконання контрольних робіт (для іноземних студентів, що навчаються за програмою підготовки фахівця англійською мовою - російська як іноземна). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Thu May 23 05:45:49 2024 EEST.