A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 205 Oil and gas engineering and technology > Plan 2019"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Г | К | М | Н | О | С | Т
Number of items at this level: 18.

Г

Гранкіна, В.В. (2018) Методичні рекомендації до практичних занять, РГР та самостійної роботи з дисципліни “Основи автоматизації, метрології та стандартизації в нафтогазовому комплексі” (для студентів 3-го курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гранкіна, В.В. and Ткаченко, Р.Б. (2019) Методичні рекомендації до виконання дипломної роботи на ступінь бакалавра для студентів 4 курсу денної і заочної форм навчання освітньо кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія освітньої програми – Теплогазопостачання і вентиляція. [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Капцов, І.І. (2019) Методичні рекомендації до виконання дипломної роботи на ступінь бакалавра для студентів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

Капцов, І.І. (2019) Методичні рекомендації з організації самостійної роботи та проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Збір і підготовка нафтогазопромислової продукції» (для студентів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Капцов, І.І. (2019) Методичні рекомендації з організації самостійної роботи та проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Спорудження трубопроводів» (для студентів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Капцов, І.І. and Котух, В.Г. and Капцова, Н.І. and Палеева, Е.Н. (2019) МОНОГРАФІЯ. ТЕХНІЧНА МЕХАНІКА. ЧАСТИНА 2 МЕХАНІКА ТВЕРДОГО ТІЛА. [Teaching Resource] (Submitted)

Капцова, Н.І and Бобловський, О.В. (2019) Теплогазопостачання та вентиляція : конспект лекцій для студентів 4 курсу денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Капцова, Н.І. (2018) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи із навчальної дисципліни «Підготовка природного газу для міських систем газопостачання» (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, освітньої програми Теплогазопостачання і вентиляція). [Teaching Resource] (Unpublished)

Капцова, Н.І. and Бобловський, О.В. and Слатова, О.М. (2019) Методичні рекомендації з організації самостійної роботи, проведенню практичних занять і виконанню розрахунково-графічного завдання з навчальної дисципліни «Теплогазопостачання та вентиляція» (для студентів 4 курсу денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, освітньо-кваліфікаційних рівнів Цивільна інженерія, Теплогазопостачання, Промислове та цивільне будівництво). [Teaching Resource] (Unpublished)

Котух, В.Г. and Капцов, І.І. and Капцова, Н.І. and Палєєва , К.М. (2018) Технічна механіка. Частина 1 Теоретична механіка: в 3 частинах /Монографія. Other. Котух В.Г.. (Unpublished)

М

Малявіна, О.М (2018) Методичні рекомендації до до виконання самостійної, практичної та розрахунково-графічної робіт з навчальної дисципліни із дисципліни “Теплогазопостачання та вентиляція” (для студентів 3-го курсу денної та 4 курсу заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та Цивільна Інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Н

Наливайко, О.І. (2018) Навчально-методичний посібник: “ Лабораторний практикум із фізики нафтового, газового та газоконденсатного пласта ” для студентів спеціальності – 185 «Нафтогазова інженерія та технології», галузі знань «18 – Виробництво та технології » всіх форм навчання. [Teaching Resource] (Unpublished)

Наливайко, О.І. and Ромашко, О.В. and Ткаченко, Р.Б. (2019) Методичні рекомендації до виконання курсового проекту «Технологія експлуатації нафтових, газових і газоконденсатних родовищ» (для студентів 4 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія і технології. [Teaching Resource] (Unpublished)

О

Орловський, В.М. (2019) Методичні рекомендації до виконання курсового проекту з навчальної дисципліни «Технологія розробки газових і газоконденсатних родовищ» (для студентів 4 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Орловський, В.М. (2018) Методичні рекомендації до виконання курсового проекту із дисципліни “Технологія розробки нафтових родовищ” (для студентів 3-го курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Submitted)

Орловський, В.М. (2018) Методичні рекомендації до виконання практичних робіт із дисципліни “Технологія розробки нафтових родовищ” (для студентів 3-го курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Седак, В.С. and Слатова, О.М. (2018) Конспект лекцій з дисципліни «Спецкурс із газопостачання» для студентів 4 – 5 курсів денної і заочної форм навчання за спеціальності 192- Будівництво та цивільна інженерія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Т

Ткаченко, Р.Б. (2018) Конспект лекцій з дисциплін «Інтелектуальні системи життєзабезпечення будівель і споруд» для студентів 2, 3 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, освітньої програми – «Цивільна інженерія». [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon Dec 5 11:00:03 2022 EET.