A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 105 Municipal building > Plan 2019"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: І | А | Б | В | Г | Ж | З | Л | М | Ч | Ш
Number of items at this level: 24.

І

Івасенко, В.В. (2018) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання розрахунково-графічних завдань, практичних завдань і самостійної роботи з дисципліни ПРОЕКТУВАННЯ МІСЬКИХ ВУЛИЦЬ ТА ДОРІГ (для студентів магістрів усіх форм навчання галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» з освітньої програми «Міське будівництво та господарство»). [Teaching Resource] (Unpublished)

А

Апатенко, Т.М. (2018) МЕТОДЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ з дисципліни ПРОЕКТУВАННЯ ОБ’ЄКТІВ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА для самостійної і практичної роботи та для виконання курсової роботи студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». [Teaching Resource] (Unpublished)

Апатенко, Т.М. (2018) МЕТОДЧНІ рекомендації з дисципліни БУДІВЕЛЬНА ФІЗИКА для самостійної і практичної роботи та для виконання РГЗ студентів денної форми навчання за спеціальністю 191 – «Архітектура та містобудування». [Teaching Resource] (Unpublished)

Б

Безлюбченко, О.С. and Завальний, О.В. and Гордієнко, С.М. (2018) ПЛАНУВАННЯ МІСТ І ТРАНСПОРТ Навчальний посібник. [Teaching Resource] (Submitted)

В

Вяткін, К.І. (2018) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи і проведення практичних занятьз дисципліни ПРОЕКТУВАННЯ ТА РЕКОНСТРУКЦІЯ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНИХ СПОРУД (для студентів денної, заочної, прискореної форм навчанняспеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія фахового спрямування «Міське будівництво та господарство»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Г

Гайко, Ю.І (2018) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи, проведення практичних занять і виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «РЕНОВАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ БУДІВЕЛЬ» (для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ж

Жидкова, Т.В. and Апатенко, Т.М. (2018) Будівельна кліматологія НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК. [Teaching Resource] (Unpublished)

Жидкова, Т.В. and Чепурна, С.М. (2018) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «МІСЬКИЙ МОНІТОРИНГ» (для бакалаврів денної та заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, освітньої програми «Міське будівництво та господарство»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Жидкова , Т.В. and Чепурна, С.М. (2018) Реконструкція житлових і громадських будинків НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК. [Teaching Resource] (Unpublished)

З

Завальний, О.В. (2018) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни СПЕЦКУРС ЗА ТЕМАТИКОЮ МАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ (для студентів 5,6 курсу денної та заочної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» галузі знань 19 Архітектура та будівництво спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія спеціалізації (освітньої програми) Міське будівництво та господарство). [Teaching Resource] (Unpublished)

Завальний, О.В. (2018) ПЛАН видання навчально-методичної і наукової літератури. [Teaching Resource] (Unpublished)

Завальний, О.В. and Апатенко, Т.М. (2018) «Проектування об’єктів готельно-ресторанного господарства»:навч. посібник. [Teaching Resource] (Submitted)

Завальний, О.В. and Чепурна, С.М. (2018) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «ОБГРУНТУВАННЯ ПРОЕКТНИХ РІШЕНЬ» (для магістрів денної та заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, освітньої програми «Міське будівництво та господарство»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Л

Линник, І.Е. (2018) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни САНІТАРНА ОЧИСТКА МІСЬКОЇ ЗАБУДОВИ (для студентів денної денної, заочної форм навчання та слухачів другої вищої освіти галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньої програми «Міське будівництво та господарство»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Линник, І.Е. (2018) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання розрахунково-графічного завдання, практичних завдань і самостійної роботи з дисципліни ІНЖЕНЕРНА ПІДГОТОВКА МІСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ (для студентів усіх форм навчання галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньої програми «Міське будівництво та господарство»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Линник, І.Е. (2018) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання розрахунково-графічного завдання, практичних завдань і самостійної роботи з дисципліни САНІТАРНА ОЧИСТКА МІСЬКОЇ ЗАБУДОВИ (для студентів денної, заочної форм навчання та слухачів другої вищої освіти галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньої програми «Міське будівництво та господарство»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Линник , І.Е. (2018) Методичні рекомендації до виконання та оформлення магістерської роботи з присвоєння ступеня «Магістр будівництва та цивільної інженерії» фахового спрямування «Міське будівництво та господарство» (для студентів магістерської програми денної та заочної форм навчання та слухачів другої вищої освіти галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньої програми «Міське будівництво та господарство»). [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Мороз, Н.В. and Вяткін, К.І. (2018) АРХІТЕКТУРА БУДІВЕЛЬ І СПОРУД КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ (для студентів 1 курсу прискореного навчання, 2 курсу денної, заочної форми навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ч

Чепурна, С.М. (2018) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання розрахунково-графічного завдання, практичних завдань і самостійної роботи з дисципліни ІНЖЕНЕРНИЙ БЛАГОУСТРЙ ТЕРИТОРІЙ І ТРАНСПОРТ (для студентів 4 курсу денної форми навчання галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Чепурна, С.М. and Панкеєва, А.М. (2018) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних завдань і самостійної роботи з дисципліни ПРОЕКТУВАННЯ В СИСТЕМІ AUTOCAD, ARCHICAD (для студентів усіх форм навчання галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» сертифікатна програма Комп'ютерне проектування з освітньої програми «Міське будівництво та господарство», «Промислове та цивільне будівництво»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Черноносова, Т.О. (2018) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «УТРИМАННЯ ПРИБУДИНКОВОЇ ТЕРИТОРІЇ» (для студентів денної, заочної, скороченої форм навчання спеціальності192 – Будівництво та цивільна інженерія за фаховим спрямуванням «Міське будівництво та господарство»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Черноносова, Т.О. (2018) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання курсового проекту БЛАГОУСТРІЙ ЖИТЛОВИХ ТЕРИТОРІЙ (для студентів денної, заочної, прискореної форм навчанняспеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія фахового спрямування «Міське будівництво та господарство»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Черноносова, Т.О. (2018) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних занять, розрахунково-графічної та самостійної роботи з дисципліни УТРИМАННЯ ПРИБУДИНКОВОЇ ТЕРИТОРІЇ (для студентів денної, заочної, прискореної форм навчанняспеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія фахового спрямування «Міське будівництво та господарство»). [Teaching Resource] (Submitted)

Ш

Шишкін, Е.А. (2018) Методичні рекомендації для виконання практичних занять, розрахунково графічного завдання та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Енергореновація цивільних будівель» (для студентів 5 курсу денної форми навчання галузі знань 19 «Будівництво і архітектура», спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія». [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Sun Sep 25 05:32:58 2022 EEST.