A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 504 Finance, Accounting and Business Security > Plan 2018"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: А | В | Г | К | Л | М | С | Ш
Number of items at this level: 21.

А

Андренко, О.А. (2018) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «Облік у банках» (для студентів заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 071 – Облік і оподаткування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Андренко, Олена (2018) ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК банківських та суміжних економічних термінів з дисципліни «Облік у банках» (для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 071 – Облік і оподаткування). Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова . (Submitted)

В

Власова, О.Є. (2018) Управлінський облік: навч. посібник. [Teaching Resource] (Unpublished)

Г

Гавриличенко, Є.В. (2018) Конспект лекцій з дисципліни «Внутрішній аудит» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 071 – Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гавриличенко, Є.В. (2018) Методичні рекомендації до практичних занять, самостійної роботи і виконання розрахунково-графічного завдання з дисципліни «Внутрішній аудит» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 071 – Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Карпушенко, М.Ю. (2018) Конспект лекцій з дисципліни «Оподаткування підприємств» (для студентів денної і заочної форм навчання за спеціальністю 071«Облік і оподаткування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кизилов, Г.І. (2017) План видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» (504) на 2018 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

Косяк, А.П. (2018) Бухгалтерський облік II: навч. посібник. [Teaching Resource] (Unpublished)

Кравцова, С.В. (2017) Методичні рекомендації з комплексного тренінгу на підприємстві й написання звіту (для студентів 3 та 4 курсів денної та заочної форм навчання спеціальності 071 – Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кравцова, С.В. (2017) Методичні рекомендації з технологічної практики й написання звіту (для студентів 2 та 3 курсів денної та заочної форм навчання спеціальності 071 – Облік і оподаткування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Л

Лелюк, Н.Є. and Родченко, С.С. (2018) Методичні рекомендації до виконання контрольної роботи з навчальної дисципліни «Фінанси, гроші та кредит» (для студентів 3 курсу заочної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр з спеціальності 073 «Менеджмент»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Литовченко, О.Ю. (2017) Практикум з дисципліни «Інформаційно-аналітичне забезпеченння економічної безпеки та антикорупційної діяльності» (для студентів освітнього рівня «магістр» за спеціальністю (освітньою програмою) 073 «Управління фінансово-економічною безпекою»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Литовченко, О.Ю. (2017) Практикум з дисципліни «Комплексне забезпеченння фінансово-економічної безпеки та протидії корупції» (для студентів освітнього рівня «магістр» за спеціальністю (освітньою програмою) 073 «Управління фінансово-економічною безпекою»). [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Момот, Т.В. and Аванесова, Н.Е. (2018) Економічна безпека підприємств оборонно-промислового комплексу України: теорія, методологія, практика: монографія. [Teaching Resource] (Unpublished)

Момот, Т.В. and Ващенко , О.М. and Чех, Н.О. (2017) Методичні рекомендації до виконання дипломної роботи освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр" для студентів спеціальності 073 «Менеджмент» освітньої програми "Управління фінансово-економічною безпекою" всіх форм навчання. [Teaching Resource] (Unpublished)

Момот, Т.В. and Філатова, І.О. (2018) Методичні рекомендації для проведення практичних занять та самостійного вивчення дисципліни „Дослідницька діяльність в обліку і аудиті” для студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 071- «Облік і оподаткування». [Teaching Resource] (Unpublished)

Момот, Т.В. and Чех, Н.О. (2017) Методичні рекомендації до проходження переддипломної практики магістрів (для студентів спеціальності 071 Облік і оподаткування усіх форм навчання). [Teaching Resource] (Unpublished)

Момот, Т.В. and Чех, Н.О. (2017) Методичні рекомендації до проходження переддипломної практики магістрів (для студентів усіх форм навчання спеціальності 073 «Менеджмент» освітня програма "Управління фінансово-економічною безпекою" всіх форм навчання). [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Спіцина, Н.В. (2018) Конспект лекцій з навчальної дисципліни «Консолідація фінансової звітності» (для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності 071 Облік і оподаткування усіх форм навчання). [Teaching Resource] (Unpublished)

Спіцина, Н.В. (2018) Методичні рекомендації до практичних занять, виконання розрахунково-графічної роботи та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Консолідація фінансової звітності» (для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності 071 Облік і оподаткування усіх форм навчання). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ш

Шаповал, Г.М. (2018) Методичні рекомендації для проведення практичних занять з дисципліни "Облік і аудит" (англійською мовою) для студентів 4 курсу денної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня підготовки бакалавр за спеціальністю 242 «Туризм». [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Tue Oct 3 22:21:58 2023 EEST.