A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 402 lightning Technologies and sources of light > Plan 2018"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: В | Г | Д | К | Л | Н | П | С
Number of items at this level: 19.

В

Васильєва, Ю.О. (2018) Комп’ютерні інформаційні технології в світлотехніці: навч. посібник для студентів освітнього рівня "магістр" спеціальності 141 - Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Васильєва, Ю.О. and Ляшенко, О.М. (2017) Методичні рекомендації для лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Світлотехнічні установки та системи» (для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» зі спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

Г

Говоров, П.П. (2017) Методичні рекомендації до виконання курсової роботи "Розробка систем електропостачання житлової або суспільної споруди " з навчальної дисципліни «Електричні системи та мережі» для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Д

Діденко, О.М. and Говоров, П.П. (2018) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Світловий дизайн архітектурного середовища» (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Карась, В.І. (2017) Математичне моделювання в світлотехніці: навч. посібник для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Л

Литвиненко , А.С. (2018) Конспект лекцій з дисципліни «Лазерна техніка» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 „Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” освітніх програм „Світлотехніка і джерела світла” і «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Литвиненко , А.С. (2017) Методичні рекомендації до виконання курсової роботи "Розробка світильника з регламентованим світлорозподілом" з навчальної дисципліни «Світлові прилади» для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Литвиненко , А.С. (2018) Методичні рекомендації та завдання для практичних занять виконання контрольної роботи і самостійної роботи з дисципліни «Лазерна техніка» (для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітніх програм «Світлотехніка і джерела світла» і «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Литвиненко , А.С. (2017) Розрахунок і конструювання оптико-електронних приладів: навч. посібник для студентів освітнього рівня "магістр" спеціальності 141 - Електроенергетика, елктротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ляшенко, О.М. (2017) ПЛАН видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри „Світлотехніка і джерела світла” на 2018 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ляшенко, О.М. and Васильєва, Ю.О. (2017) Методичні рекомендації для практичних занять і самостійної роботи з навчальної дисципліни «Світлотехнічні установки та системи» (для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» зі спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

Н

Неєжмаков, П.І. (2017) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи і проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Інтелектуальні мережі» для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Петченко, Г.О. and Литвиненко , А.С. and Ляшенко, О.М. (2017) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи з навчальної дисципліни «Світлові прилади» для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Петченко, Г.О. and Черкашина, О.Л. (2017) Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «Розрахунок і конструювання світлових приладів» для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Петченко, Г.О. and Черкашина, О.Л. (2017) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи і проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Розрахунок і конструювання світлових приладів» для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Петченко, Г.О. and Черкашина, О.Л. (2017) Розрахунок і конструювання світлових приладів : конспект лекцій для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Петченко, Г.О. and Чернець, В.С. (2017) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, виконання лабораторних робіт і розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «Сценічне освітлення та світлові ефекти» для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Поліщук, В.М. (2017) Методичні рекомендації до виконання курсового проекту "Розробка електротехнічної частини проекту освітлювальної установки" з навчальної дисципліни «Проектування, монтаж та експлуатація освітлювальних установок» для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Скляров, В.В. (2017) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, виконання лабораторних робіт і контрольної роботи з навчальної дисципліни «Електротехнічні пристрої світлотехнічних систем» для студентів денної і заочної форм навчання освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon May 20 11:32:48 2024 EEST.