Цифровой репозиторий ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Объекты по теме "Наши документы > План издания учебно методической литературы > 303 Теоретической и строительной механики > План 2018"

На уровень вверх
Экспорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Группировка по: Авторы | Тип объекта
Перейти к: S | З | С | Ш
Количество объектов на этом уровне: 8.

S

SEGEDA, NATALIA и Garbuz, A. (2017) Methodological Guidelines for practical classes, independent and calculator-graphical works on the Subject «Mechanics of Materials» (Tension - Compression) for the second year full-time students of the specialty 192 Civil Engineer. ХНУМГ. (Не опубликован)

З

Засядько, М.А. и Чупринін, О.О. (2017) Методичні рекомендації і завдання з курсу Основи теорії споруд для самостійної роботи, підготовки до практичних занять та контрольних робіт для студентів денної і заочної форм навчання бакалаврів за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування». ХНУМГ. (Не опубликован)

С

Середа , Н.В. и Скляров, В.О. (2017) Методичні рекомендації і завдання з курсу Опір матеріалів для практичних занять, виконання контрольних і розрахунково-графічних завдань, самостійної роботи для студентів денної і заочної форм навчання бакалаврів за спеціальностями 192 «Будівництво та цивільна інженерія», 185 «Нафтогазова інженерія та технології». ХНУМГ. (Не опубликован)

Ш

Шпачук, В.П. (2017) ПЛАН видання науково-методичної і наукової літератури кафедри ТіБМ 2018. ХНУМГ. (Не опубликован)

Шпачук, В.П. и Рубаненко, О.І. и Гарбуз , А.О. (2017) Конспект лекцій з дисципліни «Теоретична механіка» Кінематика для студентів денної і заочної форм навчання бакалаврів за спеціальностями 192 «Будівництво та цивільна інженерія», 185 Нафтогазова інженерія та технології, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 263 Цивільна безпека, 275 Транспортні технології (за видами. ХНУМГ. (Не опубликован)

Шпачук, В.П. и Рубаненко, О.І. и Гарбуз , А.О. (2017) Методичні рекомендації для практичних занять, виконання контрольних і розрахунково-графічних завдань, самостійної роботи з розділу КІНЕМАТИКА курсу теоретичної механіки для студентів денної і заочної форм навчання бакалаврів за спеціальностями 192 «Будівництво та цивільна інженерія», 185 Нафтогазова інженерія та технології, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 263 Цивільна безпека, 275 Транспортні технології (за видами)). ХНУМГ. (Не опубликован)

Шпачук, В.П. и Середа , Н.В. и Чупрынин, А.А. и Скляров, В.О. и Гарбуз , А.О. (2017) Опір матеріалів. Опір матеріалів стержневих елементів конструкцій при базових навантаженнях. Конспект лекцій з дисциплін «Опір матеріалів», «Опір матеріалів та будівельна механіка», «Основи теорії споруд» для студентів денної і заочної форм навчання бакалаврів за спеціальностями 192 - «Будівництво та цивільна інженерія», 191 - «Архітектура та містобудування», 185 – «Нафтогазова інженерія та технології». ХНУМГ. (Не опубликован)

Шпачук, В.П. и Скляров, В.О. (2017) Технічна механіка: Конспект лекцій для студентів 1 та 3 курсу денної і заочної форм навчання бакалаврів за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. ХНУМГ. (Не опубликован)

Этот список был создан Sat Mar 23 21:30:35 2019 EET.