A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 301 the Electric transport > Plan 2018"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: | Є | К | П | С | Ф | Ш | Щ
Number of items at this level: 24.

Павленко, Т.П. (2017) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до самостійного вивчення матеріалу з дисципліни «Автоматизовані системи електропостачання електричного транспорта» для студентів всіх форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

Фатеєв, В.М. and Шавкун, В.М. (2017) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ з дисципліни «Під’ємнотранспортне та технологічне обладнання» для студентів всіх форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

Є

Єсаулов, С.М. and Бабічева, О.Ф. (2017) Аналіз, синтез та проектування цифрових систем керування: Навчальний посібник. [Teaching Resource] (Unpublished)

Єсаулов, С.М. and Бабічева, О.Ф. (2017) Методичні рекомендації для самостійної роботи навчальних дисциплін «Проектування цифрових систем керування», «Аналіз та синтез цифрових систем керування» (для студентів 5 – 6 курсів усіх форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Єсаулов, С.М. and Бабічева, О.Ф. (2017) Методичні рекомендації до проведення практичних занять з навчальних дисциплін «Проектування цифрових систем керування», «Аналіз та синтез цифрових систем керування» (для студентів 5 – 6 курсів усіх форм навчання освітнього рівня «магістр» спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Коваленко, А.В. (2017) Конспект лекцій з дисципліни “Механічне обладнання транспортних засобів” для студентів 1–3 курсів усіх форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», а також слухачів другої вищої освіти. [Teaching Resource] (Unpublished)

Коваленко, А.В. (2017) Методичні рекомендації до практик для студентів 1–7 курсів усіх форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» спеціалізацій:Електричні системи і комплекси транспортних засобів, Електричний транспорт, Електромеханічні системи автоматизації та електропривод. [Teaching Resource] (Unpublished)

Коваленко, А.В. (2017) Методичні рекомендації до розрахунково-графічної роботи з дисциплін “ Механічне обладнання рухомого складу”, “Механічне обладнання транспортних засобів”для студентів 1–4 курсів усіх форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка» а також слухачів другої вищої освіти. [Teaching Resource] (Unpublished)

Кульбашна, Н.І. (2018) Методичні настанови до практичних занять навчальної дисципліни «Організація експлуатації міського електротранспорту» (для студентів 4 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 141- Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Павленко, Т.П. (2017) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ з дисципліни «Електротехнологічні установки» для студентів всіх форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

Павленко, Т.П. (2017) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до самостійного вивчення матеріалу з дисципліни «Електротехнологічні установки» для студентів всіх форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

Павленко, Т.П. and Донець , О.В. (2017) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Автоматизований електропривод загальнопромислових механізмів» для студентів всіх форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

Павленко, Т.П. and Кушпіль, В.М. (2017) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Автоматизовані системи електропостачання електричного транспорта» для студентів всіх форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

Павленко, Т.П. and Кушпіль , В.М. (2017) Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Електротехнологічні установки»для студентів всіх форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

Павленко, Т.П. and Мовчан-Кобець, А.М. (2018) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОГО ТРАНСПОРТУ (розділ АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ТРАНСПОРТУ) для студентів всіх форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

Павленко, Т.П. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «Електротехнологічні установки» для студентів всіх форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

Павленко, Т.П. (2017) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ з дисципліни «Автоматизовані системи електропостачання електричного транспорта» для студентів всіх форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

Павленко, Т.П. (2017) ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ з дисципліни «Автоматизований електропривод загальнопромислових механізмів» для студентів всіх форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Смирний , Михайло Федорович/М.Ф. (2018) Основи наукових досліджень. Конспект лекцій для студентів усіх форм навчання за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ф

Фатеєв, В.М. and Мовчан-Кобець, А.М. (2017) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИКОНАННЯ РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ з дисципліни «Елементи автоматизованого електроприводу» для студентів всіх форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

Фатеєв, В.М. and Шавкун, В.М. (2017) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИКОНАННЯ РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ з дисципліни «Під’ємнотранспортне та технологічне обладнання» для студентів всіх форм навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка». [Teaching Resource] (Unpublished)

Ш

Шавкун, В.М. (2018) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи, проведення практичних занять із дисципліни «Сучасні технології діагностування електромехатронних систем транспортних засобів» (для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шавкун , В.М. (2018) Конспект лекцій з дисциплыни "Сучасні технології діагностики електромехатронних систем транспортних засобів" для студентів усіх форм навчання освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. [Teaching Resource] (Unpublished)

Щ

Щербак, Я.В. (2017) ПЛАН видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри "Електричний транспорт" на 2018 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Sun Mar 3 02:32:09 2024 EET.